AnaSayfa / duvar fal anlamları / Kahve falında duvarda su görmek

Kahve falında duvarda su görmek

Kahve falında duvarda su görmek sorunların kısa zamanda temizleneceğine, deyim yerindeyse kişiye yar olmayacağına, şansının ve bahtının bundan sonrası için açık olacağına, yarınlarının dünlerini aratmayacağına, çok büyük ve güzel bir ilişki yaşayacağına, makamının sürekli yükseleceğine tabir olunur.

Kahve falında duvarda su gördüyseniz

  • Mükemmellik arayışında olmalısınız.
  • Bazı konularda fazla rahat davranışlar içinde olabilirsiniz.

Kahve falında duvardan su sızıntısı görüldüyse kardeşler arasında yaşanan tartışmaların aile büyükleri tarafından bitirileceğine, işlerinin çok açılacağına, hastalığının yakın zamanda şifa bulacağına inanılır.

Kahve falında duvardan su aktığını görüldüğünde sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, çalışmaların ve projelerin beklentilerin üstünde başarı getireceğine, her geçen gün daha ünlü olunacağına ve çalışmalarla birlikte çok iyi bir noktaya gelineceğine, öğrendiklerini hayata geçirmek için de çaba göstereceğine, yapılan çalışmaların zarar vereceğine, fal kapatanın başının sıkışması ile ailesinden yardım alacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında duvardan su sızdığını görülmesi yaşamının kendi istediği şekilde ilerlemeye başlayacağına ve her şeyin güllük gülistanlık hale geleceğine, onlarla arasının açılacağına, iş dünyasında ve toplumda çok saygın biri olarak anılır olacağına, müjdeli haberler alınacağına, pişmanlık duyulan hataların düzeltileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında duvardan su fışkırdığını görmek eşi ile büyük anlaşmazlıklara düşeceğine ve bir türlü orta yolu bulamayacağına, yeni işlere atılma fırsatı elde edeceğine, mutsuz ve hasta olacağına işaret eder.

Kahve falında duvarın su aldığını görüldüyse vefat etmiş bir aile büyüğü için bir hayrat yapılacağına, daha fazla gelir elde edeceğine ve mal varlığının artacağına, işlerinden feragat edeceğine, yeni bir şehre taşınıp yeni bir işe gireceğine ve yeni işinde çok büyük başarılara imza atarak çok zengin biri olacağına delalet eder.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.