AnaSayfa / diş fal anlamları / Kahve falında düşen diş görmek

Kahve falında düşen diş görmek

Kahve falında düşen diş görmek daha fazla gelir sahibi olacağına, sahip olduğu yetenek ve başarıları sayesinde çok iyi işlere gireceğine, iş dünyasında ve toplumda çok saygın biri olarak anılır olacağına, anne baba duasının alınacağına ve yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, aklının vatanında kalacağı için kendini tam olarak işine veremeyeceğine bu nedenle de başarısız olacağına, yapılan işte büyük kazanç elde edileceğine delalet eder.

Kahve falında düşen diş gördüyseniz

  • Planlarınızı tartışmaya açmanız, kimlerin bir parçası olmak istediğini, kimlerinse olmayacağını anlamanızı sağlayabilir.
  • Sözlerinde durmayan, verilen görevleri yerine getirebilecek kapasitede olmayan veya üzerine düşeni yapmayan kişiler ilişkilerinizi gözden geçirmenize neden olabilir.

Kahve falında yere düşmüş diş görmek şifaya ve çarelere kavuşacağına, fırsatların kısa süre içinde aile hayatına büyük ve güzel haberler getireceğine, ruhani önderlik yapacağına, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine ve çok uzun zamandan beri hayali kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına, girilen işlerde rakipler yüzünden kötü durumlara düşürüleceğine, güzellik ve bereket getirecek başlangıçlar yapacağına delalet ettiğine inanılır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir