AnaSayfa / duru fal anlamları / Kahve falında duru yağ görmek

Kahve falında duru yağ görmek

Kahve falında duru yağ görmek fesatlık ve gaflet içinde olan birine karşı zafer elde edeceğine, çaresiz ve yalnız kalacağına, etrafındaki insanlara Allah rızası için çok büyük yardımlarda bulunacağına, çok huzurlu ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine, onlarla birlikte hareket edeceğine, hayatını doyasıya yaşamak için gerekli olan imkânlara kavuşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında duru yağ gördüyseniz

  • Mevcut ilişkilerinizdeki bir değişiklik daha parlak bir geleceğin kapılarını açıyor.
  • Duygularınızı manipüle etmeye çalışan kişiler olabilir.

Kahve falında duru akarsu görüldüyse mutluluğu ve huzuru tatmayı nasip edeceğine, çok daha geniş bir kitleye yayılmak için pek tanımadığı kişiler ile çok büyük iş ortaklığı kuracağına ve bu ortaklıktan çok büyük kazançlar elde edeceğine, gönül işlerinden yana hep şanslı olacağı gibi son kararını da isabetli vereceğine ve kendisi için doğru kişiyi bulacağına alamet eder.

Kahve falında nükhet duru yu görülmesi uzun bir dönemden beri devam eden bütün sıkıntıların silineceğine ve çok büyük bir rahatlık ve mutluluk yaşayacağına, sevdiği kişiler ile güzel günler göreceğine, hedeflerinin ve hayallerinin de gerçekleşeceğine, emeklerinin heba olacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında duru nehir görüldüğünde dertlerini ve sorunlarını bir tarafa bırakacağına, lüks tüketimin daha rahat yapılacağına, işlerinin çok iyi olacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında duru ayran görüldüyse kazançların çok yüksek bir seviyeye geleceğine, işinde yerinin sağlamlaşmasına ve patronun gönlünü kazanmasına, edilen duaların Allah katında kabul göreceğine işaret etmektedir.

Kahve falında duru havuz görüldüğünde maddi olanaklarının da tahmininden çok daha fazla artacağına, zor işlerin çok büyük bir kolaylık sayesinde çözüme kavuşacağına, rakiplerini geride bırakacağına rivayet eder.

Kahve falında yeşillik ve duru su görüldüyse ailesinin çok seveceği hayırlı bir kısmet ile hayatını birleştireceğine ve çok daha huzurlu ve mutlu bir kişi olacağına, çekilmez ve bunaltıcı hale gelmeyeceğine, iftiraya ve haksızlığa uğrayacağına çok üzüleceğine, sevdiği kişiler ile kuracağı bir ortaklık sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine inanılmaktadır.

Kahve falında duru göl görüldüyse para konusunda da ciddi kayıplar yaşayacağına, hep daha ileriye gitmek için çabalayacağına, sevimsiz bir tartışmanın ortasında kalınacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında duru ırmak görüldüyse bunun için çok uğraşacağına fakat yine de bir yol kat edemeyeceğine, bir sebeple daha kıymetbilir bir kişi olup hayatını doğru dürüst bir şekilde yaşaması gerektiğine ve ancak o zaman çok mutlu olacağına, yakalayacağı fırsatların kıymetini bilemeyeceğine, elinde avcunda ne var yatırdığı bu işin çok kötü sonuçlar doğuracağına yorulur.

Kahve falında duru berrak su görülmesi yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak maddi bir problemden ötürü elinde bulunan malın bir kısmını satmak zorunda kalacağına, yaşadıklarının kendisini çok mutsuz edeceğine, aldığı borçları ödemekte çok büyük sıkıntılar çekeceğine, oturduğu koltuğu hiç kaybetmeyeceğine delalettir.

Kahve falında duru sel görülmesi kaybedilen bir şansın tekrar elde edileceğine, kazancının hiç azalmayacağına, rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine yorumlanmaktadır.

Kahve falında duru akan su görüldüyse bilerek suç işlemeye ve günahkâr olmaya, sahip olduklarının üzerine ekleyeceğine ve rahat bir hayata kavuşacağına, dualarının karşılığını alacağına, alacağınız kararlardan ilerde pişman olabileceğinize alamet etmektedir.

Kahve falında bulanık ve duru su görülmesi çok kötü günler yaşayacağına, yakın bir arkadaşın yaptığı bir hatanın kısa zaman içinde telafi edileceğine, bundan sonra başına gelebilecek hiçbir olaydan ötürü isyan etmeyeceğine ve olaylara daha farklı ve olumlu bir bakış açısı takınacağına, moralinin ve sağlığının da bozulacağına, kardeşler arasındaki bir sorunun çözüleceğine delalettir.

Kahve falında duru dere görülmesi girilecek bir yarış içerisinde lider olunacağına, uğraşacağı bir meşgalesinin kalmayacağına ve bu dönemde kendisini işe yaramaz hissedeceğine, kısa süre içinde işlerinde çok büyük bir ferahlık yaşayacağına ve sevdiklerinin destek vermesi ile birlikte uzun zamandan beri yapmayı çok istediği bir işe gireceğine alamettir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir