AnaSayfa / düdük fal anlamları / Kahve falında düdük görmek

Kahve falında düdük görmek

Kahve falında düdük görmek çok başarılı olup çok büyük miktarda para kazanacağına, parasız ve ekmeksiz kalacağına, aşırı bencil davranarak sevdiklerini üzeceğine, adeta sinirden küplere bineceğine ve çok büyük bir sıkıntı yaşayacağına, yeni ilişkiler kurulacağına, işlerinin kendisini çekemeyen kişiler tarafından baltalanacağına inanılmaktadır.

Kahve falında düdük gördüyseniz

  • Aşırı masraflardan kaçının.
  • Biraz düşünme fırsatı bulabilirseniz ilişkilerinizde yolunda gitmeyen noktayı bulup işleri yoluna koyabilirsiniz.

Kahve falında kırmızı düdük görüldüyse sevdiği kişiler ile gireceği bir ortaklık ile hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde çok rahat bir şekilde kavuşacağına, Allah’ın hayırlı lütufları ile karşılaşacağına, müjdeli haberle geleceğine, büyük ve garanti olacak gelir kapılarına ulaşacağına, ticaret sektörüne atılacağına, aile hayatında çok mutlu ve güzel şeyler ile karşılaşacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında sarı düdük görüldüyse iş dünyasında büyük bir saygınlık kazanacağına, kalbinin küt küt edeceğine, hayırlı projeler gerçekleştirileceğine işaret eder.

Kahve falında polis düdüğü görüldüğünde büyük bir sorun oluşacağına, uzun bir zamandan beri devam eden ve evlilikle noktalanacağı düşünülen bir birlikteliğin sona ereceğine, heyecanlarının ve umutlarının hiçbir zaman yarım kalmayacağına, yapılan hatalardan ötürü çok üzüntü duyulacağına, huzursuzluk ve endişe gibi durumların ortadan kalkacağına alamet eder.

Kahve falında siyah düdük görmek kendisini seven bir arkadaşının ön ayak olması ile koşulları daha iyi olan bir iş sahibi olacağına, mutluluğun ve kazancın azalacağına, daha rahat bir hayata kavuşulacağına, hayırlı ve kısmetler ve rızklar elde edileceğine, uğradığı bütün zararları telafi edeceğine, eline geçen büyük fırsatları çok doğru ve başarılı bir şekilde kullanarak hayırlı bir yola gireceğine işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında kırık düdük görüldüyse rahat bir döneme girileceğine, işlerini düze çıkarmasında ve ailesi içinde yaşanan tartışmaları sonlandırması konusunda çok büyük yardım edileceğine, hayattakiler için de iyilik yapmayı kendisine görev edinen biri olunacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında düdük çalan birini görmek daha iyi biri olmak için gayret sarf edeceğine, uzun zamandan beri süren işsizliğin sona ereceğine, onların bilgilerinden faydalanmak için savaşacağına, aile bireyleri arasında ara sıra yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında beyaz düdük görüldüğünde atacağı bazı adımlardan ötürü pişmanlık duyabileceğine, elinden gelenleri ortaya koyarak zorluk çekmeden sorunlardan kurtulacağına, Allah’tan dilediği ne varsa elde ederek iyi bir hayat süreceğine, sürpriz olayların meydana geleceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında demir düdük görmek yeni kapılar açılacağına ve uzun sürecek bir birlikteliğe girileceğine, sevdiği bazı kişiler ile çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, haram ile helali ayıran bir bakış açısıyla hareket edileceğine inanılmaktadır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.