AnaSayfa / tavuk fal anlamları / Kahve falında dondurulmuş tavuk görmek

Kahve falında dondurulmuş tavuk görmek

Kahve falında dondurulmuş tavuk görmek sırta kambur olan bir kişinin hayattan uzaklaştırılacağına, ekonomik olarak sıkıntı çekmeyeceğine, iş hayatında gerçekleştirilecek çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, işlerlik kazanıp insanla dolacağına, ailesini çok daha iyi şartlarda yaşatmayı başaracağına, bir sebeple arkadaşları ile konu ile ilgili olarak tartışacağına tabir olunur.

Kahve falında dondurulmuş tavuk gördüyseniz

  • Bir anlaşma yapılabilir, bir ilişki garanti altına alınabilir veya bağlantılarınızı genişletmenizi sağlayacak konulara entegre olabilirsiniz.
  • Enerji, para veya zaman alabilecek konularda bağlayıcı sözler vermeden ya da anlaşmalar yapmadan önce gerekli araştırmaları bizzat siz yapmalısınız.

Kahve falında dondurulmuş tavuk eti görülmesi yaptığı çalışmaların kendisine çok hayır getirecek şekilde ilerleyeceğine, aile içinde sürekli tartışmaların ve kavgaların baş göstereceğine, hayırlı ve güzel haberlerin alınması sayesinde işlerin çok hayırlı bir hale geleceğine, sağlıkla ilgili bir sorunun başgöstereceğine, endişelerinin son bulacağına, hayırlı ve sevinçli haberler alınacağına inanılır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.