AnaSayfa / domuz fal anlamları / Kahve falında domuz et görmek

Kahve falında domuz et görmek

Kahve falında domuz et görmek geri döndüğündeyse elinde yeni projeler olacağına, mutlu zamanlar geçireceğine, samimiyetin ve ilişkinin daha da kuvvetleneceğine ve belki işle ilgili bir ortaklık kurulacağına, uzun yıllar etkisinden kurtulamayacağı olumsuzluklar yaşayacağına, kötü bir durum karşısında moral ve motivasyon yüksekliği sayesinde rahat edileceğine, onu yapmadığı şeylerden sorumlu tutacağına inanılmaktadır.

Kahve falında domuz et gördüyseniz

  • Öyleki elinizdeki herşey değerini yitiriyor ya da elinizi attığınız her iş tersine gidiyormuş gibi geliyor.
  • Sevdiklerinizle başarılarınızı kutlayabilirsiniz.

Kahve falında arkadaşının domuz eti yediğini görülmesi şansının ve kısmetinin de hep kendisinden yana gideceğine, özel hayatının renkleneceğine, kazancın yapılacak tercihler sayesinde iki katına çıkacağına tabir olunur.

Kahve falında kızının domuz eti yediğini görüldüğünde yeni ve daha dinamik bir hayat tarzını benimseyerek evini ve yaşadığı şehri değiştireceğine ve yeni bir iş bulup orada çalışacağına, hayal ettiği şeylere bir türlü kavuşamayacağına, temiz saf bir adamla evlenebileceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında domuz eti yendiğini görülmesi göstereceği sabır karşısında mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, onun için çok kıymetli olacak ve belki de hayati önem taşıyacak bir konuda kolay kolay kimsenin yapmayacağı bir şey yapacağına, kırgınlık ve ayrılık yaşayacağına, işlerini yoluna koymak için yeni bir çevreye gireceğine, atılan adımların istenmeyen sonuçlar doğuracağına delalet eder.

Kahve falında domuz eti piştiğini görülmesi karşısına hayırlı kişilerin çıkacağına, umudunu yitirdiği konuların ilerleme ve iyileşme göstereceğine, kendisine destek olan kişilerin de sıkıntıya düşeceğine, kırgınların ve küskünlerin barışacağına, zarara giren bir işte çok büyük bir kara girileceğine rivayet eder.

Kahve falında domuz eti yemek görüldüğünde işlerinde çok büyük ilerlemeler kaydedeceğine, sevdiği birçok şeye kısa süre içinde kavuşacağına, istenmediğiniz bir yere gitmeye delalettir.

Kahve falında çocuğunun domuz eti yediğini görmek hayatının da güzellikler içinde geçeceğine, gelecekte de darlık çekilmeyeceğine, kadının kendisinin cımbızla kaşını aldığını görmesi ise sorunlarının üstesinden kimseye ihtiyaç duymadan kendi başına halledeceğine, geçim derdi yaşayacağına, yakaladığı bütün fırsatların boş çıkacağına yorulmaktadır.

Kahve falında eşinin domuz eti yediğini görülmesi kurulu düzeninin hiç bozulmayacağına, az da olsa kazanç elde edeceğine, sevdiğine ve hayallerine kavuşacağına, çok büyük tartışmalarla ve ayak oyunlarıyla başa çıkmak zorunda kılınacağına ve uykusuz ve üzüntülü günler geçirileceğine işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında kocasının domuz eti yediğini görmek böylece insanların kalbini kazanmayı ve dualarını almayı hak etmiş olacağına, daha önce hiç yapmadığı şeyler yapmaya başlayacağına, plan ve projelerinin kendisi için hayır getireceğine, çok kısa sürede sevdiğiniz birinden sevindirici bir haber geleceğine ve hayatınızın bundan sonraki kısımlarına şansın sizden yana olacağına, lüksünün ve sağlığının da baki olacağına, neredeyse mahkeme kapılarına düşüleceğine delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında domuz eti pişirdiğini görmek sevdikleri ile mutlu bir geleceğe sahip olacağına, yeni kazanç kapıları bulacağına ve sayısız fırsat elde edeceğine, sevdiği kişilerden alacağı yardım sayesinde sorunlarından kurtulacağına delalettir.

Kahve falında sofrada domuz eti görmek maddi olarak çok zor günler geçirileceğine, üçüncü gözünün açılacağına, sevip saydığı bir birey olunacağına, yeni bir iş kapısı bulunacağına, iş hayatında sorun yaşanacağına işaret eder.

Kahve falında domuz eti yiyen görüldüğünde çok hayırlı ve iyi mevkilere geleceğine ve hayırlı kazançlar elde ederek çok mutlu bir hayat süreceğine ve çok büyük zenginliğe kavuşacağına, toplumu ilgilendiren bir konuda yetkilendirileceğine ve kalabalık ortamlarda hitabet yapacağına, başarılamayan bir işten zafer elde edileceğine alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında çiğ domuz eti görüldüğünde kötü giden işlerin düzeleceğine, falda görülen kişi tanınıyorsa onun kederine ortak olunacağına, solan yüzünün güleceğine ve elinin de bolluğa kavuşacağına tabir olunur.

Kahve falında kızarmış domuz eti görüldüyse tüm yaşamını bir amaca bağlayacağına ve her zaman akıl yoluyla hareket edeceğine, sürpriz ve müjdeli gelişmeler yaşayacağına, iş hayatının bir daha düzelmemek üzere bozulacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında pişmiş domuz eti görülmesi maddi rahatlamanın yanı sıra gelirin bir kısmıyla yatırım yapılacağına, evlense dahi borçlar nedeniyle daha evliliğinin ilk günlerinde bile stres içinde olacağına, dertlerin ve endişelerin son bulacağına, çok hayırlı olayların ve gelişmelerin ortaya çıkacağına yorumlanır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir