AnaSayfa / mezar fal anlamları / Kahve falında dolu mezar görmek

Kahve falında dolu mezar görmek

Kahve falında dolu mezar görmek bir bebek sahibi olacağına, hayırlı ve güzel günler göreceğine, maddi ve manevi olarak çok daha güçlü bir kişi olacağına, endişe duyulan ve üzüntü yaratan konuların çözüme kavuşacağına, güzel davetler alacağına, aile düzeninde de bozulmalar yaşanacağına inanılır.

Kahve falında dolu mezar gördüyseniz

  • Ailenizden birisinin hastalığı ya da önemli bir sorunu ile uğraşmanız da gerekebilir.
  • Karşı cinsten kişilerin birbirleriyle gireceği tartışmalara katılmak zorunda kalabilirsiniz.

Kahve falında açık dolu mezar görüldüğünde yolunda gideceğine ve kazancın artarak bolluğun ve bereketin yaşanacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakında kurtulacağına, çok üzüntülü zamanlar geçireceğine ve hayatını çok kötü bir şekilde etkileyecek olaylar yaşayacağına, fal sahibi kadın ise uzun ve sağlıklı bir ömre sahip olacağına delalettir.

Kahve falında kan dolu mezar görmek yakında hedefine ulaşacağına, büyük bir iş yoğunluğu yaşanacağına, ancak daha sonra yaşanacak bazı tatsız olaylar ve karşılaşılacak kötü bir durumdan ötürü her şeyin farkına varacağına, zor günlerde insanlara yardım edeceğine, sorunlarını çözdükten sonra iş hayatında çok büyük ve çok kazanç getirecek atılımlar yapacağına ya da kazançlı bir iş kuracağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında su dolu mezar görülmesi uzun zamandan beri beklenen bir haber geleceğine ve zorlukların daha kolay şekilde aşılacağına, sıkıntılı bir dönemi aştıktan sonra çok iyi ve güzel günler yaşanacağına, başka kişilere kötülük yapmasın diye önüne geçeceğine, hayır dualarına nail olacağına, çok güzel ve hayırlı işlere gireceğine ve herhangi bir hastalık ile bir sorun yaşamayıp çok sıhhatli olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında içi dolu mezar görülmesi bir süre insanlardan uzak olmak isteyeceğine, yaptığı çalışmaların kendisine çok hayır getirecek şekilde ilerleyeceğine, rahatının yerine geleceğine, işlerini kısa bir zaman içinde yoluna koyacağına, düşüncelerini net olarak açamayacağına, sorunlardan dolayı tırnaklarını yemeye başlayacağına işarettir.

Kahve falında çiçek dolu mezar görmek fikirlerinin herkes tarafından kabul edileceğine, yaşamında büyük değişiklikler yapacağına, tüm lüksünden bir süre fedakârlık yapmak zorunda kalacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında yılan dolu mezar görüldüğünde az bir bütçeyle girişilen işleri büyüterek piyasada aranan markalar arasına girileceğine, başarılarını ispat edeceğine, el üstünde tutulan birisiyken kıymetin yitirileceğine, eline geçen parayı yapacağı bir hata yüzünden girdiği bir işte batıracağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında altın dolu mezar görüldüğünde huzursuzluklar ile boğuşacağına, gözünü bürüyen mal ve para hırsına kapılacağına, zor zamanların biteceğine, malında zulüm meydana gelmesine delalet etmektedir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir