AnaSayfa / dükkan fal anlamları / Kahve falında dolu dükkan görmek

Kahve falında dolu dükkan görmek

Kahve falında dolu dükkan görmek mesleğindeki verimliliğinin artacağına bu sayede elinin bollaşacağına, işlerle ilgili olarak bu kişi ile bir ortaklık kurulacağına, maddi ve manevi olarak büyük zararlara uğrayacağına, daha kötü günler yaşayacağına, onun sayesinde hayatının bir anda güzelleşeceğine, geçmişin kötü izlerinin silineceğine alamettir.

Kahve falında dolu dükkan gördüyseniz

  • Diğerlerinin fikirlerine gereğinden fazla önem vermeniz seçenekleri azaltabilir, bunu akılda tutarak yol almakta fayda var.
  • Bir arkadaş toplantısında önemli kararlar alabilirsiniz.

Kahve falında müşteri dolu dükkan görmek bunun ayrıcalığını ve avantajlarını yaşayarak daha konforlu bir şekilde çalışacağına, sonunda da riskleri sıfırlayarak emeline tez zamanda ulaşacağına, işlerindeki verimin ve rızkındaki bolluğun artacağına, rahatsızlık veren durumlarla muhatap olunacağına, yaşama karşı isteğini kaybedeceğine, hasta ise daha kötüye gideceğine işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında mal dolu dükkan görmek yaklaşan güzel günlere, buna karşılık kendisinin de onlara karşı güç ve kudret kazanmanın yollarını arayacağına, ele geçen fırsatların hayır getireceğine, duaların ve tövbelerin kabul olacağına, çok güzel bir birlikteliğin ardından verilen kararla dünyaevine gireceğine, eşinin sahip olduğu mal ve mülkler üzerinden yepyeni bir hayata atılacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında su dolu dükkan görüldüyse çok büyük ve hayırlı çalışmalar gerçekleştireceğine, yaşadığı maddi sıkıntılardan kurtulacağına, hayatının istediği gibi yürüyeceğine, derin bir nefes alacağına, kısmet bolluğu yaşanacağına, onların kimseye muhtaç edilmeyeceğine inanılır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir