AnaSayfa / altın fal anlamları / Kahve falında dolu altın görmek

Kahve falında dolu altın görmek

Kahve falında dolu altın görmek fal kapatanın güzel haberler alarak sevineceğine, hiçbir zaman yüksek bir mevkiye gelemeyeceğine ve daima alt kadrolarda iş bulacağına, masumluğunu ispat edeceğine, rahat ettim derken çok sıkıntılı bir duruma düşebileceğine, kendisine kalacak yüklü miktarda miras ile üzüntülerinden kurtulacağına, işle ilgili önemli bir teklif alınacağına yorumlanır.

Kahve falında dolu altın gördüyseniz

  • Bazı kişileri fikirlerinizin doğruluğu konusunda ikna etmeniz zor olabileceği gibi, tam tersi bir durumun da olumlu sonuçlanma olasılığı yok gibi duruyor.
  • Genel olarak ufak tefek şeyleri kırmak veya basit kesik ya da incinmelerle karşılaşmak da kaza sayılabilir.

Kahve falında tabak dolusu altın görülmesi sevgi ve barış ortamının kurulacağına, kendinden akıl danışılan ve iş sorulan kimse haline geleceğine, insanlardan göreceği bazı kötülüklerden ötürü çok zor günler geçireceğine, zengin için yoksulluğa alamet etmektedir.

Kahve falında teneke dolusu altın görüldüğünde ailesi içinde çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar yaşayacağına, bunun için gereken tüm imkânları elde edeceğine ve karşısına çok hayırlı kapıların açılacağına, yakın bir arkadaş tarafından yarı yolda bırakılacağına, bol kazanç getireceğine işaret eder.

Kahve falında avuç dolu altın görüldüyse her şeyin yenileceğine, işlerinde büyük başarılar ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, geçmişte yaşanan bir tartışmanın sebep olduğu maddi ve manevi zararın telafi edileceğine, yeni başlangıçların ve gelişmelerin yaşanacağına, iş hayatında büyük atılımlar yapacağına ve çok büyük başarılar ile birlikte kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Kahve falında kese dolusu altın görülmesi umut bağladığı ve varını yoğunu satarak sermaye yaptığı işlerden yana beklediği başarıyı yakalayacağına, mutluluk ve huzur elde edeceğine, çalışmaların kısa süre içinde büyük prestij kazandıracağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sepet dolusu altın görüldüyse maddi olarak güç kazanacağına, istediği ve hayalini kurduğu şeyleri yakın bir zaman içinde elde edeceğine, atılan her adımda çok daha güzel işler gerçekleştirileceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının artacağına, eline geçen bütün fırsatları hızlı bir şekilde kazanca çevireceğine yorulur.

Kahve falında cep dolusu altın görüldüğünde büyük bir rahatsızlık ve endişe duyulacağına, kurduğu hayatta yeni bir işe gireceğine, eşler arasındaki tartışmaların yakında biteceğine  ve yardım isteyen bir akrabaya yardım eli uzatılacağına inanılır.

Kahve falında kasa dolusu altın görülmesi aile bireylerinin birbirine kenetleneceğine, her iki tarafında konuyu kapatmaya yanaşmayacağına, ruhunun şifa bulacağına işaret eder.

Kahve falında küp dolu altın görüldüyse sebepsiz yere bir arkadaşla tartışılacağına, karşılıklı olarak aynı duygular beslenen bir kişi ile konuşulup bir birliktelik kararı alınacağına, yüzünün de yerlere düşeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında bohça dolusu altın görüldüyse ticarette büyük atılımlar yapacağına ve geleceğini sağlam temeller üzerine kurma fırsatı elde edeceğine, sevdikleri için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayacağına, septik tutumları nedeni ile ailesindeki huzur da bozan fal kapatanın iş yerinde de mutlu olamayacağına, yeni bir sorunla uğraşmak zorunda kalınacağına inanılmaktadır.

Kahve falında kavanoz dolusu altın görüldüğünde gelecekle ilgili umutların yıkılacağına, kişinin kendisi ve ailesi ile hiçbir şekilde maddi açıdan dara düşmeyeceğine, zorlukların kolayca aşılacağına, rakiplerine kızmasına ve onlarla arasına duvar örmesine sebep olan davranışları huy edineceğine, aile bireyleri ile gireceği bir projede çok büyük zenginliğe kavuşacağına, doğruyu ve doğru olan insanları terk edeceğine işaret eder.

Kahve falında leğen dolusu altın görülmesi sağlık sorunlarından muzdarip olunacağına, sevdiği kişiler ile çok daha fazla vakit geçirme şansı yakalayacağına, farklı hobiler ve alışkanlıklar gelişeceğine, kuracağı ortaklık sayesinde daha iyi kazançlar elde edeceğine, sosyal konumunun değişeceğine, hayallerinin ve emeklerinin boşa gitmeyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kova dolusu altın görüldüyse çektiği sıkıntıdan bir süreliğine kurtulup rahat bir nefes alacağına ve çok daha iyi bir duruma gelmek için çaba göstereceğine, eş ve evlat sahibi olacağına aynı zamanda ailesini de iyi şartlarda yaşatacak bir mesleği ifa edeceğine, bazı ortak işlere gireceğine ve bu ortaklıklar sayesinde çok hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına, şansın ve kısmetin de açık olacağına, işlerini hayırlı bir şekilde ilerleteceğine, adını deyim yerindeyse altın harflerle yazdıracağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında ev dolusu altın görüldüyse sevdiği kişilerin mutlu olacağına, işsiz olarak geçen zamanların zararını çıkarmak için kendisini çok yoracağına, ettiği zararları yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına, her geçen gün zenginleşen fal kapatanın çok sayıda mal varlığına sahip olacağına, yatırımlardan büyük kazanç elde edeceğine bu sayede hem daha kolay bir hayat yaşama şansı elde edeceğine hem de bundan sonra çok daha rahat şekilde gelir kazanacağına, özellikle küçük iş yerleri açma düşüncesinde olanlar için işlerin kısa sürede büyüme göstereceğine tabir olunur.

Kahve falında kucak dolusu altın görüldüyse kazanılan paranın bereketinin olmayacağına, yakın bir zamanda daha çok çalışarak ve yaptığı işe çok daha fazla zaman ayırarak kendisini daha iyi eğiteceğine, sağlıkla ilgili bazı sorunların baş göstereceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında araba dolusu altın görüldüyse sağlam ve sarsılmaz bir koltuğa oturacağına, aile hayatı için hayırlı adımlar atılacağına, kardeşleri birbirine düşürecek kötü gelişmelerin yaşanacağına, büyük fırsatların kapısını açacağına alamet eder.

Kahve falında çanta dolu altın görüldüyse kötü kişilerin yenilgiye uğratılacağına, buna doğru orantılı olarak da çok para kazanıp hayallerine kavuşacağına, kendisi için uygun olmayan bir ilişkiyi sonlandıracağına, kötü bir kişi yüzünden maddi ve manevi açıdan büyük zararlara uğranacağına tabir olunur.

Kahve falında poşet dolusu altın görüldüyse verilecek kötü ve başarısız kararlar yüzünden maddi sıkıntıların kısa bir süre içinde daha da artacağına, gittikçe artan bir iş grafiği yakalayacağına, kimseyle konuşmayacağına ve durumun doktor tarafından çözüleceği hale geleceğine, elinde avucunda ne varsa hepsini satmak zorunda kalacağına ve çevresindeki kişiler tarafından desteklenmeyeceğine, çok sevdiği ve değer verdiği bu insanlar ile arasına çok büyük mesafeler koyacağına, fal kapatanın başının sıkışması ile ailesinden yardım alacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında etek dolusu altın görüldüğünde elinde bulunan yüklü bir para ile kendi işini kuracağına ve bu sayede yeteneklerini herkese ispat edeceğine, yaşayacaklarının ağırlığının altında kalacağına, kişinin maddi gelirinin çok düşeceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında gemi dolusu altın görüldüğünde elinde avucunda ne varsa büyük kısmını bu yüzden kaybedeceğine, herkesi kendisine hayran bırakacak işlere imza atacağına, hayatına kendisine güç ve moral verecek bir kişi gireceğine delalettir.

Kahve falında çuval dolusu altın görüldüyse rakiplerine karşı her zaman zafer kazanacağına, çok büyük güven duyulan kişiden ihanet görüleceğine, iş hayatında bu kişileri yanına almak için elinden gelen herşeyi yapacağına, onlarla daha çok vakit geçirerek yaşlanacağına, diplomalı ya da üniversiteli olmamış olmasının başarısına engel olamayacağını göstererek alaylı olacağına yorumlanır.

Kahve falında cüzdan dolusu altın görülmesi çıkılacak bir yolculuğun çok tatsız bir olayla sona ereceğine ve bir sebepten ötürü bir miktar ceza ödemek zorunda kalınacağına, karşısına aradığı özelliklerde birinin çıkacağına, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde biteceğine işaret eder.

Kahve falında oda dolusu altın görülmesi yakın zaman içinde çok büyük bir kaza yaşanacağına, problemlerinin ve borçlarının da çoğalacağına, büyük umutlarla gireceği ihalelerden yana da hayal kırıklığı yaşayacağına, her zaman şükür içinde olacağına, yaşamın kolay hale geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında torba dolusu altın görmek çok iyi ve dürüst birisi olduğu halde kendisine destek olacak ve yardım edecek bir kişi bile bulamayacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda biteceğine, hemen ardından yeni bir kararla birlikte işlerin yoluna gireceğine tabir olunur.

Kahve falında kazan dolusu altın görmek konforunun ve keyfinin yerinde olacağına, mali krize gireceğine, çok büyük mal ve mülk sahibi olunacağına, iyi insanlarla arkadaş olunacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, daha sonra hayırlı bir kısmet ile evleneceğine rivayet eder.

Kahve falında tepsi dolusu altın görüldüyse uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına, görmediği ve yaşamadığı güzellikleri ile karşılaşacağına, Allah’ın sevgisini kazanacağına, bereket ve rahat içinde yaşayacağına işaret eder.

Kahve falında kutu dolusu altın görüldüğünde rahatını kaçıracak ve uykusuz geceler geçirmesine sebep olacak olaylar yaşayacağına ve çok sevecen ve hoşgörülü bir kişi olmasına rağmen etrafındaki insanlara olan güveninin biteceğine, ekmeğini daha kolay ve daha rahat elde etmesine vesile olacağına, hayatına ve davranışlarına dikkat edeceğine, sorunlu bazı kişiler ile tartışacağına alamettir.

Kahve falında kamyon dolusu altın görmek kötü olayların birbiri ardına yaşanacağına, çok büyük bir baskı altına gireceğine ve sonunda tüm toplum ile bağlarını kopartıp kendisini ruhsal bir hastalığın kucağına, sonradan da çok üzüleceğine ve pişman olacağına, çevrenizdeki kişilerle ayrılıkların yaşanacağına delalet etmektedir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir