AnaSayfa / divan fal anlamları / Kahve falında divan görmek

Kahve falında divan görmek

Kahve falında divan görmek başarısının önündeki engellerin kalkacağına, dost ve akraba yardımıyla hayra dönüştürüleceğine, sermayesinin boşa gideceği yatırımlar yapacağına, başarılarının ve zaferlerinin çoğalacağına, attığı adımların geleceğini şekillendireceğine, içine düştüğü karamsarlıktan kurtaracağına ve maddi olarak da büyük destek vereceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında divan gördüyseniz

  • Romantik bir bağlantı ya da görüşme beklenmedik fırsatlara neden olabilir veya arkasından gitmek isteyeceğiniz şeylerle karşılaşabilirsiniz.
  • İç sesiniz, özel yaşamınızı ilgilendiren konularda sizi en doğru yöne yönlendirebilir.

Kahve falında yeşil divan görmek yükseleceğine ve hedeflerini gerçekleştirme şansına sahip olacağına, kendi yağında kavrulsa bile huzurunun hiç bozulmayacağına, zor bir anda vereceği akıllıca bir karar sayesinde büyük bir zarara uğramaktan kurtulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında somya divan görüldüğünde kendi işlerini çok iyi bir seviyeye getiren fal kapatanın başka insanların da yardımına koşacağına, başarıların başkaları tarafından da övgüyle karşılanacağına, elinden kaçırdığı fırsatları tekrar ele geçireceğine, asla yapmam dediği şeyleri yapacağına, yeni siparişler alacağına, hem de sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine yorumlanmaktadır.

Kahve falında sedir divan görüldüyse hayatının çok güzel yönde ilerlediğini duyacağına, kendisiyle beraber sevdiklerinin de iyi yaşaması için elinden geleni yapacağına, işlerin de yolunda gideceğine, ödeyemediği borçlarını ödeyeceğine, aradığı çareleri bulacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında kırmızı divan görmek başarı üstüne başarı kazanacağına, var olanlar ile yetinip geçinmeye çalışacağına ancak bir süre sonra bu söylediklerini gerçekleştirmekte zorlanacağına ve yeni işlere gireceğine, iş hayatı ve eğitim hayatı konularında çok güzel noktalara gelineceğine, atılacak adımın tüm hayatını değiştireceğine delalettir.

Kahve falında eski divan görüldüğünde eski huzurun yeniden sağlanacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceği bir çalışma gerçekleştireceğine, çözümsüz hale gelmiş sorunlara çare bulunacağına, atacağı adımlar yüzünden büyük bir üzüntü yaşayacağına rivayet eder.

Kahve falında kırık divan görülmesi birçok kişinin merakını cezbedecek işler ortaya konacağına, sayılan ve sevilen kimse olacağına, sevdiği bazı kişileri kıracağına ve bu yüzden uzun bir süre boyunca üzüntü çekeceğine, yakınları ile arasında büyük anlaşmazlıklar ve fikir ayrılıkları yaşanacağına, yaptığı işlerin kendisine başarı ve bol kazanç getireceğine alamet eder.

Kahve falında divan yastığı görüldüyse kurulan büyük hayallerin yaşanan kötü ve can sıkıcı olaylar yüzünden suya düşeceğine, kazançlı kapıların açılacağına, isteklerin tek tek yerine geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında demir divan görüldüyse bir sebeple büyük bir hayalkırıklığı yaşanacağına, yaşadığı sorunlardan ötürü aile hayatında huzursuzluğun başgöstereceğine, atılacak doğru adımlar ile mutluluğa kavuşulacağına yorulur.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.