AnaSayfa / dış fal anlamları / Kahve falında dış kapı görmek

Kahve falında dış kapı görmek

Kahve falında dış kapı görmek kişinin geçiminin zorlaşacağına, aslında çok mütevazı hayalleri olmasına rağmen kendisine mucize gibi gelecek olumlu gelişmeler yaşayacağına, sorunların kısa zamanda ortadan kalkacağına ve yüzün güleceğine, herkesin eline geçmeyecek kadar büyük ve önemli fırsatlar elde edeceğine, sahip olduğu malın miktarında artış yaşanacağına, onlarla dayanışma içinde olacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında dış kapı gördüyseniz

  • Bazı olayların büyümesine izin verirseniz olaylar kontrolden çıkabilir.
  • Parlak fikirlerinizi boşa harcamamanızda fayda var.

Kahve falında dış kapı eşiği görülmesi güzel (yakışıklı) ve önemli hissedeceğine, ancak bu kazancın yeteri kadar uygun bir yere ve doğru bir şekilde aktarılamamasından ötürü çok büyük sorunlar yaşanacağına, işlerindeki verimin ve bereketin düşeceğine, sabır ve azim göstermesi sayesinde iş hayatında çok daha yükseklere geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında demir dış kapı görüldüyse ticaret hayatıyla ilgili yaptığı planların kendisine hayır getireceğine, kendisiyle daha fazla ilgilenmek suretiyle sosyal yaşantısını güçlendireceğine, son anda alınacak karar nedeni ile uzun bir zaman seyahat yapılmayacağına, bundan sonra canın her çektiğine ulaşacağına, hayırlı bir kısmet ile tanışılacağına, aile bireyleri arasındaki birlik ve beraberliğin artacağına alamet etmektedir.

Kahve falında tahta dış kapı görüldüğünde evinde maddi ve manevi hiçbir eksiğinin olmayacağına, size sahtekarlık yapacak yakın bir kişiye ve melankoli içine düşüleceğine, ortaklar varsa onlarla daha iyi bir uyum içinde çalışılacağına inanılmaktadır.

Kahve falında dış kapı anahtarı görülmesi başarılı bir kariyere sahip olunacağına, yardıma muhtaç olan kişilere iş konusunda büyük yardımlarda bulunulacağına, kısmetin ve başarının engelleneceğine, onlara hocalık edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında dış kapının bozulduğunu görmek kurulu bir düzenin sağlanacağına, aralarında istenmeyen olayların başgöstereceğine, herkesi kendi gibi zannedeceğine fakat bu konuda yanıldığını anlayacağı zaman çoktan pişman olmuş olacağına, ortaya çıkan kötü durumlardan ötürü bazı olaylar yaşanacağına, ahireti unutup dünyaya yaklaşmaya inanılmaktadır.

Kahve falında beyaz dış kapı görmek kendisine fırsatlar yaratacağına, ardından imkânlarını kullanarak bu sıkıntıdan kurtulacağına, hayırlı kişiler ile dostluk kurulacağına, aile hayatında sevinileceğine alamet eder.

Kahve falında dış kapının değiştiğini görüldüyse kendi işini kurarak büyük atılımlar gerçekleştireceğine, evinin kapısının her zaman sevdiği kişilere açık olduğuna ancak bazı kötü niyetli kişilerin bu durumu istismar edeceğine ve kırgınlık yaşanacağına, aksine büyük zarar görülmesine sebep olacağına, uzun zaman olumlu haber beklediği bir yerden olumsuz ve kötü bir cevap alacağına, kazanacağı paralar sayesinde aile hayatında yaşanan tartışmaların sona ereceğine ve çok rahat ve refah içinde bir hayat yaşayıp huzurlu olacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında dış kapıyı açık görmek sorunlarının biteceğine ve sıkıntılarının bu sayede sona ereceğine, girdiği bir iş sırasında çok hayırlı kazançlar elde edeceğine, rahat rahat yaşayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında çelik dış kapı görmek kazadan ve beladan başının kurtulmayacağına, gıybet edeceğine ve bu durumu öğrenen fal kapatanın çok büyük bir üzüntü yaşayacağına, uzun bir süre boyunca eksik kalmış işlerin tamamlanacağına, diğer taraftan bu kişiler ile farklı mecralarda büyük bir tartışmanın yaşanacağına, en büyük hayalinin gerçekleşeceğine ve hayata yeni bir başlangıç yapacağına, uğradığı zararların en kısa sürede kapatılacağına alamet etmektedir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir