AnaSayfa / diken fal anlamları / Kahve falında diken görmek

Kahve falında diken görmek

Kahve falında diken görmek ticaret dünyasında çok sevilen kimse haline geleceğine, rızkının sürekli olarak genişleyeceğine, hane içindeki huzurunun bozulacağına, sevilen bir eşyanın çalınacağına, sorun yaratan bir durumun kısa süre içinde ortadan kaldırılacağına, çevrenizde her zaman iyi ve güzel ahlaklı kimselerin bulunacağına rivayet eder.

Kahve falında diken gördüyseniz

  • Bırakın, herkes kendi yolundan derslerini alarak ilerlesin.
  • Herkes akıldan çok duygularıyla hareket ediyor ; bunun bilincinde olmanızda fayda var.

Kahve falında deniz dikeni görmek yapılan hatalar ve atılan yanlış adımlardan ötürü çok büyük zararlar edeceğine, kazancının ve rızkının düşeceğine, sorunların çıkması ve uğranılan ihanet yüzünden güvensizlik duyulması sebebi ile başarısız olunacağına, kendisine kötülük yapan kişiyi daha dikkatli davranarak yenilgiye uğratacağına ve çok büyük bir mutluluk yaşayarak işlerinin düzeleceğine, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, kendine olan güvenin tazeleneceğine delalettir.

Kahve falında dikenli çilek görüldüğünde falı kapatan kişinin sonradan çok pişman olup üzüleceği sözler sarf edeceğine ya da hareketlerde bulunacağına, kendisini çok büyük bir ferahlığa taşıyacak bir proje gerçekleştireceğine, sağlığın günden güne iyiye gideceğine, hileli işler yapmakta geri kalmayacağına, huzurun bozulacağına ve sıkıntılarla baş etmekte zorluk çekileceğine delalettir.

Kahve falında dikenli meyve görüldüğünde eline geçen fırsatlarla çok iyi işler çıkartacağına ve çok daha iyi zamanlar geçireceğine, çok etkili ve doğru kişiler ile tanışmasına vesile olacağına ve güzel ve sevinçli günler görüleceğine, acıların ve gözyaşının dineceğine, zorluklarının son bulacağına, rahat bir hayata adım atılacağına, halkın huzurunun ve güvenliğinin de bozulacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında dikenli örümcek görmek fal kapatanın bu kişi hakkında adli süreç başlatacağına ve uğradığı tüm zararı bu kişiden geri isteyeceğine, çoğu kez hızlı bir şekilde çözüleceğine, maddi açıdan çok zorlanılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında dilinde diken görüldüğünde sorunlardan dolayı çöken maneviyatının iyileşmeye başlayacağına, karşılaşılan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, kötü bir duruma hazırlıksız yakalanılacağına, yüzünde güller açacağına, sıkıntıların ve talihsizliğin sona ereceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında dikenli karpuz görüldüyse aile hayatında büyük mutluluklar yaşanacağına, ileride çok zengin biri olacağına, hayır getirecek temiz ve güzel kapıların açılacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde kendisini çok seven bir kişi için yakın zaman içinde büyük bir sürpriz yapacağına ve bu kişiyi çok mutlu edeceğine delalettir.

Kahve falında dikenli yeşillik görmek sorunlarından ve sıkıntılarından çabucak kurtulacağına, dünya yaşamının da ahiret hayatının da kişinin istediği gibi olacağına, kişinin bazı değişiklikler yapmak suretiyle kazancını farklı yollardan elde edeceğine, daha doğru hamleler yapıp daha iyi sonuçlar alacağına, manevi yönlerinin güçleneceğine bu sayede bedenin de şifa bulacağına inanılır.

Kahve falında demir diken görüldüğünde sorunlarından ve sıkıntılarından yakında kurtulacağına, bilmediği bir durumla baş başa kalarak zor günler atlatacağına, maddi ve manevi olarak büyük zarara uğrayacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında dikiş diken görülmesi canla başla çalışacağına, onun sayesinde kolaylık elde edeceğine, kararını verdiği bir işte çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, daha büyük kazançlar elde edileceğine ve her zamankinden daha iyi projeler ortaya konacağına, iş hayatında rahat bir nefes alınacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında yatakta diken görmek bir sebeple çok kısa süre içinde parasal ve ruhsal olarak sıkıntılı bir döneme girileceğine, amaçlarını ve hedeflerini de yerine getirme fırsatı vereceğine, mutsuz ve üzgün olacağına, hayırlı biri ile mutlu bir evlilik yapacağına, yatırılmış olan tüm parasının kar edeceğine işarettir.

Kahve falında dikenli köpek görüldüğünde yokluk nedir bilmeyeceğine, iş dünyasındaki bazı kişilerin dışlaması ile karşılaşılacağına, herkes tarafından sevilen ve sayılan bir kişi olacağına, çok büyük emekler verilerek gerçekleştirilen bir çalışmanın karşılığının alınamayacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında dikenli dal görülmesi dertlerin ve sıkıntılarının son bulacağına, verilen emeklerin karşılığını bulacağına, rahat bir dönem yaşanacağına, yürek yakan biri haline geleceğine, girdiği işlerin herkes tarafından takip edileceğine, kişinin kuyusunu kazan her gün yüz yüze baktığı kişilerin galip çıkacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kestane dikeni görülmesi çok büyük sıkıtılar yaşanacağına ve bu sıkıntıların günden güne büyüyeceğine, yapacağı diğer işlerin de çok ses getiren çalışmalar olması sayesinde büyük bir özgüvene kavuşup kendi işini kuracağına, kendisini çok büyük bir boşluğun içinde bulacağına, rahat ve sağlıklı bir döneme gireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında boğa dikeni görüldüyse sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, uğradığı haksızlık yüzünden insanlardan soğuyacağına, hemen her gününün neredeyse şen kahkahalarla geçeceğine, duygularının ön plana çıkacağına ve hayattan zevk alacağı günler geçireceğine delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında diken battığını görmek bunların devlet kapılarından geçeceğine ve kişinin hayatının belki de dönüm noktası olacak işlerin altına imzasını atacağına, büyük bir zenginliğe sahip olacağına, mal varlığının bir kısmının kaybedileceğine inanılır.

Kahve falında kara diken görmek zaman zaman farklı yerlere tatile ya da iş gezilerine gidileceğine, bankadaki hesaplarının da kabaracağına, eline geçen paranın hayatını bir hayli rahatlatacağına, özlem çekilen kişilerden haber alınacağına, büyük maddi kayıp verileceğine, maddi zarar edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında dikenli kestane görmek hayat içerisinde çok büyük darbeler alabileceğine, kardeşlerin birbirlerine destek vermeleri sayesinde işlerin yoluna gireceğine, işlerinin günden güne açılacağına ve son zamanlarda yaşadığı kötü olayların düzeleceğine, etrafındaki kişilere de yardım edeceğine ve hayallerine kavuşacağına, zorlukların baş göstereceğine, asla yapmam dediği şeyleri yapacağına rivayet eder.

Kahve falında deve dikeni görüldüğünde Allah tarafından bolluk ile mükâfatlandırılacağına, paradan ve maldan yana sıkıntı yaşamayacağına, çok büyük ve hayırlı çalışmalar gerçekleştirmek için çok azim göstereceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında dikenli ağaç görülmesi kendi eliyle ortaya koyduğu projelerde büyük kazanç elde edeceğine, mutlu olacağı mesajlar geleceğine ve hayatında dönüm noktası olabilecek güzel gelişmeler olacağına, başarılı bir kariyere sahip olacağına, günlerin hiç olmadığı kadar hareketli ve heyecanlı geçeceğine, arkasının daha sağlam hale geleceğine, sorunlarının azalmayarak her geçen gün daha fazla çoğalacağına alamettir.

Kahve falında sırtında diken görülmesi verilen sözlerin yerine getirileceğine ve iş konusunda yeni yeni adımlar atılacağına, sakin ve sessiz bir hayat süreceğine, yaşanabilecek kazaların bertaraf edileceğine inanılır.

Kahve falında sarı diken görmek evli ise çocuk sahibi olacağına, daha önce hiç meyil etmediği bazı işlere girişeceğine, iş güç konusunda birçok karar verileceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında dikiş diken kadın görüldüyse problemlerinin de çözümlerine kavuşacağına, mutluluğu ve huzuru tatmayı nasip edeceğine, yakın bir zaman içinde yeni ve daha başarılı işlere gireceğine, maddi ve manevi olarak zarar edileceğine ve uzun zaman sonra ilk kez kötü haber alınacağına, kafasında bazı  soru işaretleri kalması sebebiyle birlikte olduğu kişiye güvensizlik duyacağına, küçük mutlulukların ve sevinçlerin yoğun olarak yaşanacağına delalet eder.

Kahve falında etek diken birini görüldüyse ancak daha sonra işlerinin yakın zaman içinde eskisinden de daha iyiye gideceğine, aile bireyleri ve akrabalarıyla birlikte bir eğlenceye gideceğine, fal kapatanın bir anda başkalarının işine karışmak suretiyle hiç istemediği bir duruma düşeceğine, hem kendisini yenilemeye çalışacağına hem de çok daha sosyal bir kişi olup iş hayatı ve aile hayatı içinde hergün biraz daha fazla hissettiği baskılardan ve sıkıntılardan biraz olsun kurtulmaya çalışacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ağzında diken görmek ailesi ile arasındaki tartışmalar için kendisine akıl hocalığı yapılacağına ve bazı konularda fikir verileceğine, yaşayacağı büyük bir sorun yüzünden kısa süreliğine ertelemek zorunda kalacağına, kendisini ve sevdiği kişileri bazı konularda serbest bırakacağına, içini açmaya karar vereceğine, zorlukları ve sıkıntıları ortadan kaldıracağına alamet etmektedir.

Kahve falında dikenli yün görüldüğünde fal kapatanın şimdiye kadar hiç üzülmediği kadar üzüleceğine, kendisine dert ettiği şeyleri atlatmayı ve unutmayı bileceğine, uzak bir akrabanın vereceği destekle rengarenk insanlarla dolu bir projeye gireceğine ve candan sevilen bir kişi olunacağına, sıkıntılarından kurtulup huzura kavuşacağına, üzüntü verici olaylar yaşanacağına, kaderinin ve şansının yüzüne güleceğine delalettir.

Kahve falında yün yorgan diken birini görülmesi bereketin ve verimin hâkim olacağına, sorun olarak canını sıkan şeylerin yakın bir zaman içinde büyük bir sabır göstermesi sayesinde ortadan kalkacağına, duygularını açığa vuracağına, aklındaki şeytanı yenmeyi başaramayarak ona uyacağına yorulur.

Kahve falında yeşil diken görmek yüreğinin sıkılacağına ve mutsuzluğunun tüm hayatını etkileyeceğine, çıkılacak bir yolculuğun çok tatsız bir olayla sona ereceğine, yeni bir arkadaşlık kurulacağına, zorluk ve zahmete düşeceğine delalettir.

Kahve falında dikenli yemiş görülmesi her yaptığının arkasında destek veren ailesine karşı da iyi bir evlat olarak karşılık vereceğine, yaşamına çok daha kolay şekilde yön vereceğine, kişinin kaybettiği imkânlara yeniden kavuşacağına ve tekrar eski lüks hayatına döneceğine, karlı işler alacağına işaret etmektedir.

Kahve falında diken otu görülmesi evlerine dünürcü geleceğine, kişinin pek çok hatalı davranış içinde olacağına, sevdiği kişiler ile gireceği bir ortaklık ile hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde çok rahat bir şekilde kavuşacağına delalettir.

Kahve falında gelinlik diken birini görülmesi maddi ve manevi açıdan büyük atılımlar yapacağına, karlı bir iş ortaklığı yapacağına, kaybedilen bazı şeylerin yakın zaman içinde tekrar bulunacağına, çok daha iyi bir duruma gelineceğine ve mutlu olunacağına, işlerinin eskisinden daha iyi olacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında saçta diken görmek hem rızkının artmasına hem de itibar edinmesine vesile olacağına, Allah’ın da yardımıyla aşk ve iş hayatınızda şansınızın açılacağına, kimden akıl soracağına, rahata ereceğine ve geniş geniş yaşayacağına alamet eder.

Kahve falında eşek dikeni görüldüğünde maddi açıdan güçsüz bir döneme girileceğine, sıkıntılı bir döneme girileceğine, kişinin istediği şeylerin biraz zorluklarla olacağına, kişinin tüm geleceğini etkileyecek bir dönemece girileceğine ve bu dönemde alınan her türlü kararın kişinin hayatında dönüşsüz etkiler bırakacağına, çok hayırlı ve kazançlı işlere gireceğine yorumlanır.

Kahve falında dikenli top görüldüğünde yeni projelerin ve planların tutacağına, rızkının ve kazancının bol olacağına, kırgınların ve küskünlerin bir araya geleceğine, yeni bir işle ilgili olarak bilgi toplanacağına, sorunlarından ve üzüntülerinden kısa bir zaman içinde kurtulacağına işaret eder.

Kahve falında siyah diken görülmesi belki yeni bir eve sahip olunacağına, çok büyük olmasa bile zarara uğrayacağına, sabrettiğine ve dua ettiğini değeceğine, özel hayatta güzel bir ilişki yaşanacağına inanılır.

Kahve falında dikenli merdiven görüldüyse bolluğun sürekli olacağına ve geçim derdinin biteceğine, yanlış işler yapacağına, fal kapatanın dünya mallarından ve nimetlerinden ziyadesiyle faydalanacağına, eline geçen imkânlar sayesinde çok istediği şeylere yakın zaman içinde kavuşacağına ve uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, üzüntülerinin ve dertlerinin gün geçtikçe artacağına ve çok sıkıntılı bir dönemden çıkacakken daha sıkıntılı bir döneme girileceğine, karşılıklı olarak ayrılıkların yaşanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ayakkabı diken birini görülmesi isabetli kararlar alacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına ve çok kötü günler geçireceğine, sevilen bazı kişilerden ihanet görüleceğine, eline geçecek olanaklar sayesinde en tepelere tırmanacağına, girdiği işlerde her zaman zarar edeceğine, kendisini çok sıkıntılı hissettiği bir anda Allah’ın izni ile karşısına çıkacak güzel bir yol ile bu durumdan kurtulacağına tabir olunur.

Kahve falında dikenli tavşan görüldüğünde hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine ve uzun zamandan beri istenen arabaya sahip olunacağına, maddi olarak çok rahat edeceğine, kendilerini toparlamaları ve işlerini düzeltmeleri için destek vereceğine, geniş ve bol rızık elde edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında ağaç dikeni görülmesi ertelenen bir tatile çıkılacağına, umutlarının boşa çıkmayacağına, destek istediği yerlerden ve kişilerden destek göremeyeceğine ve çok büyük bir üzüntü duyacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında çiçek dikeni görmek dost ve akrabaya da çok güzel fırsatlar yaratacak çalışmalar gerçekleştirileceğine, kurulan hayallerin bir bir yıkılacağına, bir sebeple iş hayatını çok kötü etkileyecek ve yüklü miktarda zarara yol açacak bir sorun yaşanacağına tabir olunur.

Kahve falında kuru diken görüldüğünde yaptığı işte kazandığı paralarla başkalarına da faydalı  olacağına ve hem kendisini hem ailesini yeni bir şehre götürecek bir karar vereceğine, çok para kazanılacağına, çok sevilen bir kişi ile ayrı düşüleceğine, maddi olarak zor zamanlar geçirileceğine, kötü kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında fidan diken birini görüldüğünde karlı işlere atılmak için birikimini ortaya koyacağına, kalabalık günler geçirileceğine, ailesi ile çok huzurlu ve sağlıklı bir ömür geçireceğine, yüzünün eskisi gibi güleceğine ve çok büyük bir sevinç duyacağına, de amaçlarına ulaşma mutluluğuna nail olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında elbise dikeni görülmesi güzelliklere rast gelineceğine, bunun da kendisi için hayırlı olacağına, onlardan fayda göreceğine, sorunlu bir durumla karşılaşacağına, üzüntülerin sevince dönüşeceğine, kendisini kaybedeceği ve çok zor bir şekilde toparlanacağı bazı olaylar yaşayacağına tabir olunur.

Kahve falında diken çıkarmak görüldüyse müşteri portföyünün artacağına bunun da kendisine hem zenginlik hem de özgüven getireceğine, harcanmış olan emeklerin başarı getireceğine, adımlarını daha sağlam atacağına, büyük işlere girileceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında dikenli bahçe görüldüğünde rızkının çoğalmasına vesile olacak kazançlı işlere gireceğine, gönül hoşluğunu yakalayacağına, iş hayatında saygı göreceğine, borçların kısa süre içinde ve sorun yaşanmadan ödeneceğine, zor ve sorunlu bir döneme gireceğine, yapacağı diğer işlerin de çok ses getiren çalışmalar olması sayesinde büyük bir özgüvene kavuşup kendi işini kuracağına alamet etmektedir.

Kahve falında diken üzümü görülmesi verilen sözlerin yerine getirilmesi sırasında hiç hesapta olmayan problemlerle karşılaşılacağına, büyük bir kavgaya tutuşacağına, aile hayatı ile ilgili çok güzel adımlar atılacağına işaret eder.

Kahve falında dikenli domuz görmek falı kapatan kişinin planlarının ters tepeceğine ve kişinin kaderini yaşamak zorunda kalacağına, eve huzur dolacağına, işlerinde çok büyük ilerleme sağlayacağına, mali olarak güçlenmesinin kendisine huzur ve güzellik de getireceğine delalet ettiği söylenir.

Kahve falında düğme diken birini görüldüyse falı kapatan kişinin bu kişiler ile yaptığı işlerde birçok sıkıntının ve sorunun ortaya çıkacağına, gönül gözüyle olan biteni değerlendiren fal kapatanın kendisi için en doğru olanı yapacağına, kendi çok iyi hissedeceğine alamet eder.

Kahve falında dikenli yol görüldüyse epey bir kazanç getireceğine ve bereketli olacağına, özellikle bir sorun karşısında elinden çok şey gelmesine rağmen oralı olmayan bazı arkadaşlarıyla ilişkisini keseceğine, eline geçen bütün fırsatları çok iyi değerlendireceğine delalettir.

Kahve falında dikenli deniz görüldüyse kazancında çok büyük bir düşüş meydana geleceğine ve bu sebepten ötürü çok büyük bir üzüntü yaşayacağına, eğitim hayatına bırakılan yerden devam edileceğine ve bu duruma bağlantılı olarak yurt dışına çıkılacağına, zarar verici olaylar yaşanacağına, onlar sayesinde kalkınacağına, iş kaybı yaşanacağına ve eğitim hayatında yaşanacak bir talihsizlik yüzünden okulla ilişkinin kesileceğine, işlerinin yarım kalacağına tabir olunur.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.