AnaSayfa / deste fal anlamları / Kahve falında deste para görmek

Kahve falında deste para görmek

Kahve falında deste para görmek büyük bir tatsızlık yaşanacağına, çok sevineceği olaylar yaşayacağına, bir sebeple kısa bir zaman içinde çok üzüleceğine, kıskanan kişiler tarafından ortaya çıkarılan kötü sürprizleri kendi bilek gücü ile yeneceğine, sevdiklerinden ayrı kalınacağına, sadece istemenin ya da düşünmenin yetmeyeceğine delalet eder.

Kahve falında deste para gördüyseniz

  • Kendinize olan saygınızı ya da öz güveninizi yitirmemek için bazı değişiklikler yapmanız gerekebilir.
  • Kolay adapte olmanızda da yarar var.

Kahve falında evde deste para görülmesi işinin gücünün hep rast gideceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine ve kişiliği ve dürüstlüğü ile insanlar tarafından el üstünde tutulan biri olacağına, özellikle kişinin farkında olmadığı bazı tehlikeli durumlarda aile yakınlarının desteği ile yara bere almadan ve fazla zarara uğramadan olaylardan sıyrılacağına, zararlı bir alışkanlığa başlanacağına, tehlikeye atılmaktan çekinmeyeceğine delalet ettiği söylenir.

Kahve falında başkasının elinde desteyle para görülmesi bunu şeref sayacağına, itibar kaybedeceğine ve dışlanmasına neden olacağına, mal ve mülk sahibi olup refah içinde yaşayacağına, az çalışarak çok gezeceğine inanılmaktadır.

Kahve falında yeni deste para görülmesi meslek hayatının da başarılarla geçeceğine, yakın bir kişi ile girilen yolda büyük bir borcun altına girileceğine, gelirinden yana memnun olacağına ve bereket göreceğine tabir olunur.

Kahve falında iki deste para görüldüğünde isabetli kararlar vererek menfaat elde edeceğine, başarı üstüne başarı kazanacağına, yapılan çalışmalar ve ortaya konulacak projeler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, ortaklar arasında bazı tartışmaların meydana geleceğine delalet eder.

Kahve falında çantada deste para görmek ele geçen fırsatlar sayesinde çok büyük adımlar atılacağına, sevincine ve mutluluğuna kavuşmayı başaracağına, yeni işlere atılacağına, çok rahat ve huzurlu bir aile ortamı yaşandığına ve uzun bir hayat boyunca herhangi bir soru yaşanmadan birlikte mutlu olunacağına rivayet eder.

Kahve falında üç deste para görüldüyse gireceği bir ortaklıkta çok büyük bir sorunla karşılaşacağına, iş için çıkacağı yolculuklarda hayat eşini bulacağına, yakın zamanda istenmeyen bazı tartışmaların yaşayacağına, maddi ve manevi olarak zor zamanlar geçireceğine ve kendisini sıkıntıya sokmaya çalışan insanlar yüzünden kötü günler yaşayacağına, iyiliklere ve hayırlara götürecek doğru kapılara ulaşacağına, duyacağı bazı sözler sayesinde kafasındaki taşların yerine oturacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında yeşil deste para görmek vaaz ve nasihate, önemli ve ciddi işler yapacağına, ödeme kolaylığına ve iyi geçime kavuşacağına delalet eder.

Kahve falında kağıt deste para görülmesi yaşadığı sorunların hiç zarar vermeden biteceğine, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, işlerin bu sayede çok iyi bir hal alacağına, yaptığı işlerin küçümseneceğine, gülen yüzünün solmasına ve gözündeki ışığın sönmesine neden olacağına delalettir.

Kahve falında cüzdanda deste para görüldüğünde gelecek zamanlarda aynı durumlar ile karşılaşmamak için bazı planlar ve programlar yapılıp önlem alınacağına, çekilen parasızlık yüzünden yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına, başına gelen kötü olaylardan ötürü yıpranacağına inanılmaktadır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.