AnaSayfa / desen fal anlamları / Kahve falında desenli tabak görmek

Kahve falında desenli tabak görmek

Kahve falında desenli tabak görmek sayılan ve sevilen bir kişi olunacağına ve üzüntü çekilen bir dönemin biteceğine, haneye kıskanç ve kötü niyetli bir kişinin gireceğine, onurlu bir yaşam süreceğine, kaybedilen bir şansın tekrar elde edileceğine, ihanet dolu bir işe girileceğine, ortaya konulacak olan çalışmaların ve projelerin hayır getireceğine delalet ettiği söylenir.

Kahve falında desenli tabak gördüyseniz

  • İş hayatınızda, kariyerinizde, imajınızda veya yaşam standartlarınızda bir üst aşamaya atlamak üzeresiniz, fırsatlar var.
  • Yaklaşan çok sayıda daveti, olanağı veya teklifi dikkatle değerlendirmenizde fayda var.

Kahve falında mavi desenli tabak görüldüyse verilen sözlerin tutulacağına, daha sonra kazanılan bu paralar ve mallar ile yeni işlere girileceğine, gam ve keder çekmeyeceğine dolayısıyla erken yaşlanmayacağına, işe giren herkesin kalkınacağına, elde bulunan mal ve mülkün bir kısmının elden çıkarılacağına inanılmaktadır.

Kahve falında güzel desenli tabak görülmesi bahtının ve geleceğinin açık olacağına, ancak daha sonra kendisini toparlaması sayesinde çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok iyi işler gerçekleştireceğine, eldeki imkanların giderek azalacağına, çalışkanlığının ve emeklerinin karşılığını da hak ettiği yere gelerek alacağına, büyük bir başarının elde edileceğine, çalışmalarının dikkatleri üstüne çekmesi sonucu büyük miktarda paraya sahip olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında çiçek desenli tabak görüldüğünde iç dünyasının da güzelleşeceğine, çalışmaların kısa süre içinde büyük prestij kazandıracağına, sonradan da durumun ciddiyetine varacağına, yaraların merheminin bulunulacağına, takdirini toplayacak kadar önemli işler yapacağına işarettir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.