AnaSayfa / demlik fal anlamları / Kahve falında demlik görmek

Kahve falında demlik görmek

Kahve falında demlik görmek ticaretinin de hızlanacağına, o kişiye zararının dokunacağına, çok çalışıp başarılı olduğu iş hayatında bulunduğu makamdan daha yüksek yerlere geleceğine, kişinin manevi olarak huzurlu bir ruh haline gireceğine, çok rahat bir döneme girileceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının yakın zaman içinde ortadan kalkacağına delalet eder.

Kahve falında demlik gördüyseniz

  • Başkaları onay vermiyor diye, kendinizi sınırlamamalısınız.
  • Bazı kişiler sizi planlarınız konusunda endişelendirebilirler.

Kahve falında eski demlik görmek çok rahat ve huzurlu bir hayata kavuşacağına, zarar edilecek ve isme leke sürecek bazı yollara girileceğine, etrafındaki kişilere de yardım edeceğine, sevgi ve hürmet göreceğine, tüm düzenin alt üst olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında temiz demlik görüldüğünde yarınlarının kazançlı ve mutlu geçeceğine, geçmişte kalan bazı olayların kendisini göstermeye başlayacağına, büyük bir hastalıkla boğuşup eskisinden çok daha iyi olmuş bir şekilde ayağa kalkacağına ve bütün sorunlarını kısa bir süre içinde hallederek sevdiği kişilere yardım edeceğine, kendisinin ve ailesinin geleceğine, rahat ettiği bir dönemde başına gelecek bazı kötü olaylardan ötürü canını sıkan durumlar ile karşılaşacağına inanılır.

Kahve falında ocakta demlik görmek anne ya da babanın büyük bir hastalıkla uğraşmak zorunda kalacağına ve endişeli bir bekleyişe girileceğine, hayatında olumlu değişiklikler meydana geleceğine, büyük bir mala sahip olacağına, eline geçecek haram bir maldan ötürü çok sıkıntı çekeceğine, ailesi ile rahatının ve huzurunun yerinde olacağına, öyle durumların insanlar tarafından takdir edileceğine işaret eder.

Kahve falında elinde demlik görüldüğünde daha iyi anlaşır olacağına, ticaret ehli kimse haline geleceğine ve meslek hayatında ön plana çıkacağına, kendisini mutlu eden tüm detayları hayatına katacağına alamet eder.

Kahve falında gümüş demlik görülmesi sorunlarını ve sıkıntılarını bu destek sayesinde çözeceğine ve borçlarından bu sayede kurtulacağına, onlar nedeni ile ekmeğinden olacağına, ikili ilişkilerde üçüncü bir şahıs tarafından sıkıntı yaşanacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında çay demlik görüldüyse huzur ve mutluluğun hüküm süreceğine, bir işe girdiği sırada ya da bir çalışmayı bitirirken bu kişinim engel olması ile karşılaşacağına ve bu yüzden bu kişi ile olan tüm diyaloğunu kopardığına ve artık farklı şekillerde bu kişiye cevap vereceğine, iş hayatında çok büyük ihanetler göreceğine, üçüncü gözünün açılacağına, eşiyle birlikte bir işyerine sahip olacağına inanılmaktadır.

Kahve falında siyah demlik görüldüyse eğitim hayatında da ileri gideceğine ve çok mutlu olacağına, onu hayallerine kavuşturacağına, birçok yeni fikir edinileceğine, bir yıkımdan ötürü çok zor ve sıkıntılı zamanlar geçireceğine, kendisine büyük yararı dokunacak bazı önemli kişiler ile tanışacağına, akıllı ve doğru işler yapması sayesinde rızkının her geçen gün artacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında demlikte su görüldüyse sahip olacağı hayattan da memnun olacağına, geçiminin bu nedenle insanların yardımı ile sürdüreceğine, ruhunun ve bedeninin de şifaya kavuşacağına, işlerinin günden güne daha kötü bir hal alacağına, ancak ilerleyen zamanlarda bu kişinin pek iyi biri olmadığını anlayacağına yorulur.

Kahve falında alüminyum demlik görüldüyse iş ile ilgili biraz tökezlemeden sonra çok büyük başarılar kazandıracak çalışmalar gerçekleştirileceğine, kendisini çalışmalarından ötürü kıskanan ve çekemeyen kişiler tarafından elini attığı işlerin baltalanacağına, yaşayacağınız maddi sıkıntıları hemen atlatacağınıza yorulur.

Kahve falında mavi demlik görmek yaşanan bazı aksilikler nedeni ile morali bozuk olan fal kapatanın kendisini toparlayarak işinin başına döneceğine, bir sağlık sorunu konusunda tedavi amaçlı bir yolculuğa çıkılacağına, çevresindeki kişilerin de mutlu olmaları için çaba göstereceğine ve özellikle hatalara karşı çok fazla müsamahalı davranmayacağına, özellikle başkalarının gözünde güzel olmak ve değerli bulunmak için çaba harcanacağına, sağlıkla ilgili bazı sorunların baş göstereceğine yorumlanmaktadır.

Kahve falında kaynayan demlik görmek yapılan bir hatadan ötürü uzun bir zaman boyunca pişmanlık duyulacağına ve sıkıntı çekileceğine, sevilen bir kişinin içine düştüğü sıkıntıdan kurtulmasına yardımcı olunacağına, kazancının günden güne çok artacağına delalet etmektedir.

Kahve falında boş demlik görüldüğünde hayata karşı beklentilerini kaybedeceğine, mülk sahibi olacağına, işe alınacak personellerden istenen verimin alınamaması üzerine yeni arayışlara girileceğine delalet eder.

Kahve falında çelik demlik görüldüğünde sorunlu bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, bütçesinde çok uzun süre onarılmayacak açıklar meydana geleceğine, dertlerin kısa zamanda biteceğine, eşlerin birbirine düşeceğine ve son karar olarak ayrılacağına, kısa süre içinde kendi işine sahip olunacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında bakır demlik görülmesi günahların ya da hatalı davranışların kişinin ayağına dolanacağına, tatsız geçen bir dönemin düzeleceğine, ancak sıkıntıların bir türlü sona ermeyeceğine, kardeşleri ile girdiği bir işte yalnız başına bırakılacağına, önemli hastalıkları ya da içinden çıkılmayacak sorunları olmayacağına alamettir.

Kahve falında demlik kapağı görüldüyse yaşanan büyük sorunlar ve sıkıntılardan sonra çok daha büyük sorunlar ile uğraşmak zorunda kalınacağına, yakın bir zaman içinde başarılı olacağı bir çalışma gerçekleştireceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine ve ettiği duaların da kabul olacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında kırık demlik görmek çok uzun bir süre boyunca akrabalarla arasına mesafe koyacağına, işle ilgili olarak bir seyahate çıkmaya, üzüntü içinde geçirilecek bir döneme ve maddi ve manevi olarak çok karanlık bir işe gireceğine, sıkıntıların sona ereceğine alamettir.

Kahve falında kirli demlik görülmesi iş hayatının tamamen bozulacağına, yeni gelir kaynakları keşfedeceğine, işlerinin sarpa saracağına, yaşadığı kötü olaylardan ötürü uğradığı zararları ortadan kalkacağına, sevilen bir kişi ile kurulan ortaklığın bozulacağına, maddi desteğinin yanı sıra manevi anlamda da bu kimselere elini uzatacağına ve sevap işleyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında beyaz demlik görülmesi yakın bir zaman içinde yeni bir eve taşınabileceğine, yetenekli ve şahsiyetli kimse haline geleceğine, diğer kişilerden ve rakiplerinden birkaç adım önde olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında cam demlik görülmesi bazen sıkıntı ve zorluk çekileceğine, işlerin çok büyük bir aksama yaşayacağına, çok daha iyi ve daha başarılı bir döneme gireceğine, hayatın güzelliklerini görme ve yaşama fırsatı elde edeceğine inanılır.

Kahve falında yeni demlik görüldüyse yeni kazanç kapılarına kavuşacağına, başarıların ve mutluluğun sürekli olacağına, zevkli ve keyifli günlerin sayısının artacağına, sevdiği bazı kişileri kıracağına ve bu yüzden uzun bir süre boyunca üzüntü çekeceğine, zor günler geçireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kırmızı demlik görülmesi kendisini başarılarından ve mutluluğundan dolayı çekemeyen ve bu yüzden hakkında dedikodu çıkartan insanları hayatından çıkartacağına, kinin ve nefretin de ortadan kalkacağına, anne ve babasının dualarını alarak sırtının yere gelmeyeceğine, zararlı bir kişi ile bağların koparılacağına ve arada kalınan bir konuda en doğru kararın verileceğine, ticaret ehli kimse haline gelerek daha profesyonel olacağı işler yapacağına, borçların kısa bir zaman içinde kapanacağına rivayet eder.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir