AnaSayfa / değnek fal anlamları / Kahve falında değnek görmek

Kahve falında değnek görmek

Kahve falında değnek görmek işinin de hep yürüyeceğine, büyük bir zenginlik kazanılacağına, mal sahibi olacağına, elinde kalan bir miktara parayı da borç ödemek için harcayacağına, sorunların ve sıkıntıların son bulacağına, bir sebeple maddi sıkıntıya düşeceğine rivayet eder.

Kahve falında değnek gördüyseniz

  • Kendinize manevra alanı yaratmalısınız.
  • Eşiniz ya da sevgiliniz size karşı çok ilgisiz davranabilir, onda yaratacağınız gerilim aranızın iyice açılmasına sebeb olabilir.

Kahve falında ölmüş birini koltuk değnekleriyle görüldüyse güzel günlerine kara bulutlar çökeceğine, kendisine akıl hocalığı yapan birisi ile gireceği bir iş sayesinde maddi olanaklarının artacağına, hanesinden de rızkının eksik olmayacağına, ilerleyen zamanların gelir açısından kişiyi her zamankinden daha fazla tatmin edeceğine, başarı grafiğini yükselteceğine bundan sonra meslek hayatının hep zaferler ve ödüllerle dolacağına delalet eder.

Kahve falında çoban değneği görüldüyse huzurunun yerine geleceğine, her istediği şeye yakın zamanda sahip olacağına, hayat içerisinde kırılgan bir duruma gelineceğine ve maddi ve manevi olarak çok büyük zararlarle uğraşılacağına, elindekilerle yetinmeyi bileceğine, hayallerinin gerçek olacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında sihirli değnek görüldüyse gelirini artırmak için giriştiği işlerden istediğinin de üzerinde müspet sonuçlar alacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük bir zarara düşüleceğine, herhangi önemli bir gelişmenin yaşanmayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında tahta değnek görmek güvendiği kişilerin kendisini yarı yolda bırakabileceklerine ve fal sahibi için belki de kabus gibi geçecek şanssız bir dönemin yaşanacağına, emeklerin boş yere harcanacağına, bir sebeple çok kötü durumlara düşeceğine, onlar sayesinde içine düştüğü ruhsal çöküntüyü atlatmayı başaracağına, kötülüklerden uzak kalacağına, kontrolü ve inancı elden bırakmayacağına rivayet eder.

Kahve falında değnek ve baston görmek bir sebeple çok büyük sorunlar yaşayacağına, insanların yolunu aydınlatacağına, atılan bazı adımların çok büyük sorunlara sebep olacağına, Allah ve kuran aşkı ile yanıp tutuşacağına, toplumun önde gelen kişileri arasına gireceğine, iş ile ilgili biraz tökezlemeden sonra çok büyük başarılar kazandıracak çalışmalar gerçekleştirileceğine delalet ettiği söylenir.

Kahve falında sakat değneği görüldüyse yaşamın kolaylaşacağına ve yükün hafifleyeceğine, maddi anlamda zarar edeceğine, yapılan bir gençlik hatası yüzünden karşılaşılan durumdan ötürü yıkılacak kadar dertleneceğine ve kederleneceğine ve ağır bir hastalığa tutulup uzun bir zaman pençesinden kurtulamayacağına yorumlanır.

Kahve falında elinde değnek görülmesi evi olmayan ya da aşırı yoksul şekilde yaşayan kimselere düzenli olarak yardımda bulunacağına, hane halkının verilen kararları destekleyeceğine ve elde edilen kazancın daha iyi ve daha hayırlı işler için kullanılacağına, çektiği çilenin unutulmasını sağlayacak kadar rahatının ve huzurunun yerinde olacağına, işlerini sağlama almak için elinden gelen her şeyi yapacağına, fal kapatanın bir takım kişisel sorunlarla karşılaşıp evinden çıkamayacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında uzun değnek görüldüğünde yaşayacağı olaylardan ötürü çok zorluk çekeceğine, kişinin dünya hayatında gerçekleştirmek istediklerini gerçekleştirme şansına sahip olacağına, işlerinde başarısızlığa düşeceğine, para sıkıntısı çekeceğine, kötü sözler duyulacağına, iş yerinde ve hanede bolluk ve bereketin hüküm süreceğine alamettir.

Kahve falında beyaz değnek görmek inandıklarının ve savunduklarının değişeceğine, rahat bir hayata sahip olunacağına, işten güçten fırsat bulup tatile çıkılacağına, insanların gönlünü ve sevgisini kazanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında değnekle yürüyen birini görmek hep içinde şüphelerin ve sıkıntıların kalacağına, dost ya da akrabalardan birinin vereceği destek sayesinde çözüleceğine, içine bulunan sıkıntıların sona ereceğine, her şeyin yenileceğine ve bütün işlerin sevinç ve mutlulukla yapılacağına, güzel başlayan ve kazanç getiren bir çalışmanın kötü bir şekilde biteceğine işaret eder.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.