AnaSayfa / dede fal anlamları / Kahve falında dede görmek

Kahve falında dede görmek

Kahve falında dede görmek geç de olsa huzura erileceğine, başını ağrıtan ve bazı konularda kendisine köstek olup işlerinin kötüleşmesine sebep olan kişilerden uzaklaşacağına, problemlerinin bitmek bilmeyeceğine, yaşanan olaylardan ötürü duyduğu üzüntü ve kederin son bulacağına, sevilen bir kişi ile yapılan bir ortaklığın kısa zamanda bozulacağına ve kötü bir duruma düşürüleceğine, kafasında bazı  soru işaretleri kalması sebebiyle birlikte olduğu kişiye güvensizlik duyacağına yorulmaktadır.

Kahve falında dede gördüyseniz

  • İnsiyatifinizi yitirmeyin.
  • Çevrenizdeki kişiler henüz bahsettiğiniz fikirlerin içindeki dehayı fark etmemiş olabilir.

Kahve falında yaşlı beyaz sakallı dede görülmesi verilen emeklerin boşa çıkacağı bir döneme girileceğine, yapmak istediği şeylerde çok büyük bir sorun ile karşılaşacağına, alıştığı hayat düzeninin çok aşağısında bir yaşama sahip olunacağına, sağlık konusunda da bazı endişelere kapılacağına, yüksek moral sahibi olunacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında dedemin kaçırıldığını görüldüğünde kazancının eksileceğine ve bu nedenle hane içinde kıtlık yaşayacağına, sorunların ardı ardına geleceğine, herkes tarafından sevilen ve onlar tarafından bağrına basılan kişi olmayı hak edeceğine, dertlerinden yavaş yavaş kurtulacağına inanılmaktadır.

Kahve falında dedenin zengin olduğunu görülmesi onu helalinden kazanarak huzur içinde yiyeceğine, iş dünyasında çok kötü ve zor zamanların yaşanacağına, vefakar bir insan olunacağına, rahat bir hayat için bazı adımlar atılacağına, vefalı bir insan olacağına, huzurlu ve rahat bir hayat yaşanacağına tabir olunur.

Kahve falında dedemi kusarken görülmesi borçların yakın zaman içinde biteceğine, omuzlarındaki yükün giderek ağırlaşmasıyla hayat enerjisinin düşeceğine, çekemeyen kişiler ile tartışmalar yaşanacağına delalet eder.

Kahve falında dedenin ölüp tekrar dirildiğini görüldüyse şansının ve bahtının açık olacağına, sevdiklerinin çevresinde ve her daim arkasında olacağına, çok huzurlu bir duruma geleceğine, horlanacağına ve kendini insan içine çıkamayacak durumlara düşüreceğine işarettir.

Kahve falında yeni vefat eden dedeyi görülmesi hayat içinde karşılaşacağı bütün zorlukları ortadan kaldıracağına, sorunlara çözüm yaratacak biriyle iş ortaklığı kurulacağına, aradığı her şeyi sevdiği insanda bulacağına, ancak bazı kişilerin bu başarıya gölge düşürmek için çaba göstereceklerine ve şimdi olmasa bile yakın bir zamanda kötü bir durumla karşılaşılabileceğine, para meselelerinde gurur yapan kişinin borçlarını kapatamadığı bir zamanda ailesine durumu açarak yardım alacağına, kişinin sülalesindeki erkek birey sayısının artacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ölmüş dedemi tekrar ölürken görülmesi sıkıntılara karşı borç bulunamadığı için zararın daha da büyüyeceğine, aile bireyleri ile gireceği bir projede çok büyük zenginliğe kavuşacağına, özellikle kişinin farkında olmadığı bazı tehlikeli durumlarda aile yakınlarının desteği ile yara bere almadan ve fazla zarara uğramadan olaylardan sıyrılacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına, doğru yolu bulacağına işaret eder.

Kahve falında beyaz giyinmiş ak sakallı dede görmek kazancın artması sayesinde daha bir güzel hayata sahip olunacağına, sevilen bir işe ortak olunacağına, sorunların elbirliği ile aşılacağına, helal ve makbul olan ekmeğe ve gelire kavuşacağına, kendisinden yardım isteyen tüm insanlara yardımcı olup çok büyük destek verdiğine ve insanların kendisine çok büyük sevgi ve saygı besleyeceğine rivayet eder.

Kahve falında dedenin koştuğunu görüldüyse sevilen şeylerin teker teker yitirileceğine, üzüntülerinin çok yakında biteceğine, toplumda itibar ve takdir toplayacağına, atacağı adımlar ve ortaya koyacağı başarılar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, önemli atılımlar yapacağına ve bütün bunların kendisine hem şöhret hem de para getireceğine, elindeki imkânları en iyi şekilde değerlendirerek kendisine çok hayırlı bir kariyer oluşturacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ak sakallı bastonlu dede görülmesi yetimlerin ve öksüzlerin güleceğine, aile bireyleri ile hiç yoktan yere tartışma yaşayacağına, maddi açıdan kötü bir etki yaratacak bir durumla karşılaşacağına, onlarla çok iyi vakit geçireceğine, kötü günlerinde bu kimselerin kendisine destek vereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında dedemin köyünü görüldüğünde kaza gibi sıkıntılar yaşayacağına, üzüntülü ve sorunlu geçen bir dönemden sonra büyük bir zenginliğe kavuşacağına, içinden çıkamayacağı hallere düşeceğine yorulur.

Kahve falında dedenin tutuklandığını görüldüyse daha önce yapılmamış bir iş için çeşitli adımlar atılacağına, üzüntüsünü ve acısını kalbine gömeceğine, kısa bir zaman içinde çok zahmet çekmeden bütün hayallerine kavuşacağına, işlerine yeteri kadar konsantre olamaması neticesinde kovulma tehlikesi ile karşı karşıya kalacağına, etrafındaki kişilerin edepli ve görgülü kimseler olacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında dedenin dövdüğünü görmek sevineceği bazı olaylar yaşayacağına, üzüntülerini bir kenara bırakıp kendisini işine ve sevdiği kişilere yardım etmeye vereceğine, çok büyük atılımlar gerçekleştirip çok hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine tabir olunur.

Kahve falında iki dede görülmesi sahip olunan kaynakların kısa sürede biteceğine, daha iyi bir Müslüman olmak yolunda ilerleme kaydedeceğine, akrabaların ve arkadaşların çok sevineceği bir işe girileceğine, uzun zamandır gülmeyi unutan yüzünün yeninden güleceğine, mesleğinde en iyisi olmayı ve devleşmeyi bileceğine bu sayede herkesin kavuşmak ve sahibi olmak istediği hayata sahip olacağına, gönül ilişkisi yaşanan bir kişi ile alınacak karar doğrultusunda yolların ayrılacağına alamettir.

Kahve falında güzel bir dede görmek geçim sıkıntısı içine düşeceğine, kırgınlık ve endişe dolu günlerin biteceğine, sorunların çözüm bulacağına ve çözümsüz gibi duran bir işin çözüleceğine yorulur.

Kahve falında dedemin düştüğünü görüldüğünde herkesin bu işten ötürü çok büyük bir şaşkınlık yaşayacağına, zaman içinde üzüleceği bazı şeyler ile karşılaşacağına ancak kalbinin kırılmasına rağmen yaptığı işten asla vazgeçmeyeceğine, aile hayatında çok hayırlı haberler alacağına, belki de uzun bir dönem boyunca gelmeyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında dedenin dirildiğini görüldüyse hayırlı olarak gelecek haber ile çok hızlı bir şekilde işe koyulacağına, hayat içindeki hedeflerini gerçekleştireceğine, moral olarak çökecek olan kişinin ailesi ile arasında da maddi konularda sevimsiz tartışmalar çıkacağına, daha sonra kalbine göre birisini bulmak için bekleyişe geçeceğine, üzücü olaylardan aile bireylerinin tamamının etkileneceğine, zor geçecek bir eğitim dönemi geçirileceğine ve beklenen sonuca ulaşılamayacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında ölmüş dedeyi sigara içerken görüldüyse kendi mutluluğunu daim kılacak güçte olunacağına, işlerinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, işlerin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine ve ne kadar emek verilirse o kadar da fazlasının kazanılacağına, zamanını çalan ve moralini bozan kişilerden uzaklaşacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında dedeyi mutlu görülmesi ağız tadını bozacak ve arkadaşlar arasında büyük bir tartışmaya sebep olacak bir işe evet denileceğine, yaşama sevincini ve enerjisini kaybedeceğine, çok sıkıntılar çektikten ve büyük üzüntüler yaşadıktan sonra işlerini toparlayacağına, sevilen kişilerin iş fikirlerinin gerçekleştirileceğine, arkasından gıybet edeceğine, iyi geçim halinde kalacağına inanılır.

Kahve falında beyaz elbiseli ak sakallı dede görülmesi sevdiği bir kişiden ihanet göreceğine, başka kimselere de yardım edeceğine, ferahlığa çıkacağına ve kendisiyle birlikte bütün ailesini rahata erdireceğine, stres atılacak aktiviteler yapılacağına, kazancını iki kat arttıracağına delalettir.

Kahve falında dedenin geldiğini görmek gelecekte güzel günlere kavuşacağına, emeklerinin karşılığını almaya nail olacağına, özellikle başkalarının gözünde güzel olmak ve değerli bulunmak için çaba harcanacağına, ele geçen paranın daha da artacağına, kendisini kıskanan ve yaptığı işleri kötüleyen insanlara karşı çok büyük bir başarı kazanacağına, herkesin yardımına koşan fal kapatanın başı sıkıştığında çevresinde pek çok insan göreceği için mutluluk duyacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında dedemin hastalandığını görmek gönül ilişkisi yaşadığı bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine, kazancında da artış meydana geleceğine, bir sebeple çok büyük sıkıntılar çekileceğine yorumlanır.

Kahve falında yabancı dede görmek çıkılan uzun bir yolculuğun ardından bazı projeler gerçekleştirileceğine, eğitimle ilgili karşılaşılan bir fırsatın değerlendirileceğine ve zor bir dönemin gösterilecek sabırla kolayca atlatılacağına, karamsar ve umutsuz olacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında dede korkut görüldüyse bunun kendisine sadece gurur vermeyeceğine, rahatsızlıkların tedavi edileceğine, ancak daha sonra bir anda her şeyin altüst olacağına, başarı üstüne başarı kazanacağına, sevdiği bir kişinin yardım istemesi üzerine büyük bir yardımda bulunacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında dedemin kaybolduğunu görüldüğünde hayır getirecek bazı çalışmaların ortaya konulması sayesinde kötü şansın kırılacağına, böylece hayatının kolaylaşacağına, zarar verici olaylar yaşanacağına, tekin olmayan kimselere para kaptıracağına, karşılaştığı güçlükler ne olursa olsun kişinin asla yenilmeyeceğine işaret eder.

Kahve falında peygamberimizin dedesini görmek mutlu bir yuvanın temelinin atılacağına, ileride de bu işin meyvelerini bolca toplayacağına, rakiplerine kızmasına ve onlarla arasına duvar örmesine sebep olan davranışları huy edineceğine, hiçbir zaman maddi sıkıntı çekmeyeceğine, tüm hayatına titiz şekilde özen göstereceğine, uzak bir şehirde yaşayan sevdiği bir kişiden haber alacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında üç dede görülmesi yaşama sevincini ve güzel günlere olan inancını yitireceğine, hem istediği her şeyi gerçeğe çevireceğine hem de ailesini mutlu edeceğine, dertlerin yükünden kurtulacağına rivayet eder.

Kahve falında hastanede dede görülmesi kendisini çalışmalarından ötürü kıskanan ve çekemeyen kişiler tarafından elini attığı işlerin baltalanacağına, kendisine akıl veren aile büyüklerini dinlememesi veya aşırı inatçı yapısı yüzünden kendi bildiğini okuması ile de geleceğine dair yanlış kararlar almasının cezasını çekeceğine, aile bireylerinin arasının açılacağına, zararlı alışkanlıklardan uzaklaşılacağına, ömür boyu yaşayacağı bir pişmanlığa ve arzu ettiği mutluluğa kavuşamayacağına, çözdüğü sorunun ardından yeni bir sorunla karşılaşacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında beyaz ak sakallı dede görülmesi deyim yerindeyse kabına sığmaz olacağına, kendisini üzen ve kıran kişilerden uzak duracağına ve çok daha rahat ve güzel günler geçireceğine, borçlarını ödeyip rahat bir nefes alacağına inanılmaktadır.

Kahve falında dedenin delirdiğini görmek çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, kavgaların ve huzursuzlukların son bulacağına, fal sahibini üzmeyi planlarken tam tersine yüzünü güldüreceğine, ailesinin de aynı ferah koşullara sahip olacağına işaret eder.

Kahve falında dedenin boğulduğunu görülmesi hastaysa şifa bulacağına, yardım istenen kişilerin yardım eli uzatmayacağına, daha iyi bir Müslüman olmak yolunda ilerleme kaydedeceğine yorumlanır.

Kahve falında ölen dedemi mutlu görüldüğünde verimin her geçen gün artacağına, söylenen kötü sözler yüzünden kardeşlerin arasının bozulacağına, maddi açıdan rahat edileceğine, zor ve sıkıntılı günler geçirileceğine, yokluk içine düşeceğine işarettir.

Kahve falında teyze ve dede görmek yaşadığı sıkıntılı durumların son bulacağına, zor zamanlar yaşayacağına, duyguların karşılık bulacağına, başını ağrıtan ve bazı konularda kendisine köstek olup işlerinin kötüleşmesine sebep olan kişilerden uzaklaşacağına, aile bireylerinin birlikte hareket edeceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında ölmüş dedemin hasta olduğunu görüldüyse zamanının boşa gideceğine ve şansının da kapanacağına, çok büyük sorunları parça parça kolayca halledeceğine, emeklerinin ve hayallerinin boşa gitmeyeceğine, istenen herşeye sevilen kişilerin destek vermesi sayesinde kavuşulacağına ve huzur içinde mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürüleceğine, ancak daha sonra gerçekleştireceği başarılı çalışmalar sayesinde işlerinin daha iyileşeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında dede teyze görmek hayata ve işine dört elle sarılacağına ve bu mutlu halini diğer insanlara da geçireceğine, çok büyük kazançlar sağlayacağına ve bu durumların aile yaşantısına da çok etki edip aile bireylerini de mutlu edeceğine, tatilinin yarıda kalmasından ötürü kızgın ve üzgün bir şekilde sorunla ilgilenmeye başlayacağına ve yorgun olduğu için de kendisini bir türlü içinde bulunduğu sıkıntılı duruma adapte edemeyeceğine delalettir.

Kahve falında dedenin yaralandığını görüldüyse bazı sorunlar yaşanmasına rağmen istenen her şeye sahip olunacağına, iş alanında kendi uzmanlığını öne çıkararak markalaşmış bir isim haline gelineceğine, rahatın ve huzurun yerine geleceğine, insanlarla sıcak ilişkiler içerisinde olacağına, yapılan yardımların hiçbir şeye yaramayacağına, kazancının yerine gelmesine inanılmaktadır.

Kahve falında ikiz dede görmek iki tarafın da çok sevineceğine, ancak zamanında kimseyi dinlemediği için zor günlerinde de yanında hiç kimseyi bulamayacağına, elinde bulunan imkânları kullanarak sorunlarına çok daha iyi çözümler bulacağına, huyu ve karakteri ile kişiyi derinden etkileyecek bir bayanın karşısına çıkacağına, uğraşacağı bir meşgalesinin kalmayacağına, çok daha kötü günler gördüğü zaman da bu insanların kendisine yardım edeceğine ve kişiler arasında çok daha büyük bir bağın ortaya çıkacağına işarettir.

Kahve falında sapık dede görüldüğünde zahmetli işlerden hayırlı bir şekilde kurtulacağına, çevresindeki insanlardan biri ile hayırlı bir adım atacağına ve sonrasında dünyaevine gireceğine, anlaşmazlıkların ve tatsızlıkların yaşanacağına, hiç istemediği sorunlarla karşılaşabileceğine, şu anki maddi durumunun ilerleyen yıllarda katlanarak artacağına, itibarıyla da sosyal hayatta isim yapacağına yorumlanır.

Kahve falında dede hala görüldüğünde arkadaş ve dostlardan mühim bir yardım alınacağına, yaşamının da düzene gireceğine, verilen kararların uygulanmamasından ötürü maddi ve manevi açıdan büyük bir boşluğa düşüleceğine, bazı kimselere haksızlık edeceğine, üzüntülerinin ve yaşadığı zorlukların artacağına, anne baba duası alınması sayesinde hayatta büyük bir engelle karşılaşılmayacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında dedeyi uyurken görüldüğünde iyi geçim halindeki kişilerle arasının açılacağına, spor yapmaya başlanılacağına, değer verdiği gibi kıymet göreceğine, çok başarılı atılımlar yapılacağına, uzak bir yerden beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine alamet eder.

Kahve falında ölmüş dedenin eski evini görülmesi ancak önce kısa bir süre de olsa sıkıntı çekeceğine, yakaladığı bu şansın garanti olacağına, özellikle dini inancını daha da düzgün şekilde hayata geçireceğine, sanatsal açıdan değeri olan bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine ve fırsat kapılarının kendiliğinden açılacağına, hayatının çok daha iyi duruma geleceğine, yolunda giden hayatın bozulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında dedenin kolunu kesildiğini görülmesi kişinin içinde bulunduğu sıkıntıdan kendisini kurtaracak hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, kişisel yeteneklerini geliştireceğine, büyük bir zenginliğe ve hayırlı ve güzel şeylere kavuşulacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında kör dede görüldüğünde gıybet edeceğine ve bu durumu öğrenen fal kapatanın çok büyük bir üzüntü yaşayacağına, istediklerini elde etmeyi başaracağına, attığı her adımda daha kötü ve sıkıntılı durumlar ile karşı karşıya kalacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında dedenin zayıfladığını görüldüyse önemli farklılıklara rağmen ilişkinin yürüyeceğine, orada iyi ahlaklı kimselerle dost olacağına, maddi durumunun gün geçtikçe düzelip hayırlı bir kısmetle yuva kuracağına, maddi anlamda üstünlük ve ayrıcalık elde edeceğine yorulur.

Kahve falında ölmüş dedemi takım elbiseli görüldüyse aldığı güzel haberin kısa süreceğine, girdiği projelerden zararla çıkacağına ve eğer kendisini işine vermezse yakın bir zaman içinde iflasın eşiğine geleceğine, toplum tarafından el üstünde tutulup saygı ve hürmet göreceğine, çok hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına, kişinin bu nedenle kendini çok mutsuz ve üzgün hissedeceğine alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında ölmüş dedemin kıyafetlerini görüldüğünde atılacak adımın ardından uzun bir zamandan beri devam eden düşmanlığın biteceğine ve herkesin el sıkışıp barışacağına, çıkılacak bir yolculukta eşle veya arkadaşla tartışma yaşanacağı için yarı yoldan geri dönüleceğine, bir sebeple maddi sıkıntıya düşeceğine, sevgisinin ve saygısının bir ömür boyu süreceğine, çok büyük ve hayırlı kısmetler ile karşılaşacağına yorulur.

Kahve falında dedemin bayıldığını görmek girilen her işte aynı açmazla karşılaşılacağına, gerçek yaşamınızda da bir seyahat yapacağınıza, kapanmış defterlerin yeniden açılacağına, kendisine destek olan kişilerin de sıkıntıya düşeceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında ermiş dede görmek gösterilen sabrın tükeneceğine, ailesi içindeki tatsızlıkların yerini sevince ve mutluluğa bırakacağına ve var olan borçlarının kısa bir zaman içerisinde ödeneceğine, yakın bir zaman içinde çok sorun yaratan bir konuyu çözüme kavuşturacağına ve sevdiği bazı kişileri yeni gireceği işe birlikte girme konusunda ikna edeceğine, gereksiz yere kendisini üzecek ve manevi olarak zarar getirecek bir yola gireceğine ve rahatının kaçacağına alamettir.

Kahve falında dedenin gittiğini görüldüyse maddi ve manevi olarak yaşanan sorunların kısa sürede ortadan kaldırılacağına, kişinin ruhen şifa bulacağı ve gönül hoşluğuna kavuşacağı, kazançlı bir döneme girileceğine, çok iyi günler göreceğine sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, uzun bir zaman önce büyük bir tartışma yaşadığı bir kişinin kendisine kurduğu tuzakları bozacağına, işinde büyük zaferler elde edeceğine alamettir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir