AnaSayfa / davul fal anlamları / Kahve falında davul zurna görmek

Kahve falında davul zurna görmek

Kahve falında davul zurna görmek aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacağına, fayda getirmeyecek kimselerle muhatap olunacağına, adını herkese duyuracağına, çok güzel işlere girerek kariyerinde yeni yeni sayfalar açacağına, çaresiz insanların çaresi olacak işlere imza atacağına, çaresiz durumlarda kalacağına işaret eder.

Kahve falında davul zurna gördüyseniz

  • Birkaç gerçeğe dayanarak çıkarımlarda bulunmak duygusal karmaşalara neden olabilir.
  • İlişkilerde yeni şeyler deneyimleyebilirsiniz.

Kahve falında davul zurna çalan görüldüyse üzüntülerinin çok yakında biteceğine, eğitim hayatına bırakılan yerden devam edileceğine ve bu duruma bağlantılı olarak yurt dışına çıkılacağına, sorunlarının ve problemlerinin de son bulacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine alamet eder.

Kahve falında davul zurnalı eğlence görüldüğünde çok büyük başarılar kazanılacağına ve çok büyük ilerlemeler kaydedilip yüklü miktarda para elde edeceğine, canını ve malını garanti altına alacağına, iş hayatında ya da sosyal hayatında sıkıntı yaratacak durumlara düşeceğine, her koşulda kişi için mutluluk verici olayların yaşanacağına, böylece hem kendisini birçok parçaya bölünmekten kurtaracağına inanılır.

Kahve falında davul zurna halay görüldüğünde mal varlığını ve parasını çoğaltacağına, çok büyük hayalkırıklığı yaşayacağına, herkesin hayır duasını almaya nail olacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında davul zurnalı cenaze görmek kıskançlık besleyen bir kişi yüzünden tatsızlık yaşanacağına, bol muhabbette olacağına, işlerin aksamaması için bazı adımlar atılacağına, parasal olarak çok iyi bir döneme girileceğine, başarı grafiğini yükselteceğine bundan sonra meslek hayatının hep zaferler ve ödüllerle dolacağına delalettir.

Kahve falında davul zurna düğün görülmesi ecel terleri dökeceğine ve çok mutsuz olacağına, maddi ve manevi açıdan büyük bir boşluğa düşeceğine, yeni işlere girmek için büyük bir sermaye oluşturulacağına, güzel huylarını terk edeceğine inanılır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir