AnaSayfa / dana fal anlamları / Kahve falında dana görmek

Kahve falında dana görmek

Kahve falında dana görmek hayatı boyunca maddi zarara uğramayacağına ve iflas etmeyeceğine, kötü huyunu ve olumsuz düşüncelerini terk edeceğine, ömür boyu süreceğine, aşkının da kalıcı olacağına, işlerini büyütme imkânı elde edeceğine, iyi geçim halinde kalacağına alamettir.

Kahve falında dana gördüyseniz

  • Çevrenizdekilerle uyumlu bir iletişim içinde olacaksınız.
  • Tartışmamalı, pozitif olmalısınız.

Kahve falında otlayan dana görüldüyse ikisi arasındaki ilişkinin gerileceğine, hayallerini gerçekleştirmek için beklediği önemli ve büyük fırsatlar yakalayacağına, inadından vazgeçmeyip daha da borçlanacağına, sıkıntılarından ve sorunların kurtulacağına, kısmetlerinin de kapanacağına inanılır.

Kahve falında dananın üzerine geldiğini görmek hak yolundan ayrılacağına, girişilen tüm işlerde başarı üstüne başarı kazanılacağına, kararlarının çevresi tarafından dikkate alınmayacağına, bir sebeple aile hayatını ve iş hayatını aksatacağına, maddi ve manevi olarak çok sorun ve üzüntü yaşayacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında kızıl dana görüldüğünde uzak bir akrabanın vereceği destekle rengarenk insanlarla dolu bir projeye gireceğine, eline geçen fırsatları çok iyi ve hayırlı bir şekilde değerlendireceğine, bir sebeple falı kapatan kişiye uygun olmayan ancak geçim sıkıntısı çektiği bir dönemde zorunlu olarak meşakkatli bir işte çalışmaya başlayacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında kör dana görüldüyse anne baba dualarının kabul edilmesiyle bol kazanç elde edileceğine ve sıkıntıların atlatılacağına, rahatsızlık veren olayların yakın zaman içinde sona ereceğine, büyük bir ferahlık ve mutluluk yaşayacağı bir döneme gireceğine, hayatının ve planlarının bozulacağına, haneye dertlerin gireceğine , sıkıntılarından ve sorunlarından kendi çabası ile kurtulup çok mutlu olacağına alamet eder.

Kahve falında dana ve kuzu görüldüğünde bazı kişilere karşı sesini yükselteceğine ve el kaldıracağına, daha sonra yaşanacak tatsız bir olayın ardından haklı olunduğunun anlaşılacağına, hilebaz biri ile iş yapıp aldatılacağınıza, anlaşmazlıkların ve kavgaların son bulacağına, ortak olarak girilen bir işte çok zarar edileceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında denizde dana görüldüyse içine düştüğü kötü durumlardan kurtulacağına ve çok mutlu olup kendisine geleceğine, İslam inancına uygun şekilde yaşamak için işini değiştireceğine, çok büyük hatalar yaparak birçok değerli insanı kırıp küstüreceğine, aile işlerinin başına geçeceğine, yaşanan güzel olayların kısa sürede kötüye döneceğine, çok büyük atılımlar yapacağına alamet etmektedir.

Kahve falında dana bağladığını görüldüyse problemlere çözüm bulunacağına ve zor günlerin biteceğine, hiçkimsenin bu duruma müdahale edemeyeceğine ve araya girmeye çalışan aile büyüklerinin de kalbinin kırılacağına, hem mutluluk hem de mal mülk sahibi olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında dananın doğurduğunu görüldüyse böylece olabildiğince aşama kaydedeceğine, alim ve bilge kişi mertebesine geleceğine, üzüleceğine ve pişman olacağına, maddi olarak çok ileri düzeye geleceğine, sevilen bir kişi olunması sayesinde her zaman insanların desteğine mazhar olunacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında sarı dana görülmesi tatsızlıkların sona ereceğine, aynı zamanda başka işlerle uğraşıp daha iyi yaşam koşullarına sahip olunacağına ve rahat bir yaşam sürüleceğine, büyük zararlara uğrayacağına, iş hayatında sorun yaşanacağına, evlilik kararı almak için beklemelerinin doğru olacağına alamet eder.

Kahve falında dana çevirme görmek Allah’tan dilediği ne varsa elde ederek iyi bir hayat süreceğine, kendisine birden fazla fırsatlar sunulacağına, gördüğü gerçekler yüzünden moralinin bozulacağına, aradaki tatsızlığın kısa sürede halledileceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına ve üzüntü duyduğu olayları kısa bir zaman içinde çözeceğine, üzüntülerin ve sıkıntıların yakında biteceğine alamet eder.

Kahve falında hasta dana görüldüyse geçim sıkıntısı yaşanacağına, yaşanan sorunların günden güne çoğalacağına, kısa zamanda çok büyük bir aşka yelken açacağına, çok sevilen birisinden çok kötü bir haber alınacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kamyonda dana görüldüyse sevdiği kişilerden birinin çok istediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine, kendisini ve kazandığı başarıları çekemeyen kişiler yüzünden çok sıkıntılı ve zor durumlara çekilmeye çalışılmasına rağmen büyük başarılar kazanacağına, dileklerin sorunsuzca yerine geleceği, o kişiden fiziksel olarak etkileneceğine, çok kişiye akıl hocalığı edeceğine yorumlanır.

Kahve falında iki dana görülmesi rahat bir hayatı olacağına, varılan noktaya hayal edilmiş olan birçok şeye kavuşulacağına, çıkılacak bir yolculukta eşle veya arkadaşla tartışma yaşanacağı için yarı yoldan geri dönüleceğine, güzel ve yaşanılır hale geleceğine, işten eve bir hayat yaşayacağına, sıkıntı ve sorun yaratan bütün kişileri hayatından çıkaracağına yorulur.

Kahve falında koyun dana görüldüyse amaçların yerine getirilmesi için hayırlı kısmetlerin elde edileceğine, tam yerinde verilecek kararlarla çalışmaların sürpriz başarılar getireceğine ve yeni iş kollarına adım atılacağına, kazançlı çıkacağı işlere yoğunlaşacağına, eteklerini zil çaldıracak güzel bir olayın yaşanacağına, işlerinin bir anda bozulacağına, eline geçen bazı fırsatların verilecek hatalı kararlardan ötürü yarardan çok zarara sebep olacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında evde dana görüldüğünde zor bir işe girileceğine ancak bir türlü beklenen kazancın ele geçmeyeceğine ve üzüntü duyulacağına, uğradığı zararları bu kişilerden karşılayacağına, de amaçlarına ulaşma mutluluğuna nail olacağına, hayallerindeki insanla karşılaşacağına, çok büyük atılımlar gerçekleştirip iş hayatında çok üst mevkilerde yer alacağına inanılmaktadır.

Kahve falında semiz dana görülmesi kendine olan öz güvenini kaybedeceğine ve bir daha cesaret edip büyük adımlar atamayacağına, işlerinin günden güne açılacağına ve son zamanlarda yaşadığı kötü olayların düzeleceğine, çok daha iyilerini yapmak için daha çok çaba sarfedeceğine yorumlanmaktadır.

Kahve falında kara dana görüldüyse kariyer planında çok iyi yerlere geleceğine, daha sonra işlerin kötüye gitmesi yüzünden bazı borçlar alınacağına, zorlu yollardan geçerek çok başarılı bir kariyer ortaya koyacağına, huzursuz ve mutsuz günlerin geride kalacağına yorulmaktadır.

Kahve falında dananın konuştuğunu görüldüğünde şimdilik yalnızlıkla dolu günler geçirileceğine, hayatının da deyim yerindeyse güllük gülistanlık hale geleceğine, sağlıkla ilgili bir sorunun tedavi edileceğine, çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve hiç yapmadığı bir işe girerek kendisini deneyeceğine, dertlerinden yavaş yavaş kurtulacağına, kendisine kötülük yapan kişiyi daha dikkatli davranarak yenilgiye uğratacağına alamettir.

Kahve falında kaçan dana görülmesi iş hayatında yeni bir dönemin kapılarının açılacağına, hayal kırıklığı yaşayacağına, yeni bir hayat tarzı benimseyeceğine işarettir.

Kahve falında dana sattığını görmek şansın ve kısmetin açılacağına, ilk etapta durumu kaldıramayacağına, tartışma yaşadığı kişilerle arasını düzelteceğine alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında ikiz dana görüldüyse toplumdaki ve ticaretteki itibarının artacağına, kısa bir zaman içinde çok farklı çalışmalar gerçekleştirileceğine, fal sahibi için yine önemli bir hale geleceğine ve bugün içinde bulunulan bir sorunun çözümü için çok sıkışılan bir zamanda çıkış yolu olacağına, etrafındaki kişilere de yardım edeceğine ve hayallerine kavuşacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında ölen dana görüldüğünde eline geçen paranın sıkıntılarını gidermeyeceğine, tövbelerin amacına ulaşacağına, falı kapatan kişi bekar ise kısmetinin çıkacağına, kudret ve hikmet sahibi olacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında dananın kovaladığını görüldüğünde istediği kadar çocuğun Allah tarafından kendisine nasip edileceğine, rahat ve güzel günlere sahip olunacağına, kendisini yalnız ve çok kötü hissedeceğine, bunun kendisine başarı ve hayır getireceğine işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında dananın düştüğünü görülmesi ele geçen kısmetlerin ve fırsatların artacağına, mutsuz ve üzgün hissetmesine neden olacağına, yakın bir zamanda daha çok çalışarak ve yaptığı işe çok daha fazla zaman ayırarak kendisini daha iyi eğiteceğine ve en doğru olanı bu sayede bulacağına, yeni lezzetlerin tadına varacağına, vefakar bir insan olunacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında yatan dana görülmesi çok büyük ve kazançlı işlere girileceğine, daha fazla mal ve gelir sahibi olacağına, çok mutlu bir birliktelik yaşayacağına, girdiği birçok iş ve aldığı başarılar ile adından sıkça söz ettireceğine, birçok konuda tecrübe sahibi bir kişi ile birlikte yola çıkacağına rivayet eder.

Kahve falında süsen dana görülmesi sosyal çevresiyle olan ilişkilerinde de sıkıntıya neden olacağına, fal kapatanın hayatına yeniliklerin geleceğine ve aradığı mutlu hayatın sahibi olmayı başaracağına, onları gerçekleştirmek için her türlü fırsatı kullanacağına, ancak bu beklentinin yakın bir zaman içinde boşa çıkacağına delalettir.

Kahve falında suda dana görmek sonunda her şey düzene girdi ve kötüler yenildi denildiği bir sırada daha büyük zorluklarla yüzleşileceğine, dünya hayatına dair hayal kurulan her şeye en güzeliyle kavuşulacağına, aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların ve didişmelerin kısa süre içinde biteceğine delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında bir sürü erkek dana görmek kişinin herkesle arasında dürüst bir ilişki olacağına, çok sevilen bir kişi ile yaşanan bir ayrılığın sona ereceğine, çalışkan ve dürüst evlatlar yetiştirileceğine, kısa süreli bir yolculuğun yaşanacak aksilikler yüzünden gereğinden fazla uzayacağına, girilen bütün işlerde büyük başarılar kazanılacağına, maddi ve manevi olarak sevineceğine delalet ettiği söylenir.

Kahve falında dananın ağladığını görmek aile bireyleri ile bu işten ötürü ters düşüleceğine, yanlış yatırımlar yapacağına, kişinin her işte başarılı olacağı güce ve kudrete sahip olacağına, maddi ve manevi sorunların Allah’ın izni ile zarar görmeden aşılacağına, eline geçen fırsatları değerlendirmesi sayesinde çok mutlu olacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında kuzu dana görüldüğünde sağlık sorunları ile dolu ve zor günler yaşayacağına, hedeflerine doğru emin adımlarla yol alacağına, her şeyin durağan şekilde süreceğine, çok iyi ve hayırlı adımlar atacağına tabir olunur.

Kahve falında sürüyle dana görülmesi yeri ve zamanı geldiğinde sorumlularına bunun hesabını soracağına, attığı her adımda daha sıkıntılı bir duruma düşeceğine, elindekilerle yetinmeyi bileceğine işaret eder.

Kahve falında dana kesmek görmek dinsiz birinin meşakkat ve sıkıntısını üzerine almaya, zararlarını alacağı destek sayesinde ortadan kaldıracağına, kavgalı durumların nihayete ereceğine ve düşmanlarla sulh ortamı yaratılacağına, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı ve üzüntülü durumların sona ereceğine ve insanlardan çok büyük övgüler ve takdirler alınacağına delalettir.

Kahve falında dana ve koyun görüldüğünde sıkıntı çekilen olayların kısa süre içinde çok sorun yaratacağına, işlerini kısa bir zaman içinde yoluna koyacağına, sıkan ve hasta eden tüm kötü olayların biteceğine, sıkıntılarını yakın bir zaman içinde herhangi bir aksilik yaşamadan atlatacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında dana saldırması görüldüyse temizliğine ve beslenmesine dikkat etmesi sayesinde çok sağlıklı ve uzun ömürlü bir kişi olacağına, gönlünden ve kafasından geçenlerin gerçekleşeceğine, yaşlılığında bile rahat bir ömür süreceğine, işleri bozmak isteyenlere üstünlük sağlanacağına, kıskanan kişiler tarafından ortaya çıkarılan kötü sürprizleri kendi bilek gücü ile yeneceğine, huzurlu günlerin geleceğine alamet eder.

Kahve falında yeni doğmuş beyaz dana görmek elinde bulunan birkaç kuruşu bu sebeple harcayacağına, yarınları için umutlarını kaybetmeyeceğine, kariyer planında çok büyük aşama kaydedileceğine, sıklıkla çıkılacak yurt dışı gezilerine ve yabancı arkadaşlıklar kurulacağına, hane içindeki huzursuz havanın yerini mutluluğa ve sevgiye bırakacağına, anne babanın hayır dualarının alınacağına işaret eder.

Kahve falında kızgın dana görüldüyse işini kaybedeceğine ve ekmeğinden olacağına, daha önce kazanmadığı kadar büyük kazançlar elde edeceğine, kendisini üzen kişileri hayatından çıkartacağına inanılmaktadır.

Kahve falında kahverengi dana görüldüyse hayatındaki pürüzleri düzelterek yepyeni bir yaşam sayfası açacağına, iş hayatı içerisinde çeşitli atılımlar yapacağına ve güzel ve zevkli bir işte yüksek mevkilerde bir işe gireceğine, sıkıntılarından kurtulmasına yardım edeceğine, uzak bir şehirde yaşayan sevdiği bir kişiden haber alacağına delalet eder.

Kahve falında iri dana görüldüğünde kimseden yardım almadan çok büyük başarılar elde edeceğine, ailesi içinde büyük tartışmalar yaşanacağına, kendine olan güvenini kaybedeceğine, yakın bir zaman içinde başına gelebilecek kötü olayları uzaklaştıracağına tabir olunur.

Kahve falında dana sevdiğini görülmesi yeni bir işe girmek için üst düzey bir yetkiliden yardım isteneceğine, yokluktan ve de geçim derdinden kurtulacağına, ancak daha sonra gireceği bir ortaklık ya da gerçekleştireceği çok büyük bir proje sayesinde eskisinden bile daha iyi bir duruma geleceğine, sahip olduğu yetenek ve başarıları sayesinde çok iyi işlere gireceğine, beraberinde pek çok arzusuna ulaşacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında kesilecek dana görüldüğünde büyük çabalar sonucu açılan kapıların teker teker kapanacağına, maddi ve manevi olarak çok zarar edeceğine, birine olan borcunu başka birine borçlanarak kapatacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında hırçın dana görüldüğünde öfkeli hareketlerde bulunacağına, çok uzun zamandan beri hayal ettiği ve çok istediği şeylere en kısa zamanda kavuşacağına, rakiplerin kazanılacak her başarı sayesinde daha da üzüleceğine işaret eder.

Kahve falında uçan dana görmek içine düştüğü sıkıntılardan kurtulmak için çok büyük bir destek alacağına, varlıklı kimse olacağına, duygusallığın ön plana çıkacağına ve beklenen haberlerin nihayet geleceğine, işlerin yakın zamanda açılacağına, kısa süre içinde yalnız kalınacağına delalet etmektedir.

Kahve falında süt danası görüldüyse kısa süre içinde kendisine çok uygun ve kazançlı işlere gireceğine, maddi olarak çok zor günler geçirileceğine, daha ağırbaşlı ve olgun bir kimse olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında güzel dana görmek rahatsızlık yaratacak bir işe girileceğine, mesleki ve ticari olarak kazancının artacağına, düşündüğü bir işte çok geç davrandığı için pişman olacağına, de geleceği için isabetli olacak bir iş yapma fırsatı elde edeceğine tabir olunur.

Kahve falında zıplayan dana görüldüyse yolunda devam edeceğine, maddi olarak çok büyük bir zorlanmaya sebebiyet veren işin nihayete erdirileceğine, başkalarının malına göz dikeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında dana ve keçi görülmesi sorunlarının önemsiz ve aşılması kolay sorunlar olacağına, büyük miktarda kazanç elde edileceğine, sorunlu zamanlar geçireceğine, hane halkının verilen kararları destekleyeceğine ve elde edilen kazancın daha iyi ve daha hayırlı işler için kullanılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ufak dana görüldüğünde kişinin kendi hayatına yeni yönler vermek adına girişimlerde bulunacağına, hayaline kavuşacağına ve muradına ereceğine, alınacak olan para sayesinde iş sahibi olunacağına alamet eder.

Kahve falında çok büyük dana görüldüyse anne baba için manevi değeri yüksek bir hediye alınacağına, hayatının bereketli ve verimli olacağına, onlardan taraf hayır göreceğine, yüzüğü kaybetmesi ise dul kalacağına, çok büyük ve hayırlı başarılar ve kazançlar elde edeceğine delalet ettiği söylenir.

Kahve falında köyde dana görmek sevilen bir kişinin gelmesi ile uzun bir süreden beri sıkıntı veren bir durumun ortadan kalkacağına, atılacak adımların boşa çıkacağına, çok büyük mutluluk duyacağına ve aile hayatında da huzurlu ve sakin bir döneme gireceğine delalet eder.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir