AnaSayfa / dalga fal anlamları / Kahve falında dalga su görmek

Kahve falında dalga su görmek

Kahve falında dalga su görmek zor da olsa bazı kararlar vereceğine, keyfinin ve yaşam enerjisinin yerine geleceğine, mantıklı ve akıllıca hareketlerde bulunmak suretiyle herkesi kendisine hayran bırakacağına, çok büyük kötülemeler yapılacağına, büyük miktarlarda para kazanılacağına ve yeni bir şehirde ya da ülkede yeni bir işe girişileceğine, büyük firmalardan mevki ve makam içeren iş teklifleri alınacağına alamet eder.

Kahve falında dalga su gördüyseniz

  • Bir ilişkinizle ilgili sezgilerinize dayalı kararlar alabilir veya ilişkinizde ilerleyeceğiniz yolu belirleyebilirsiniz.
  • İnşa ettiğiniz binanın sallanmaması için, ortak kaynak veya güç kullanımı gerektiren tekliflere dikkatle yaklaşmalısınız.

Kahve falında temiz dalgalı su görmek sınırlarının ve yapabileceklerini hesap ederek atılım yapacağına, yokluk çeken bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine, devlete hizmet etmeye, zor bir işe girileceğine, iş seyahatine çıkacağına ve oradan büyük başarılarla döneceğine, dönüşünde iş anlamında da yeni girişimlerde bulunacağına alamet etmektedir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.