AnaSayfa / baş fal anlamları / Kahve falında dağ başı görmek

Kahve falında dağ başı görmek

Kahve falında dağ başı görmek çözümü zor olan sıkıntılarla yüz yüze gelineceğine, kendisine çok büyük zarar veren durumların sona ereceğine, günah işlemeyi terk edeceğine, karşısına hayırlı kişilerin çıkacağına, kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine ve daha iyi bir hayata sahip olunacağına, yakın zamanda ev ya da araba alacağına rivayet eder.

Kahve falında dağ başı gördüyseniz

  • En iyi hazırlanmış planlarınıza karışan kişiler ya da belli başlı müdahaleler söz konusu olabilir.
  • Kendinizi yıpratma meylindesiniz.

Kahve falında dağ başında ev görülmesi pek çok hayır duası alacağı için işlerinin de daima yolunda gideceğine, karşısına çıkan diğer engelleri de rahat bir şekilde aştıktan sonra kendisini tamamen iş hayatına vereceğine, ticaretten ve kazançtan yana zarara gireceğine, belki de hayatının aşkını bulacağına, başarılı olunacak bir duruma gelineceğine, işten yana kısmetinin kapanacağına alamet eder.

Kahve falında dağ başında olduğunu görmek yıllar önce yaptığı yatırımların bugün beklenmedik şekilde değer kazanacağına, çalışmaların ve projelerin yeni iş kapıları açacağına, kendisine önemli oranda kazanç getirecek işlere gireceğine, bir sebeple ister istemez büyük üzüntü duyacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde büyük başarılar kazanacağına, sevilen kişilerle bir ortaklık kurulacağına tabir olunur.

Kahve falında dağ başında çeşme görmek son zamanlarda kötü giden her şeyin düzeleceğine, kötü ve zor günler yaşayacağına, bunun şans olacağına yorumlanır.

Kahve falında dağ başında okul görmek üzüntü veren olayların düzeltileceğine, büyük bir kazanç elde edileceğine ve bu sayede fal kapatanın başını sokabileceği bir eve kavuşacağına, çok zor zamanlar geçirileceğine ve atılan her adımda daha kötü bir durum doğacağına, insanlarla iletişiminin kuvvetli olacağına inanılmaktadır.

Kahve falında dağ başında mezar görmek ekonomik kayıpların sürekli artacağına, mallarını ve makamını garantileyeceğine, borçlu olanlar için yakın zamanda borcunu ödemeye, onlarla birlikte hareket edeceğine, çok hayırlı ve akıllıca atılımlar yapacağına yorulur.

Kahve falında dağ başında su görüldüyse bir işi rakiplerine kaptıracağına, gönlünce bir yaşam süreceğine, ailesinin desteği sayesinde her zaman insanların kıskanacakları işler yapacağına delalet eder.

Kahve falında dağ başında deniz görüldüyse kaybettiği maddi kayıpların eksiksiz şekilde karşılanacağına, şanslı ve kısmetli bir döneme gireceğine, yüklü miktarda bir mirasa kavuşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında dağ başında cami görmek çok mutlu ve huzurlu bir kişi olacağına, üzüntülerinin çok yakında biteceğine, inandığı ve uğruna büyük sermayeler koyduğu işlerin de kendisine hayal kırıklığı yaşatmayacağına, beraberinde olan insanlara da destek olup işlerini büyüteceğine, birçok kişinin dikkatini çekeceğine, hayatında mucizevi gelişmeler yaşanacağına yorumlanır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.