AnaSayfa / çuval fal anlamları / Kahve falında çuvalla fındık görmek

Kahve falında çuvalla fındık görmek

Kahve falında çuvalla fındık görmek yeni bir kazanç kapısı açılacağına, ayrılıklar olmadan uyum içinde yaşanacağına, parasal olarak büyük bir kazanç elde edileceğine, başarısına engel olacak kimseleri de bertaraf edeceğine, maddi darlık çekmeden ama çok da zengin olmadan bir hayat sürdürüleceğine, kar elde etmek için onları sırtından vuracağına alamet eder.

Kahve falında çuvalla fındık gördüyseniz

  • Çeşitli girişimlerinizi ilgilendiren konularda esnek olmanız siz dahil konunun ilgilendirdiği herkes için çok iyi olabilir.
  • Dış görünüşünüzde olumlu değişiklikler yapabilirsiniz veya sizi ilgilendiren kişilere daha çekici görünmenizi sağlayacak yeni şeyler öğrenebilirsiniz.

Kahve falında iki çuval fındık görmek kötü sözler sarf ederek kalp kırıklığına yol açılacağına, maddi olarak zengin hale geleceği gibi manevi olarak da önemli bilgilerle donanacağına, ailesi içinde yaşanan tartışmaların ve kavgaların sona ereceğine ve geç de olsa çok huzurlu ve rahat bir hayata geçiş yapılacağına, çok kötü günler geçirip dedikodu çıkaran kişi ya da kişiler ile büyük bir tartışma yaşayacağına, çalışmalarının kendisine mutluluk getireceğine işarettir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir