AnaSayfa / cübbe fal anlamları / Kahve falında cübbe görmek

Kahve falında cübbe görmek

Kahve falında cübbe görmek ondan hem fikir ve tecrübe anlamında hem de sahip olduğu maddi imkânlar anlamında faydalanacağına ve hayır göreceğine, arif kimselerden sayılacağına, yapılan atılımların rahat bir hayatın kapısını açacağına, geçmişte kalan bazı olayların kendisini göstermeye başlayacağına, yakın zaman içinde iş hayatında gerçekleştireceği çalışmalar ve ortaya koyacağı projeler sayesinde üst bir mevkiye terfi alacağına, sağlığının ve ağız tadının da yerine geleceğine delalet ettiği söylenir.

Kahve falında cübbe gördüyseniz

  • Çok fazla sorumluluk üstlenmeniz durumunda sinirleriniz bozulabilir.
  • Haklı nedenleriniz varsa, yüksek sesli tepkiler verme eğiliminiz yüksek olabilir ya da pes etmeniz nedeniyle daha da fazla stres yaşayabilirsiniz.

Kahve falında ölmüş birinin cübbe giydiğini görüldüyse yaptığı işlerde çok zor zamanlar geçireceğine, yaşayacaklarının psikolojik olarak etkilenmesine ve kırılmasına neden olacağına, bir rahatsızlıktan şikayetçi ise en kısa zamanda iyileşeceğine, büyük kazanç elde edileceğine, atılacak bütün adımların hayırlı yollar açacağına, sevgi dolu haberler alınacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında imam cübbesi görüldüğünde hayat içinde yeni ve bembeyaz bir sayfa açılacağına, yüceltecek ve gururlandıracak sözler duyacağına, haktan gelen her türlü sıkıntıya ve zorluğa göğüs germeyi de bileceğine, bununla kalmayarak iflas edeceğine yorumlanır.

Kahve falında peygamberin cübbesini görüldüğünde Allah’ın izni ile büyük bir ilim sahibi olacağına, özlediği birisi varsa eğer yakın bir zamana içinde kavuşacağına, tövbelerinin ve dileklerinin kabul olacağına, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine ve hayırlı bir yola çıkılacağına, eğitimle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında hoca cübbesi görüldüğünde bir şansın ve kısmetin ardından yenilerini getireceğine, helal lokma yiyen fal kapatanın rızkının da sürekli artacağına, sık sık onların kavgalarını yatıştırmak için orta yolu bulmak isteyeceğine fakat kimseye yaranamayacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında kara cübbe görmek çok büyük bir özgüven sahibi olacağına, ağız tadının ve mutluluğun hâkim olacağına, iş hayatında yapmak istediği projelerin yarıda kalacağına, Allah’ın helal kılmadığı işlere gireceğine, istenmeyen bir işte çalışmak zorunda kalınacağına, başına bir şey gelmemesi için Allah’a yalvaracağına yorulur.

Kahve falında evliya cübbesi görüldüğünde sorunlarının ve sıkıntılarının kısa bir zaman içinde sorun yaratmayacak bir şekilde ortadan kalkacağına, bekârlığına da veda edeceğine, özel hayatın ve aile hayatının bozulacağına alamet eder.

Kahve falında turuncu cübbe görüldüyse bunları aşmak için büyük çaba sarf edeceğine, çok güzel günler geçireceğine, hiç beklenmedik şeyler yapacağına ve toplumda tabir yerindeyse baştan ayağa düşeceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında mavi cübbe görüldüğünde hayır getirecek ve büyük kazançlar sağlayacak bazı olaylar yaşayacağına, daima secde ve şükür edeceğine, elinde bulunan imkânların boşa çıkacağına işaret etmektedir.

Kahve falında uzun cübbe görülmesi her zaman bu desteği ve birlik koruyacağına ve kendisine yardım için canla başla çalışan bu insanlar için kendisinin de aynı özveriyi göstereceğine, büyük başarılar kazanıp huzurlu ve mutlu bir hayat yaşayacağına, fal kapatanın çok zor ve kötü günler geçireceğine, verimliliğinin de artacağına, geçim sıkıntısı varsa kolaylıkla atlatacağına, aile hayatı ile ilgili sevinçli ve hayırlı haberler geleceğine rivayet eder.

Kahve falında sarı cübbe görüldüğünde iş hayatı ile ilgili çok radikal kararlar alacağına, ağız tadının bozulmayacağına ve yaşamının da kolaylıklarla geçeceğine, her zaman çok üzgün olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında cübbe giydiğini görülmesi sevilen bazı kişilere yaşadıkları sıkıntılardan dolayı maddi ve manevi olarak büyük yardımlarda bulunulacağına, bilakis yakın zamanda tanışacağı kişilerden hayır göreceğine, uzun zamandan beri yapılan çalışmalarda ortaya çıkan sıkıntıların sona ereceğine, evlilik hayali kurduğu birisine aşık olup onunla evleneceğine, yeniden eski huzurlu günlerine kavuşacağına, tam konsantrasyon ile işine daha çok sarılacağına alamet eder.

Kahve falında peygamber efendimizin cübbesini görülmesi eline yüklü miktarda para geçeceğine, bir süre bu duruma çare bulamayacağına, yalan söyleyen bir kişinin aile ilişkilerine büyük zarar verecek bir yalanının ortaya çıkacağına işaret eder.

Kahve falında birinin hakim cübbesi giydiğini görmek öleceği zaman kendisini yaşatacak güzellikte işler yapacağına, bulacağı pratik çözümler ile sorunlarını ortadan kaldıracağına, sadece toplumda gözden düşmekle kalmayacağına, bazı iş birlikleri yapacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında kırmızı cübbe görmek sevilen bir eşyanın çalınacağına, durumları düzeltmeye çalıştıkça iyice içine batacağına, tartışmaların sona ereceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında yeşil cübbe görülmesi aile bireyleri arasındaki sorunların çözüm bulacağına, aranın bozuk olduğu birisiyle konuşulup sorunların çözüleceğine, girdiği tüm işlerde büyük zarar edeceğine, Fal sahibinin belini büken borçlarından kurtulmasına yorulur.

Kahve falında padişah cübbesi görüldüğünde büyük zorluklar çekerek ödenen borçların yakın bir zaman içinde biteceğine, kendisini ve adını yüceltecek ameller yapacağına, kendisine büyük yararı dokunacak bazı önemli kişiler ile tanışacağına, haneyi bolluk ve bereketin kaplayacağına işarettir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir