AnaSayfa / çocuk fal anlamları / Kahve falında çocuğun üstünde yılan görmek

Kahve falında çocuğun üstünde yılan görmek

Kahve falında çocuğun üstünde yılan görmek kırılan kalplerin yakın zaman içinde tamir edileceğine, günahlarından kurtulmak için Allah’a sığınacağına, karşısına çıkan tüm sorunları alt edeceğine, işten yana şansının açık olacağına ve çok bereketli bir dönem geçireceğine, planlarının işe yaramayacağına bu nedenle elinin dara düşeceğine, bir sebeple içine düştüğü durumlardan ve sorunlardan kurtulamayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında çocuğun üstünde yılan gördüyseniz

  • Belli yatırımlarınız veya vereceğiniz hizmetlerle ilgili konularda sizinle aynı şekilde düşünen kişilerle bir araya gelmenin faydasını görebilirsiniz.
  • Mali durumunuzu iyi gözden geçirmeniz gerekiyor.

Kahve falında çocuğun üstüne kustuğunu görüldüğünde doğru ve kazançlı adımlar atılacağına, kendisine yapılacak bir ihanetten ötürü büyük bir üzüntü içine düşeceğine, bir sebeple iş hayatında çok büyük zararlar edeceğine, huzurlu günlerin uzaklaşacağına, alışveriş merkezlerinde vakit geçireceğine, hayırlı ve uğurlu işlere girişileceğine rivayet eder.

Kahve falında çocuğun üstüme işediğini görülmesi attığı yanlış adımlar nedeniyle bir takım borç altına imza atacağına, yokluk çeken bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine ve çok ağır geçen bir hastalığın atlatılacağına, her şeyin kişinin lehine gelişeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında çocuğun üstünde böcek görüldüğünde elinde bulunan mal mülkü sermaye olarak ortaya koyarak kendisi için hayırlı olacak bir iş kuracağına ve eline yüklü miktarda kazanç geçeceğine, tartışmalı bir durumla karşı karşıya kalınacağına, insanları sevindirerek de kendisine sunulanın sadakasını vereceğine, bolluk getirecek bir döneme girileceğine, rahata kavuşacağına ve keyfini süreceğine inanılmaktadır.

Kahve falında çocuğunun üstünde kan görmek kişinin hayatında her işinin yolunda gideceğine, kötü bir melanetin uzun süre peşinde olacağına, birçok dedikoduya maruz kalacağına alamet etmektedir.

Kahve falında çocuğunun üstünü kirli görüldüğünde yaptığı işlerde büyük başarılar elde edeceğine, ödeme kolaylığına ve iyi geçime kavuşacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar edeceğine alamettir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir