AnaSayfa / balık fal anlamları / Kahve falında çırpınan balık görmek

Kahve falında çırpınan balık görmek

Kahve falında çırpınan balık görmek tekin olmayan işlere girileceğine, çok hayırlı ve güzel olayların göbeğine düşeceğine, işin üstüne gittikçe durumun daha da kötü bir hale geldiğini fark edeceğine, sorumluluklarını önemseyerek ve çok çalışarak hayatını geçireceğine, zarar edilen çalışmaların kısa süre içinde kara geçirileceğine, ortak olarak çok büyük bir projeye gireceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında çırpınan balık gördüyseniz

  • Bazı konularda bir an önce harekete geçmek istiyor veya belli işlerinizi tamamlama konusunda sabırsızlanıyor olabilirsiniz.
  • Farklı fikirlerin çatışması, dar görüşlü düşünceler ya da akla düşebilecek kötü fikirler veya kötü düşünen kişiler söz konusu olabilir.

Kahve falında yerde çırpınan balık görüldüğünde neşesinin de yerine geleceğine, istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine, kısa süreli hastalık yaşamasına, iş güç sahibi olacağına, yaşlandıklarında bile bir bebeklermiş gibi üzerine titreyeceğine, gösterilen çabaların deyim yerindeyse meyvelerini vereceğine alamet etmektedir.

Kahve falında suda çırpınan balık görüldüğünde hem de iş yaşantısını beraber götürmek zorunda kalacağına, aksiliklerin başgöstereceğine ve aynı yoldan gidilen bir kişi ile karşılaşılan ortak bir sorun için işbirliği yapılacağına, tersliklerin yoluna gireceğine, ekmeğinin hiç kesilmeyeceğine, tekin olmayan işlere atılarak elindekilerden olacağına, borçlarını ödemediği için haciz problemleriyle karşılaşacağına rivayet eder.

Kahve falında karada çırpınan balık görülmesi zor durumda kalmış kişilere maddi ve manevi olarak büyük yardımlarda bulunulacağına, kendisinden çıkarı olan ve maddi olarak kişiyi kullanmak isteyen biriyle tartışma yaşayacağına, sosyal hayatını da askıya alacağına, parasal açıdan çok iyi şartlara ulaşacağına, işlerinin hafifleyeceğine ve hayatının kolaylaşacağına, çok iyi insanlar ile güzel projeler gerçekleştireceğine delalet eder.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir