AnaSayfa / bebek fal anlamları / Kahve falında çirkin bebek görmek

Kahve falında çirkin bebek görmek

Kahve falında çirkin bebek görmek sevdikleri ve ailesi ile çok mutlu olacağına, dost ve akrabanın işlerine yardım edileceğine, fal kapatanın gireceği büyük bir iş sayesinde hiç beklemediği bir anda bir miktar hayırlı paraya ve mala kavuşacağına, sevdiği kişiler ile hiç yaşamadığı kadar mutlu olacağına, atılan adımların az miktar kazanç sağlayacağına, yaptığı iyiliklerin görülmeyeceğine ve hak etmediği davranışlara maruz kalacağına delalettir.

Kahve falında çirkin bebek gördüyseniz

  • Bazı kıskanç kişiler sizi çekemeyerek değişik sorunlar çıkartabilirler.
  • Karşınızdaki kişilerin kafa karışıklıklarını gidermek veya yol göstermek amaçlı yapacağınız konuşmalar etkili olmayabilir veya ters etki yaratabilir.

Kahve falında çirkin bebeği olduğunu görülmesi büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağına, içine dolan huzurun ve rahatlığın gözlerindeki ışığı arttıracağına, iş ortamında kişiyi kendi menfaatleri doğrultusunda yönlendirmeye çalışan bir amirle ters düşüleceğine, hastalık çeken insanların yakın bir zaman içinde şifa bulacağına, hayal kırıklığına düşeceğine işaret eder.

Kahve falında esmer çirkin bebek görüldüyse sıkıntılı bir döneme gireceğine, eline geçecek yüklü miktarda bir paraya, yaşadığı bunalımdan kurtulacağına, çok sayıda sorunla boğuşmak zorunda kalacağına, işle ilgili yapılan görüşmelerin sonuçsuz kalacağı, her şeyin durağan şekilde süreceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında yüzü çirkin bebek görüldüyse çıkış yolları bulacağına, babanın ya da amcanın çok ağır bir hastalığa yakalanacağına, keyfine ve kafasına göre yaşayacağına, çok başarılı atılımlar yapılacağına, onların kimseye muhtaç edilmeyeceğine ve bol hayır duaları alınacağına alamet eder.

Kahve falında kucağında çirkin bebek görüldüğünde vefat ya da ölümcül üzücü bir hastalık haberi alınacağına, yapmaktan hoşlandıklarından artık tat alamaz olacağına, değer verdiği gibi kıymet göreceğine, onları koruyup kollayacağına, varlık içinde yokluk çekileceğine, mülk edinme planlarının ertelenmesine inanılmaktadır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir