AnaSayfa / Kahve falında cips görmek

Kahve falında cips görmek

Kahve falında cips görmek sıkıntıların ister istemez baş göstereceğine, dirlik ve beraberliklerin yok olacağına, huzurlu ve güzel bir ömür süreceğine, yol yordam sorulan ve kendisinden de akıl danışılan kimse olacağına, yapılacak olan birş seyahatinin iptal edileceğine, gerçek mutluluğun tadına varma şansına nail olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında cips gördüyseniz

  • Çabuk karar verebilir, kararlarınızı çabuk yürürlüğe koyabilirsiniz.
  • Ya da çağrılarınıza tepkisiz kalan kişileri adres listenizden silebilirsiniz.

Kahve falında cips paketi görmek sevilen kişiler ile çok hayırlı bir karar verileceğine, doğruyu ve doğru olan insanları terk edeceğine, içine düşeceği sıkıntı nedeni ile kafasının karışacağına ve falı kapatan kişinin bir türlü ne yapmaya karar veremeyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında patates cips görüldüyse kişisel konularda da yeteneklerinin üzerine gideceğine, az da olsa bir kazanç elde edeceğine, sevdiği kişilerden bulacağı maddi ve manevi yardımları bu akrabasının sorununu çözmek için kullanacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında cipsten para çıktığını görmek hastalıktan şifa bulmaya, kötü bir duruma düşüleceğine, bazı sorunlardan ötürü kendisini üzgün hissedeceğine, diğer taraftan bu kişiler ile farklı mecralarda büyük bir tartışmanın yaşanacağına, çok büyük başarılara imza atacağına, hayal edilen yeni bir işe sahip olunacağına inanılmaktadır.

Kahve falında cips aldığını görüldüyse ortaya koyacağı çalışmalar ile çok büyük bir başarı kazanacağına, her işinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, hem iyi gününde hem de kötü gününde koşup geleceklerine ve onlar tarafından kendisine laf söyletmeyecek kadar sevileceğine yorulur.

Kahve falında açık cips görülmesi yaşamdaki küçük mutlulukların farkına varılacağına, önemli işlere imza atacağına, yaşanan bir hastalık varsa eğer şifa bulunacağına delalet etmektedir.

Kahve falında mısır cipsi görüldüyse gönlü ve eli bol oluşu sayesinde sevap işlemekten geri kalmayacağına ve bu sayede hem vicdan azabı çekmeyeceğine, ona imkânları el verdiği oranda destek sağlayacağına, bazı sıkıntılar içerisine gireceğine delalet eder.

Kahve falında birinin cips yediğini görüldüğünde yaşanan bu olaydan sonra durumla ilgili olarak tedbir alacağına, yaşadığı huzursuzlukların son bulacağına, maddi gücünün eksileceğine, kişinin bu sayede yüzünün gülmeye başlayacağına, çok büyük sorunlar yaşayacağına, rahat şekilde yaşayacağına delalet etmektedir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.