AnaSayfa / çiçek fal anlamları / Kahve falında çiçekli perde görmek

Kahve falında çiçekli perde görmek

Kahve falında çiçekli perde görmek etrafınızdan bir kişiye fazlasıyla değer vermeye başladığınıza, işlerinin her geçen gün düzeleceğine, kötülüklerden uzak olacağına, düşmanlarının çatlamasına vesile olacağına, mutluluğa ve huzura yaklaşacağına, yeni bir sosyal çevreye girileceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında çiçekli perde gördüyseniz

  • Tutkulu yaklaşımlarınız karşınızdaki kişilerin olayları sizin gözünüzle görmesini sağlayabilir.
  • Yaratıcı çözümler iyi görünmenizi sağlayacak.

Kahve falında renkli çiçekli perde görmek kişinin eline geçecek olan büyük bir fırsata, hilebaz biri ile iş yapıp aldatılacağınıza, kazançlı bir adım atılacağına, iş hayatında yeni bir dönemin kapılarının açılacağına, borçların kısa bir zaman içinde sona ereceğine yorulmaktadır.

Kahve falında beyaz çiçekli perde görüldüğünde fırsatların en iyi şekilde kullanılacağına, kişinin bütçesinin üstüne çıkması ile birlikte içinde bulunduğu dönemde mali açıdan biraz sıkıntıya düşeceğine, bilineceğine ve çok sevilecek bir kişi olacağına, çok büyük projelerden çok küçük projelere kadar hepsinde yeniliğin ve değişimin savunulacağına, değer verdiğiniz birine karşı olan hislerinizin git gide kaybolmasına işaret eder.

Kahve falında yeşil çiçekli perde görüldüyse güzelliğin kısacası yaşamın tadını çıkaracağına, işlerini hayırlı bir şekilde ilerleteceğine, kendisini işine çok kaptırdığı için çok büyük zarar göreceğine, dayanışma ve sevgi içinde olacağına inanılır.

Kahve falında mavi çiçekli perde görülmesi eğer yalnız değilse aşk hayatının yoluna gireceğine, varını yoğunu kaybedeceğine, iş konusunda da beklentilerin gerçekleşmeyeceğine, o kişiyle güzel günler geçireceğine, baht açıklığına ve şansın döneceğine işarettir.

Kahve falında pembe çiçekli perde görmek tek başına bir hayat sürmeye başlayacağına, kendisini çok yalnız ve yorgun hissedeceğine, verilen destek sayesinde iş dünyasında saygın bir konuma gelineceğine, kazancın arttırılması konusunda büyük adımlar atılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında sarı çiçekli perde görmek zarar edilecek bir işten verilecek kararlar sayesinde kazanç elde edileceğine, aile hayatında da çok huzurlu ve mutlu olunacağına, çekilen parasızlık yüzünden yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına yorumlanmaktadır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir