AnaSayfa / çeyiz fal anlamları / Kahve falında çeyiz görmek

Kahve falında çeyiz görmek

Kahve falında çeyiz görmek evlatlarının hayrını göreceğine, insanlar arasında yüceleceğine, sosyal çevrenin değiştirileceğine, bazı kişiler ile tartışmak zorunda kalacağına, hayırlı bir kısmetle evlenip güzel bir yuvaya sahip olunacağına ve işlerin yoluna gireceğine, günahların da affolacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında çeyiz gördüyseniz

  • Geçmişte olanlara çok fazla zaman ayırıyor olabilirsiniz.
  • Artık işe yaramayan plan, anlaşma, düzenleme veya ilişkilerden vazgeçebilirsiniz.

Kahve falında kardeşinin çeyizini görülmesi yaptığı her işle adından söz ettireceğine, eline geçen kazançları çok hayırlı ve güzel işler için harcayacağına, kazancının eksilmeyeceğine ve sürekli artacağına, ziyandan ve kendisinden menfaat bekleyen kişilerden uzaklaşacağına, problemlerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına ve hayallerine kavuşup mutluluk ve huzur içinde bir hayat süreceğine, hayatına dair verdiği her kararda başarıya ulaşacağına alamettir.

Kahve falında çeyiz aldığını görülmesi maddi olarak az da olsa bir zarar görüleceğine, bir sebeple maddi ve manevi olarak çok büyük sıkıntılar çekileceğine, ele geçen kazancın yetersiz kalacağına, insanların gözünde olduğu kadar Allah katında da iyi mertebelere yükseleceğine, işlerinde kendisini yoran ve sıkan şeylerin ortadan kalkacağına delalettir.

Kahve falında nişan çeyizi görmek kısa vadede yüklü miktarda kazanç getirecek çalışmalara girileceğine, işlerinin birer birer yoluna girmeye başlayacağına, mutluluk ve zenginlik getirecek ticaret ortaklıklarına gireceğine, büyük çalışmalar sırasında çok güzel günler göreceğine, hem gelirinin hem de rütbesinin kendisini tatmin edecek ve emeğinin karşılığını verecek düzeyde artacağına, hiç yokluk ya da darlık çekilmeyeceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında içi çeyiz dolu sandık görüldüyse zararlarını çok büyük çalışmalar gerçekleştirerek kapatmak zorunda kalacağına, kazancının da artacağına, çok büyük ve kazançlı hamleler yaparak işlerini büyüteceğine ve çok büyük mal ve mülke sahip olacağına, mesleğindeki engellerin ortadan kalkacağına, tam yerinde verilecek kararlarla çalışmaların sürpriz başarılar getireceğine, güzel bir hayata sahip olunacağına işaret eder.

Kahve falında çeyiz asıldığını görüldüyse kara kara düşüneceğine, başına bir şey gelmemesi için Allah’a yalvaracağına, iyi bir maaşla yeni bir işte çalışacağına, kariyerini her şeyden ön planda tutacağına inanılır.

Kahve falında kamyonla çeyiz görüldüğünde maddi olanaklarının artacağına, âlim kimselerden feyz alacağına bu sayede din konusunda insanlara yol gösterecek kadar bilgili hale geleceğine, yaşanılan güzel olaylardan bu kişi yüzünden bir türlü tat alınamayacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında bekar birinin çeyizini görülmesi kendisine yetecek ve özel yaşamına da zaman ayıracak kadar çalışma kararı alacağına, verilen emeklerin boşa gideceğine, yeni bir gönül ilişkisine başlanacağına, bazı kişiler tarafından yapılan kötülükler yüzünden zarara uğrayan işlerin düzeleceğine, uzun ve endişeli bir dönemden sonra çok zarar görülen durumları ortadan kaldırmak için ortaklık kurulacağına yorulur.

Kahve falında çeyizinin az olduğunu görüldüyse atılan her adımda daha büyük sıkıntılar çekileceğine, çok değerli ve saygın insanlar ile tanışacağına, hep içinde şüphelerin ve sıkıntıların kalacağına bunun da kendisini huzursuz edeceğine, nitelik ve farklılık geleceğine, maddi ve manevi olarak zarar edileceğine, ailesiyle birlik ve dayanışma içinde kalacağına işarettir.

Kahve falında sandık çeyizi görmek yokluk ve fakirlik göreceğine, çözüm için her denemede daha fazla düğümleneceğine, uzaktaki bir akrabadan çok güzel ve hayırlı bir haber alınacağına alamet etmektedir.

Kahve falında çeyizin yandığını görmek şansını kendi eliyle engelleyeceğine, yaşamının olumlu ve hayırlı şekilde ilerleme göstereceğine, kişinin bu nedenle ortaklıklarını dışardan seçeceğine, zafer elde edileceğine alamettir.

Kahve falında serilmiş çeyiz görülmesi çok başarılı olacağına, üstüste kazanacağı başarılar sayesinde prestij sahibi biri olacağına ve projelerinin beklenenden daha fazla ilgi göreceğine, elinde bulunan imkânların kısa süre içinde hayırlı bir şekilde kullanılacağına, parasal olarak kötü bir durumun ortadan kaldırılacağına inanılmaktadır.

Kahve falında oğlunun çeyizini görmek tatsız günlerin geride bırakılacağına, dileklerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine, başkalarının gözünde gülünç durumlara düşeceğine, her şeyi dilediği gibi alabilme imkânına sahip olacağına, sorunlarını geride bırakıp huzurlu bir hayat süremeye çalışacağına ve neredeyse kendisi ile aynı yollardan geçmiş hayırlı bir kısmet ile dünya evine gireceğine işaret eder.

Kahve falında kamyon dolusu çeyiz görülmesi elde bulunan fırsatların çok doğru ve kazanç getirecek şekilde kullanılacağına, oturduğu semtte bir dedikoduya maruz kalacağına ve epey zor zamanlar geçireceğine, yaptığı çok güzel ve hayırlı işler sayesinde sırtının hiçbir zaman yere gelmeyeceğine, şansının açılacağına ve özellikle de kısmetinden yana yüzünün güleceğine, çok büyük ve kazançlı işlere girileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında mavi çeyiz görmek hayırlı olacak ve mutluluk getirecek izdivaca, kaçan fırsatların yeniden kazanılacağına, hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına, çok rahat bir hayat yaşayacağına, çok büyük bir aile gibi hareket edileceğine işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında çok çeyiz görmek üzerindeki kısmetsizliğin ve uğursuzluğun kaybolacağına, alim insanlardan sayılacağına, iş hayatında sorunsuz ve bol kazançlı günlere girileceğine, huzur ve neşeden bolca nasipleneceğine işaret eder.

Kahve falında hazırlanmış çeyiz görüldüğünde arkadaşlarına ve akrabalarına karşı güveninin kırılacağına, istediği oranda da eğleneceğine, durgun giden işlerin açılacağına, işlerinin açılmasıyla birlikte elinin darlıktan ve yokluktan kurtulacağına inanılır.

Kahve falında eşinin çeyizini görülmesi işleri yoluna koymak ve sorunlu durumu toparlamak için çok çaba göstereceğine, bir türlü işin içinden sıyrılamayıp sinirden gözyaşı dökeceğine, yıllar sonra rahat yüzü göreceğine, aile bireyleri ile birlikte girilecek bir iş sayesinde çok iyi bir konuma gelineceğine, büyük bir prestije ve kazanca ulaşılacağına tabir olunur.

Kahve falında arabada çeyiz görüldüğünde hayat içinde tertemiz bir sayfa açılacağına, maddi kayıpların sona ereceğine ve tekrar birikim yapmaya başlanacağına, olayları çok daha kolay kavrar ve çözer hale geleceğine, yeni ve önemli kimseler ile tanışacağına, daha güçlü hale geleceğine ve onlardan önde olacağına, oğlunun da ömrünün uzun ve sağlıklı olacağına işarettir.

Kahve falında çeyiz serildiğini görmek yeni çalışmalar ortaya konacağına, nimetten yana payına fazlasının düşeceğine, ortaya çıkan sorunların saklanamayacak kadar büyüyeceğine, isabetli adımlar atılacağına, kazancının yakın zamanda artış göstereceğine, mutluluğunu da kendi sevinci ve mutluluğu bileceğine işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında siyah çeyiz görüldüğünde büyük sorunlar ile yaşamak zorunda kalacağına, kötü kişilerle karşılaşılacağına, gün günden daha da kötüye gideceğine, aksine daha da zorlaştıracağına, insanlar arasında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında arkadaşının çeyiz aldığını görüldüğünde maddi güç elde edeceğine, karşısına çözülemeyecek sorunların ve üstesinden gelemeyeceği zorlukların çıkmayacağına, psikolojisini bozmayan fal kapatanın her kötülükte bir fırsat göreceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kirli çeyiz görüldüyse işlerinin problemsiz şekilde ilerleyeceğine ve fal kapatanın aksiliklere ve engellere takılmayacağına, çok hayırlı ve büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine ve ferahlığa kavuşacağına, güzel (yakışıklı) ve önemli hissedeceğine, zarar ettiği işlerde çok büyük rahatlıklar yaşayacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında ölmüş birinin çeyizini görmek mutluluk ve heyecandan da yerinde duramaz hale geleceğine, çok daha büyük sorunlar yaşayacağına, kendisini evinin kapısından girdiği anda hafiflemiş ve iyi hissedeceğine, hatta eskisinden daha iyi bir hale getirileceğine, para sıkıntısı çekeceğine inanılmaktadır.

Kahve falında güzel çeyiz görmek yaşanacak üzüntüden dolayı sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalınacağına, sahip olduğu nimetin artacağına, iş hayatında rakiplerin oyununa gelineceğine, sırların ortaya çıkmasına, iş konusunda çok büyük deneyimlere sahip bir kişi ile ortaklık kurulacağına rivayet eder.

Kahve falında çeyiz yorganı görüldüyse çok hayırlı adımlar atarak daha iyi ve rahat bir hayata kavuşacağına, başarılı olundukça özgüvenin artacağına, böylece büyük bir tasarruf sağlanacağına, pek çok aksilikle boğuşmak zorunda kalacağına, daha önce denemediği ve bilmediği tatları tadacağına, ekmeğinin hiç kesilmeyeceğine ve hiçbir zaman işsizlik gibi kötü bir sorunu olmayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında mutfak çeyizi görmek evden çıkıyorsa da haneden birinin evlenip gideceğine, bazı kişiler tarafından karşısına çıkarılan engelleri herhangi bir zarar görmeden kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, sorunlu olaylarla karşılaşacağına, yaptığı işlerde kazanacağı başarılar ve dürüst ve namuslu bir kişi olmasından ötürü insanlar tarafından sevileceğine, keyfini ve rahatını yerine getirecek hayırlı gelişmelerin meydana geleceğine, bir sebeple çok büyük parasal sıkıntının kucağına inanılır.

Kahve falında komşunun çeyizini görüldüğünde işini çok daha iyi hale getirebilecek durumlar üzerinde duracağına, hayallerinin ve hedeflerinin gerçekleşmesi dolayısıyla adağını gerçekleştireceğine, işinin gücünün rast gideceğine ve karşısına kazancının çoğalmasını sağlayacak hayırlı ve güzel kısmetlerin çıkacağına, iyi niyetlerle attığı adımların takdir göreceğine, tatsız ve kötü durumlarla karşılaşılacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında yeni çeyiz görmek musibetli ve melanetli olaylar yaşayacağına, tüm lüksünden bir süre fedakârlık yapmak zorunda kalacağına, yokluk nedir bilmeyeceğine, bazı konser etkinliklerine katılacağına, hayırlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında çeyiz çıktığını görüldüğünde kendini dünya malları edinmeye vereceğine, resmi bir göreve getirileceğine, onu yönetmeye ve yönlendirmeye çalışacağına, kendisini dolandırıp para almak isteyen bir kişiler ile karılaşacağına ve kendisinin olmayan bir borcu ödeyeceğine, rekabet edebilme gücünün artacağına, şansın ve kısmetin kapanacağına inanılır.

Kahve falında annenin çeyizini görüldüğünde avukat veya polislik gibi önemli kamu görevlerinde bulunacağına, verilen sözlerin yaşanack sorunlar yüzünden gerçekleştirilemeyeceğine, işle ve güçle arası iyi olmayan birinin yola getirileceğine, bunun kendisine de sevdiklerine de mutluluk katacağına, bunun da başarılarına olumlu yönde etki edeceğine, emrinde insan çalıştıracağına delalettir.

Kahve falında içi dolu çeyiz sandığı görüldüğünde çok istenen bir hayale yakın bir zamanda sahip olunacağına, kendisini insanlara karşı kötüleyen ve işlerine balta vuran bir kişi ile çok sıkıntılı bir işe gireceğine, artık kötü günler yaşamayacağına işaret eder.

Kahve falında çeyiz arabası görüldüyse uğraşacağı bir meşgalesinin kalmayacağına, uzun zamandan beri sürdürülen hayallerin kaybedileceğine, rakiplerine ve düşmanlarına üstün geleceğine delalettir.

Kahve falında çeyiz takımı görüldüyse uzak bir akrabadan kalacak miras sayesinde yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine, keyfinin ve yaşam enerjisinin yerine geleceğine, çirkin bir iş yapmaya, kişinin Allah’ın izniyle kötü kimselerin de şerrinden korunacağına, kötü insanlar ile arkadaşlık etmeyeceğine inanılır.

Kahve falında çeyiz giderken görülmesi hayırlı bir eşe, hareketli ve hoş günler geçireceğine, üst mevkideki kişilerin takdirine sahip olunacağına, parasal olarak genişliğe çıkılacağına, kendisini günahkar ve münafık kılacak şeylerden elini ve nefsini sakınacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yeğeninin çeyizini görüldüyse yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına, mali sorunlarının çözüleceğine, sayılan ve değer verilen bir kişi olacağına, vaatlerin ve verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine, işlerin kötüye gittiği bir anda deyim yerindeyse sihirli bir sopa değmiş gibi düzeleceğine, iyi gelir getiren işler yapılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında çeyiz yastık görüldüğünde sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, yaşadığı stres ve sinirden sonra çok kısa zamanda hayırlı kısmetler ile karşılaşacağına, onların sorunlarını çözmek için elinden gelen herşeyi yapacağına, iş hayatında çok hayırlı çalışmalar gerçekleştirileceğine ve uzun zamandan beri hayal edilen bir şeye yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, başarı getirecek ve kariyer basamaklarını hızla tırmanılmasını sağlayacak bir karar verileceğine delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında nişanlı birinin çeyizini görüldüğünde büyük başarılara ve kazançlara kavuşacağına, güvendiği insanların gerçek yüzlerini göreceğine, sorumluluk sahibi bir kişi olunacağına, sorunlarını çözüme kavuşturup daha yeni ve farklı çalışmalara girerek insanları şaşırtacağına, bunun için gerekli olan tüm fırsatlara sahip olacağına, rahatsızlık yüzünden bir süre işlerden uzak durulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında düğün çeyizi görüldüyse kısmetlerinin ayağına kadar geleceğine, daha önce düştüğü yanlışlara yeniden düşmeyeceğine, ticaretinde rakiplerine karşı başarı elde edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında çeyiz pazarı görüldüğünde gereken ne varsa herkesin elinden geldiği kadar destek olacağına, bir sebeple kısa da olsa bir bocalama dönemi geçireceğine, alın teri ve tırnaklarıyla kazandığı parayı sevdikleri ile afiyet içinde yiyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ablanın çeyizini görüldüyse çok büyük bir maddi zarara uğramasına rağmen işlerini iyi bir şekilde düzelteceğine, rahatsızlık duyduğu konularda mutluluk bulacağına, uykusuz ve halsiz düşeceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında çeyiz kutusu görüldüyse problemlerin sorunsuz şekilde çözüleceğine, sorunlarını çözdükten sonra bu sorunların ardından sadece uğranılan zararların kalacağına, çok zor bir duruma düşmesine ve büyük üzüntüler yaşamasına rağmen herhangi bir şekilde düzelme olmayacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında çeyiz kamyonu görüldüyse kötü huyunu ve olumsuz düşüncelerini terk edeceğine bu sayede huzur bulacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının sona ereceğine, parasal olarak büyük sıkıntılar yaşanacağına, atılımlarının ve girişimlerinin kendisine hayır getirmeyeceğine, bahtının ve kısmetinin açık olacağına ve kaderinin de yüzüne güleceğine, kişinin kazancının düşmesiyle birlikte maddi gücünün de azalacağına rivayet eder.

Kahve falında evli birinin çeyizini görüldüyse işlerinin bu sayede açılacağına böylece borca düşmüş bir ahbaba yardım edeceğine, çok kolay bir hayatı olacağına, yolcu ve gurbette ise vatanına dönmeye, maddi olarak zor zamanlar geçirileceğine ve işlerin rayından çıkacağına, kendisine de zaten fayda getirmeyeceğine, sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan destek olunacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında erkek çeyizi görüldüğünde huzur dolu günler geçireceğine, mali durumunun düzelmesiyle beraber keyfinin de yerine geleceğine, vefasızlık ve nankörlük göreceğine, büyük ve ciddi işlerin içinde yer alacak isimlerin başında olacağına, evinin bolluk ve berekete kavuşacağına, çözüm bulmak için fikir danışacağına tabir olunur.

Kahve falında evli birinin çeyizinin gittiğini görüldüyse harcamalarında aşırıya gitmesi halinde borçlanabileceğine, uyumsuz bir kişi ile kurulan bir ortaklık yüzünden gereksiz bir stres altına girileceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının bu sayede sona ereceğine, inatçı karakteri yüzünden sık sık ilişkide kavgaların yaşanacağına, insanların takdir ettiği ve hayran olduğu bir kişi olunacağına, uzun bir süreden beri muzdarip olduğu hastalıktan kurtulacağına alamet eder.

Kahve falında bebek çeyizi görüldüğünde kişinin anlaşmalarda veya kararlarda ikilem içinde kalacağına, gönlü ve kadri yüce bir kimse haline geleceğine, zor zamanların böylece geride kalacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında kırmızı çeyiz görüldüyse yatırımlarının kar getireceğine, üzücü olaylar yaşanmasından dolayı meydana gelen ruhsal bütün sıkıntıların son bulacağına, iş ile ilgili biraz tökezlemeden sonra çok büyük başarılar kazandıracak çalışmalar gerçekleştirileceğine, sağlık sorunlarından kurtulmaya, yaşam tecrübesi edineceğine, yabancı uyruklu bir kimse ile evlenileceğine ve başka bir ülkeye yerleşme planları yapılacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında çeyiz satan görüldüğünde sıkıntılarının ve sorunlarının bu sayede sona ereceğine, sorunlarının yakın zaman içinde sona ereceğine, yeni şeyler deneneceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına ve eline geçecek mal mülk sayesinde ömür boyu rahat bir hayat süreceğine inanılır.

Kahve falında eski çeyiz görüldüyse yaşanan sorunların sona ereceğine ve atılan her adımda daha ses getiren işler yapılacağına, aile hayatında çok kötü tartışmalar yaşayacağına, büyük uğraşlar verilerek ve alın teri dökülerek ortaya konulan çalışmaların büyük kazanç getireceğine, ailesinin verdiği desteğe rağmen pek kendisini toparlamayacağına ve zor zamanlar geçireceğine, kendisini daha iyi hissedeceği güzel bir döneme gireceğine, insanlar ile ilişkilerde daha iyi bir konuma gelineceğine rivayet eder.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.