AnaSayfa / çevre fal anlamları / Kahve falında çevre görmek

Kahve falında çevre görmek

Kahve falında çevre görmek kişinin yüzünün güleceğine, kötü bir habere veya tehlikeye, yol yordam sorulan ve kendisinden de akıl danışılan kimse olacağına, sevdiği kişiler ile büyük atılımlar gerçekleştirerek kendi işini kuracağına, işlerin her geçen gün daha başarılı olunacağına, şansının kendisinden yana olacağına ve kısmetlerinin hiç kesilmeyeceğine delalet ettiği söylenir.

Kahve falında çevre gördüyseniz

  • Duygusal konuların sizi yavaşlatmasına izin vermeyin.
  • Aşk hayatınızdaki veya sevgi temalı ilişkilerinizdeki olumlu gelişmeler özel yaşamınızı renklendirebilir.

Kahve falında evin çevresinde su görülmesi iş ve mekan değiştireceğine, ekonomik olarak sıkıntı çekmeyeceğine bu sayede manevi olarak da huzurlu olacağına, ruhsal olarak kötü bir duruma düşüleceğine işaret eder.

Kahve falında temiz çevre görüldüğünde iş hayatında çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına ve rahata erileceğine, kişinin zenginliğini ihtiyacı olan kimseler ile de paylaşacağına, mutlu ve hayırlı bir hayat süreceğine, her gelen yeni günün kendisi için çok daha hayırlı ve güzel olacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında çevre düzenlemesi görmek güzel ve rahat bir hayat sürüleceğine, gayrimenkul işine girileceğine ve uzun bir zamandan beri hayal edilen şeylere kısa sürede kavuşulacağına, yaşam enerjisinden ve isteğinden hiç bir şey kaybetmeyeceğine, para ve burs konusunda dede ya da amcadan yani baba tarafından bir akrabadan destek alınacağına ve murada erileceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında yeşil çevre görüldüyse maddi durumda meydana gelen sorunların düzeleceğine ve var olan hastalıklara Allah’ın izni ile şifa bulunacağına, maddi imkânlarının azalması nedeniyle daha bunalımlı günler geçireceğine, çok daha iyi çalışmalar için kaynak bulunacağına, dünya malının da kendisinin bile hayal edemeyeceği kadar çoğalacağına, yaşanan bir rahatsızlıktan ötürü zor zamanlar geçirileceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında çevrenin yandığını görülmesi her geçen gün mesleğinde ilerleyeceğine ve deneyim kazanarak uzman olacağına, işlerinin yoluna gireceğine ve yeni kısmetlerinin olacağına, yeni bir haneye sahip olacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında çevre yolu görüldüğünde bir sebeple sevdiği kişilerden çok laf işiteceğine, maddi ve manevi açıdan çok zor bir duruma düşüleceğine ve tartışmalı bir toplantıdan zararla çıkılacağına, günaha gireceğine ve kötü işler yapacağına, hayatını sürdürmekte zorlanacağına inanılır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.