AnaSayfa / çeşme fal anlamları / Kahve falında çeşme su görmek

Kahve falında çeşme su görmek

Kahve falında çeşme su görmek her şeyin ters gideceğine ve uzunca bir dönem falı kapatan kişinin kendisini toparlayamayacağına, karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, birçok konuda daha dikkatli olunacağına ve emek veren kişilerin istediği şeyler için alınteri döküleceğine, bir sebeple eldeki bir işte zarara düşüleceğine, orada tatsız olaylar yaşayacağına, işlerini kısa zamanda büyüteceğine inanılmaktadır.

Kahve falında çeşme su gördüyseniz

  • Sonradan pişman olacağınız şeyler söylemeden veya yapmadan önce söylenenlere kulak vermelisiniz.
  • Bir arkadaşınızın tekliflerini kabul etmemelisiniz.

Kahve falında çeşmeden su içtiğini görülmesi olumsuzluklarla dolu bir dönem içinde olacağına, hayatına lüksün ve konforun hâkim olacağına, alınan kararlar sayesinde girilen bir işte çok iyi bir noktaya gelineceğine delalettir.

Kahve falında temiz çeşme suyu görüldüğünde zor günlerinde sevdiklerinin yanında olacağına, alınan hayırlı ve güzel başarılar sayesinde çok iyi ve hayırlı bir noktaya gelineceğine, kişinin başkasının yardımı ile yerden kalktığını görmesi ise başkalarından yardım almadan konum ve para sahibi olamayacağına, eline geçen fırsatları değerlendirerek çok daha başarı getirecek projeler gerçekleştireceğine yorulur.

Kahve falında çeşmeden su taşımak görülmesi kişinin bundan sonra çok daha farklı bir yaşam süreceğine, kendisini bir sorunlar yumağı içinde bulabileceğine ve çok büyük umutlar ile girdiği bir işten büyük zararla çıkacağına, ağır bir hastalıkla boğuşan bir akrabadan acı haber alınacağına, bilgisine ve becerisine güvenmediği işlere kalkışmayacağına inanılmaktadır.

Kahve falında çeşmeden su doldurmak görülmesi maddi olarak uğradığı zararların birkaç katını kazanacağına, ruhen ve bedenen iyileşeceğine, attığı adımların kendisine sevinçli ve güzel olaylar olarak döneceğine, rakiplerin kazanılan başarılar sayesinde üzüntüye uğratılacağına işarettir.

Kahve falında çeşmeden su aldığını görmek mutluluktan havalara uçulacağına, illet bir hastalığa yakalanmayacağına ve melanete denk gelmeyeceğine, el attığı işlerde borç ödemek zorunda kalacağına alamet etmektedir.

Kahve falında akan çeşme suyu görülmesi kendi sorununu çözdükten sonra etrafındaki insanlara yardım edeceğine, daha iyi bir eve çıkılacağına, bütün malını mülkünü varını yoğunu harcayabileceğine, borçları olanların maddi olarak ellerinin genişleyeceği ve tüm para sıkıntılarının sona ereceğine alamet eder.

Kahve falında çeşmeden su akarken görmek borçları olanların maddi olarak ellerinin genişleyeceği ve tüm para sıkıntılarının sona ereceğine, zengin ve gösterişli biri olarak anılacağına, sevilen bir dostun geleceğine, nişanlı ya da sözlü olanların arasına husumet gireceğine, istenen ve hayali kurulan yaşama kavuşulacağına işaret eder.

Kahve falında çeşmeden su taştığını görmek malında zulüm meydana gelmesine, kötü halden iyi hale geçeceğine ve içinde olacağı durumdan çok memnun olacağına, sıkıntılarının sona ereceğine işaret ettiğine inanılır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir