AnaSayfa / cenin fal anlamları / Kahve falında cenin görmek

Kahve falında cenin görmek

Kahve falında cenin görmek dileklerinin ve dualarının da kabul olacağına, sağlık sorunları ile dolu bir dönem geçirileceğine, çok büyük fırsatların ele geçeceğine, büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağına, bir anda karamsarlığa kapılacak olan fal kapatanın düşünmeden alacağı kararlar yüzünden daha sonra rahatsızlık duyacağına, sabit geliri olacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında cenin gördüyseniz

  • Hatalı kararlar verebilir yanlış adımlar atabilirsiniz.
  • Kendine güvenli tavırlarınızla başarılarınıza yardımı olabilecek kişilerin dikkatini çekebilirsiniz.

Kahve falında köpek cenini görüldüğünde aile hayatında yaşanan tatsız durumların sona ereceğine ve çok büyük bit huzur ve mutluluk duyulacağına, gireceği her işte çok büyük başarılar kazanacağına ve adından sıkça söz ettireceğine, kendisi ile aynı sorunlarla uğraşan bir kişiden feyz alacağına, maddi sıkıntı çekenlerin feraha çıkacağına, kazanılacak çok büyük bir başarının ardından sevilen bir arkadaşla işlerin daha da büyütüleceğine ve kazanılan paranın yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına yorulur.

Kahve falında elinde cenin görmek aile hayatının gün geçtikçe iyiye gideceğine, huzurunun ve neşesinin yerinde olacağına, büyük zararlardan kurtulacağına inanılır.

Kahve falında karnında cenin görmek işlerinin eskisinden daha bereketli ve daha iyi olacağına ve gelen her işin peşinden yeni bir işin daha geleceğine, yatırılmış olan tüm parasının kar edeceğine, maddi yükümlülüklerinden kurtulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında cenin eli görülmesi ailesine karşı görevlerini aksatmayacağına, aile hayatı içinde ve çok huzurlu bir şekilde yaşamaya ve hane içerisinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, işlerinin sonuna gelip iflas edeceğine, girişilen tüm işlerde başarı üstüne başarı kazanılacağına, yorgun ve hasta hissedeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında başkasının cenin düşürdüğünü görmek yaşanan tüm zorlukların avantaja dönüştürüleceğine, sıkıntıların ve musibetlerin çözüme kavuşacağına, namusu ve onuru ile yaşamayı seçeceğine ve bu şekilde para kazanacağına, kazana ve haklı çıkan tarafın kendisi olacağına, çok büyük bir sabır göstererek ve azimle çalışarak çok iyi çalışmalar ortaya koyacağına, dost ya da akrabalarından biri ile büyük bir iş yapacağına yorulur.

Kahve falında ikiz cenin görüldüyse kısa süre içinde rahata ererek yoluna devam edeceğine, hayırlı bazı adımlar atacağına, yokluk ve işsizlik içinde geçen zamanların unutulacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında yerde cenin görüldüğünde kalkınacağına ve zenginlik elde edeceğine, şartlarının iyi olmamasından ötürü emekli olsa bile çalışmaya devam edeceğine hatta ölmeden çok kısa bir süre öncesine kadar hala çalışacağına, kabuslarla dolu geceler geçireceğine işaret eder.

Kahve falında civciv cenini görüldüyse aile hayatı ile ilgili çok büyük ve güzel gelişmelerin yaşanacağına ve fal kapatanın evlilik yolunda ilerleyeceğine, kazandıkları ile daha iyi yatırımlar gerçekleştireceğine, ailesiyle beraber uzun ve sağlıklı bir ömre sahip olacağına, evlerindeki huzurun artacağına yorumlanır.

Kahve falında canlı cenin görüldüğünde büyük maddi ve manevi problemler yaşayacağına, kişinin istikbaliyle ilgili bir konuda büyük bir adım atılacağına, verilen sözlerin tutulacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında kavanozda cenin görüldüğünde maddi sorunlarının çözüleceğine, ortak bir noktada bulaşamayacağına, sevinçli ve güzel olayların yaşanacağına, yeniden can bulacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında düşmüş cenin görülmesi yaşadığı üzüntülerin günden güne artacağına ve hayatında çok mutsuz olacağı bir döneme gireceğine, çok zor ve sıkıntılı bir dönemden geçerek çok daha büyük işler için hem kendisini yetiştireceğine hem de deneyim kazanacağına, faturalarının rahatlıkla ödeneceğine, prestij kaybı yaşanacağına, daha yeni ve işlerinde çok iyi yerlere gelmiş insanlar ile tanışacağına, başarılarının tadına varacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında at cenini görülmesi çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşayacağına, sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, paslı bir çiviye basabileceğine, insanlardan kaçılıp dört duvar arasında kalınacağına, ardından yapılacak hamleler ve atılacak adımlar sayesinde iş hayatında hiç olmadığı kadar büyük başarılara ulaşılacağına, elinde bulunan imkânları çok doğru ve iyi bir şekilde kullanacağına delalettir.

Kahve falında yaşayan cenin görülmesi karşısına çıkacak başka gelir kapıları sayesinde birikim yapma imkânı elde edeceğine, özel hayattan yana mutluluk verecek gelişmelerin yaşanacağına, bir sebeple işlerin kötüye gideceğine ve yapılan çalışmalardan kazanan paranın heba olacağına, kendisine yeni bir hayat kuracağına, gönül hoşluğu ve hafifliği içinde bir hayat geçireceğine, dolayısıyla geleceğine değer katacağına delalet etmektedir.

Kahve falında cenin bebek görüldüyse uzun uğraşlar sonucunda bazı çalışmalar gerçekleştirip bu çalışmalar ile büyük kademelerdeki kişilerin dikkatlerini çekeceğine ve çok saygın bir konuma sahip olacağına, yeni projeler gerçekleştirip iş hayatında büyük bir saygınlık kazanacağına, yakınları ve dostları olmak üzere tüm insanlara elinden geldiğince yardım edeceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında cenin yediğini görüldüyse büyük borçlara girmeyeceğine, bir sebeple çok sıkıntılı ve sancılı günler yaşayacağına ve ne kadar çabalansa da olayların kendiliğinden düzene girip iyileşeceğine, maddi yükümlülüklerinin artacağına, çok sevdiği ve değer verdiği bazı çalışmalara gireceğine alamettir.

Kahve falında hamileyken cenin görüldüyse atılan adımlar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine, istediği başarıyı göstereceğine, maddi ve manevi zarara uğranacağına işaret etmektedir.

Kahve falında küçük cenin görülmesi ancak gireceği yolun da çetin olacağına, sağlık sorunları yaşayan bir akrabadan güzel haberler alınacağına, hayırlı ve güzel olayların yaşanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında inek cenini görülmesi dinamik ve neşeli duruma geleceğine, çok büyük bir zenginliğe kavuşup mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, alın terinin karşılığını alacağına ve varlık içinde bir hayat süreceğine, büyük atılımlar yapılacağına ve rahat bir hayat geçirileceğine delalet eder.

Kahve falında suda cenin görüldüğünde eski hayatının neredeyse tam tersi bir hayat seçeceğine, karlı işler yapma olanağı elde edeceğine, belki de uzun bir dönem boyunca gelmeyeceğine bu durumun belki de çok uzun bir süre devam edeceğine, doğruyu ve doğru olan insanları terk edeceğine, çok uzaktaki bir kişiden yaptığı iş ile ilgili olarak çok sevindirici ve çok büyük başarılar kazandıracak haberler alacağına ve bu haberler sayesinde çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok güzel yerlere geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında yürüyen cenin görmek fırsatların teker teker elden kaçacağına, iş konusunda temiz bir sayfa açılacağına, çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, kısa süre içinde büyük başarılar kazanacağına, canını ve malını hiçe sayacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğranacağına delalet etmektedir.

Kahve falında tuvalette cenin görmek kendini tehlikelere atacağına ve hatalar yapacağı bir dönem geçireceğine, geçim derdinden kurtulacağına, verimin ve bereketin geleceğine, yeni bir hayata adım atılacağına, tecrübe sahibi bir kişiden istenen yardım sayesinde işlerin daha da büyüyeceğine, aldığı iyi haberlerle daha da ferahlayacağına yorumlanır.

Kahve falında konuşan cenin görüldüyse hayırlı adımlar atılması sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, ortağının başka kimselerle iş çevireceğine ve büyük can sıkıntısı yaşayacağına, sevdiği kişilerin yapacağı bazı hatalar yüzünden kalbinin kırılacağına inanılır.

Kahve falında yanmış cenin görmek bol kazançlı bir iş hayatına sahip olunacağına, işlerinde başarı elde edeceğine, hatta kendi işinin sahibi olabileceğine, neredeyse rahatsız olacağı bir duruma geleceğine ve hiç görmediği kadar büyük ve ağır bir sorun ile karşılaşacağına tabir olunur.

Kahve falında cenin fil görüldüğünde sevdiği kişiler ile arasını bozan insanlara hadlerini bildireceğine, hane halkını çok mutlu edecek ve sevinçten havalara uçuracak bir haber alınacağına, sağlıklı bir kişi olmaya, gözyaşı döküleceğine ve uzun süre yüzün gülemez olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında cenin resmi görülmesi aşkının meyveleri olarak da çocuklarını kucağına, bunun kendisine ilaç gibi geleceğine, eline geçen parayı işlerini büyütmek için harcayacağına, sıkıntılarının çözümü için önayak olacağına, istediği şeyleri bizzat kendisinin yerine getireceğine, ev huzurunun ve bereketinin gün geçtikçe daha da artacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ölü cenin görmek sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine, maddi ve manevi olarak çok sıkıntı çekeceğine, daha sonra iş konusunda uzun yıllar büyük tecrübeler edinmiş bir kişi ile bir işbirliği içine gireceğine, endişelerin ve korkuların geçeceğine, ondan kazanç elde edeceğine inanılmaktadır.

Kahve falında koyun cenini görülmesi çok başarılı bir kişi iken zor günler geçireceğine, işlerinin çok kazançlı ve hızlı bir şekilde ilerleyeceğine, aradaki samimiyetin ve sıcaklığın ilerleyeceğine, para hesabı yapmadan harcama yapmanın rahatlığına kavuşacağına, eş ve evlat sahibi olacağına aynı zamanda ailesini de iyi şartlarda yaşatacak bir mesleği ifa edeceğine, her gelen yeni günün kendisi için çok daha hayırlı ve güzel olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında cenin ölüsü görüldüyse dertlerinin dermanını bulacağına, kalabalık ve eğlenceli bir mekâna gireceğine, geçirdiği zor zamanların sona ereceğine, yolunda gitmeyen işlerin kısa bir zaman içerisinde düzeleceğine, ev içinde de gelirin artması sonucunda mutluluk rüzgarları eseceğine, yapılan işlerin rağbet görmesi sayesinde kazancın katbekat artacağına inanılır.

Kahve falında rahimde cenin görülmesi her geçen günün daha sıkıntılı bir şekilde biteceğine ancak çevresindeki insanların sürekli destek olacağına, ailesi ile büyük tartışmalar yaşayacağına, insanlara birşeyleri ispat etmeye çalışırken işlerin kötü bir hal alacağına ve sağlık sorunları ile geçecek bir döneme girileceğine alamet eder.

Kahve falında cenin düşürdüğünü görüldüyse gergin anların nişan atma veya söz bozma durumlarına neden olacağına, işlerine de bereketin ve verimin hâsıl olacağına, ele geçen fırsatların hayır getireceğine, maddi olarak uğradığı zararı telafi edeceğine, onları hayatından ve kendisinden uzaklaştırmayı başaracağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında ölmüş cenin görüldüğünde gönlü ve kadri yüce bir kimse haline geleceğine, başarıların devamlı olacağına, aile bireylerine yaşadıkları sorunların çözümü konusunda yardım edileceğine ve zararlı durumların ortadan kaldırılacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında birden fazla cenin görülmesi hayallerini ve hedeflerini gerçekleştirmek için attığı adımların amacına ulaşmayacağına, hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına, kendisine kar getirecek yatırımlar yapacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında siyah cenin görüldüğünde iş hayatında kendi emeklerinin sonuçlarını alarak parlak bir geleceğe sahip olacağına, sıkıntısız ve güzel yaşayacağına, mutluluk ve sevinç dolu olaylar yaşanacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında hayvan cenin görülmesi kişinin hayal kırıklığı yaşayacağına, kulağa küpe olacak nasihatler alınacağına, iletişim konusunda daha güçlü olunacağına inanılır.

Kahve falında cenin doğurduğunu görüldüyse kötü ve zor günler yaşanacağına, herkesin dikkatinin çekileceğine, yoklukları ve hastalıkları unutacağına, ancak bu kişilerin pes etmemesinden ötürü kendilerine büyük bir ders vereceğine, ancak karşısına çıkan bazı sevimsiz olaylar yüzünden etrafındaki insanlar ile tartışacağına ve sinirlerinin yıpranmış olmasından dolayı sevdiği kişileri biraz üzebileceğine, yaşayacağı heyecanın daha önce yaşadıklarının hiç birine benzemeyeceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında cenin öldüğünü görüldüyse alınan borçların ödenemeyeceğine, şansın ve kısmetin de açık olacağına, elinin de bolluk göreceğine, eline geçen her işi hayırlı bir şekilde gerçekleştireceğine yorulur.

Kahve falında cenin düştüğünü görmek iş hayatındaki bu güzel gelişmelerin aile hayatına da yansıyacağına, keyfin ve huzurun yerinde olacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına ancak daha sonra toparlanıp çok büyük ve kazanç getirecek işlere gireceğine yorulmaktadır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.