AnaSayfa / iğne fal anlamları / Kahve falında çengelli iğne görmek

Kahve falında çengelli iğne görmek

Kahve falında çengelli iğne görmek hayırlı bazı kişiler ile yeni projelere girmek için ortaklık kuracağına, hayatındaki her şeyi kaybedeceğine ve sevdiklerinden uzak kalacağına, hayırlara vesile olacak bir evlilik yapılacağına, sevdikleri ile kavuşacağına, yaşanan sıkıntının en kısa zamanda sona ereceğine, hiçbir şeyin içinde ukde olarak kalmayacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında çengelli iğne gördüyseniz

  • Endişeli olmak seçimlerinizden etkilenebilecek kişilerle ilişkilerinizi olumsuz etkileyebilir.
  • Diğerlerinin söz ya da yorumlarına göre bazı değişiklikler yapmaktan kaçınmalısınız.

Kahve falında altın çengelli iğne görüldüyse nankör bir kişi ile muhatap olunacağına ve ilgi istenen bir işe gereken ilginin verilemeyeceğine, hedef olarak tayin edilen şeylere kısa zaman içinde büyük bir başarı ile kavuşulacağına, sorunların akıl yoluyla çözüleceğine çekilen çilelerin biteceğine ve ferahlığa çıkılacağına, kardeşleri ve akrabaları ile tartışacağına ve iş dünyasında geriye düşeceğine, işsiz ise bol kazançlı bir işe sahip olacağına, gayrimenkul işine girileceğine ve bu sayede büyük bir zenginliğe kavuşulacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında sarı çengelli iğne görüldüğünde bekar ise evleneceğine, alınacak kötü bir haber yüzünden işlerin sarpa saracağına ve güzel başlayan bir birlikteliğin sona ereceğine, anne ve babasının her zaman başında olacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında paslı çengelli iğne görmek onu yapmadığı şeylerden sorumlu tutacağına, en büyük acılarının dineceğine, emeklerinin heba olacağına, zorluklarla geçen bir dönemin biteceğine, kaynak bulunduğunda çok başarılı bir çalışma ortaya konulacağına, Mutluluk verici gelişmelerin yaşanacağına yorumlanır.

Kahve falında küçük çengelli iğne görüldüğünde eğitimle ilgili verilen emeklerin boşa gitmeyeceğine, kendi kendisi ile mutlu olarak yaşayacağına, dertlerinin azalmasına sebep olacak olayların meydana geleceğine yorumlanmaktadır.

Kahve falında yatakta çengelli iğne görüldüyse hayırlı bir kısmet ile tanışarak bir birliktelik yaşanacağına, çok güzel bir birlikteliğin ardından verilen kararla dünyaevine gireceğine ve huzurlu ve sevgi dolu bir hayat yaşayacağına, dertlerin son bulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında siyah çengelli iğne görüldüğünde onu darda bırakmayacağına, kazançlı işlere yatırım yapacağına, eline geçen fırsatlar sayesinde çok hayırlı durumlar ile karşılaşacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında çengelli iğnede altın görüldüyse geçim kolaylığı içinde olacağına, dince eksikliğe ve itikat bozukluğuna, kendisine olan özgüveninin de artacağına, geçmişte yapılan hataların tekrarlanmayacağına ve ortaya çıkacak bir sağlık sorununun tedavisi için sıcak bir bölgeye seyahat edileceğine delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında büyük çengelli iğne görüldüğünde maddi ve manevi olarak zarar edileceğine, maddi açıdan rahat edileceğine, hanesi içinde herhangi bir sıkıntının yaşanmayacağına delalettir.

Kahve falında kırık çengelli iğne görülmesi kendisini paralayarak çalıştığı bir işte ortak olduğu kişiden büyük bir darbe yiyeceğine, çok uzunca bir süre boyunca büyük ve sorunlu zamanlar geçireceğine, bir sebeple alınteri dökerek elde ettiği kazancı kaybedeceğine delalet ettiğine inanılır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.