AnaSayfa / çene fal anlamları / Kahve falında çene görmek

Kahve falında çene görmek

Kahve falında çene görmek büyük problemleri ortadan kaldırdıktan sonra çok rahat edeceğine ve mutlu olacağına, ancak zamanında kimseyi dinlemediği için zor günlerinde de yanında hiç kimseyi bulamayacağına, çekemeyen kişilerin vermeye çalıştığı zararların boşa çıkacağına, yakın bir arkadaşın ihanetine uğranacağına ve aksiliklerin başgöstereceğine, mesleğinde gelebileceği en iyi noktalara geleceğine, iş hayatının hayırlı bir şekilde yeni başarılara ulaşacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında çene gördüyseniz

  • Yakın çevrenizde dolaşan bazı sözler canınızı sıkabilir.
  • Bir ilişkinizdeki belirsizlikleri görmezden gelmemelisiniz.

Kahve falında çenenin tutulduğunu görülmesi yaptıkları ile takdire layık görülmeyi hak edeceğine, eskiden yapamadığı her şeyi yavaş yavaş hayata geçireceğine, çok uzun bir zaman boyunca aile bireyleri arasında tartışma ve sürtüşmelerin yaşanacağına, manevi olarak huzursuzluk yaşayacağına, birbirini çok seven kişilerin çıkacak dedikodular yüzünden ayrılacağına alamet eder.

Kahve falında uzun çene görmek hane halkı arasına nifak tohumları serpileceğine, deyim yerindeyse başa bela olan bir kişinin başının altından çıkan bir sorunun daha fazla büyümeden çözüleceğine ve ebeveynler için çok önemli olan bir konuda adım atılacağına, iş hayatında düştüğü zor durumlardan kurtulacağına, farklı hobiler ve alışkanlıklar gelişeceğine delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında alt çene görmek düşmanlarını alt edeceğine ve bu sayede önündeki en büyük engelleri kaldırarak yoluna bakacağına, işlerinin yoluna gireceğine ve yeni kısmetlerinin olacağına, yeni bir haneye sahip olacağına, kendisini çekemeyen insanlardan gelecek olan kötülükler yüzünden işlerde yaşanan aksamaların sonunda düzeltileceğine, çok büyük ve hayırlı bir iş hayatı yaşayacağına delalettir.

Kahve falında takma çene görülmesi kendisi için çok hayırlı bir iş kuracağına, çok iyi işlere imza atıp büyük miktarlarda para kazanacağına, çok hayırlı kişiler ile çeşitli ortaklıklar kurup çok zengin olunacağına, hiçbir üzüntü verici olayın kalmayacağına, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına ve yakın bir arkadaşa girmek istediği iş için yardım edileceğine, dahiyane projeler ve çalışmalar ortaya koyacağına yorumlanır.

Kahve falında çenede et beni görülmesi keyfinin ve ağız tadının da sürekli olacağına, yardım istenen kişilerin yardım eli uzatmayacağına, çekilen zahmetin sona ereceğine, daha iyi bir Müslüman olmak yolunda ilerleme kaydedeceğine, kazanca ve ekmeğe kavuşacağına yorulur.

Kahve falında kırık çene görülmesi beklenen birçok şeyin gerçekleşmeyeceğine, duygularını da ifade etme imkanı elde edeceğine, gittikçe çıkmaza düşeceğine, çok zor dönemlerin geçirileceğine, hak yolunda hayır işleri yapacağına, yaptığı kötülüklerin kendisine döneceğine delalet eder.

Kahve falında çenede tüy görmek sevilen kişiler ile uzun süreli bir kırgınlık yaşanacağına, pürüzleri ortadan kaldırarak daha sakin bir yaşama kavuşacağına, sevdiği kişiler ile mutlu bir hayata merhaba diyeceğine ve uzun yıllar boyunca sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşayacağına, özgüveninin bitme noktasına geleceğine, hem de ruhsal olarak yenilenmek için bulunduğu yerden uzaklaşacağına, güzel ve tatmin edici bir ilişkiye başlayacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında çenenin kaydığını görüldüyse gözünün hiç birşeyde kalmayacağına, koşuşturma nedeniyle kişinin hem ruhen hem de bedenen çok yorulacağına, çok uğraş vererek büyük bir servete kavuşacağına, yeni bir işe girmek için gün saymaya başlayacağına, çok zengin olacağına, çok büyük emekler vererek ortaya koyduğu bazı çalışmalardan çok büyük zararlar edeceğine rivayet eder.

Kahve falında çenede kan görmek huzur ve mutluluk yaratan olaylar yaşanacağına, büyük bir tartışma yaşamak sorunda kalacağına, bereketli günler geçirileceğine, iyilik ve güzellik getirecek işlere girileceğine inanılır.

Kahve falında çenede delik görüldüğünde işindeki kısmetin ve şansın eskisi gibi yaver gitmeyeceğine, iş hayatının nerdeyse tüm zorluklarının kısa sürede ortadan kaldırılacağına, zarar edilen işlerden uzaklaşılacağına, duygusal olarak çok kötü olabileceğine, yaşayacağı bir rahatsızlığın kısa sürede biteceğine ve daha mutlu olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kadının çene altında kıl görüldüğünde borçların kısa süre içinde ödeneceğine, istediği ve hayal ettiği şeylerin bir türlü gerçekleşmeyeceğine, o kişilerden güzel sözler duyulacağına, geçim derdinin ömrünün sonuna kadar biteceğine, yalanların ve kırıcı konuşmaların kişiyi yıpratacağına, borcunuz varsa borcunuzdan kurtulacağınıza yorulmaktadır.

Kahve falında sivri çene görüldüğünde yaşanan maddi problemlerin artacağına ve üzücü durumlara düşüleceğine, sabit geliri olacağına, işsiz ve ekmeksiz günler yaşayacağına, hayırlı bir çalışmanın ortaya konulması sayesinde büyük ses getirileceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında çenede yara görmek rakiplerin kazanılacak her başarı sayesinde daha da üzüleceğine, gittiği yolda kendisini ispatlayacağına, mutlu bir yuvaya sahip olunacağına, küçük ise kazancınızın daha az olacağına, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı bir işten kendisine gelecek olan çok iyi bir teklifle ayrılacağına, maddi gücünü kaybedeceğine işarettir.

Kahve falında çene altı görülmesi bunun için her gün şükredeceğine, her şeyin ters gideceğine ve uzunca bir dönem falı kapatan kişinin kendisini toparlayamayacağına, elini taşın altına koyduğu işlerde çok büyük ihanetler göreceğine ve iş arkadaşlarından destek görmediği için onlarla arasının açılacağına, zarar edilen bir işte hayırlı adımlar atılması sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında çene kırılması görüldüyse tüm arzularının yerine geleceğine, huzurlu bir yaşantıya başlanacağına, kendini kötü ve moralsiz hissedeceğine bu durumun da yüzünün asılmasına neden olacağına, hayattan istediği mutluluğu ve hazzı alacağına, başarıya ve zafere giden yolun açılacağına işarettir.

Kahve falında çene altında siyah kıl görülmesi kırgınlıkların tatlıya bağlanacağına, büyük bir zenginlik elde edileceğine, çok daha zor durumların altından rahat bir şekilde çıkacağına delalet etmektedir.

Kahve falında çenenin çıktığını görülmesi yaptığı işte kazandığı paralarla başkalarına da faydalı  olacağına, kötü düşüncelerinin ve sıkıntılarının da dağılacağına, hem rütbe hem de kazanç elde etmek için azimle ve hırsla mücadele edeceğine delalet eder.

Kahve falında çenenin şiştiğini görmek yapılan iyiliklerin karşılığı olarak ihanet görüşeceğine, büyük bir sıkıntı ile karşılaşılacağına, yapacağı çalışmalarda kazanacağı başarılar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, kişinin hacetlerinin gerçekleşmesine tabir olunur.

Kahve falında çenede leke görüldüyse başarılarının düşmesi nedeni ile makamının zarar göreceğine, gerek aile hayatında gerekse de iş hayatında bazı üzüntüler yaşayacağına, ruhsal olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine, sıkıntılara ve sorunlara göğüs gereceğine, uzun süre bu kara günlerin etkisinde kalacağına ve acısının da kolay kolay dinmeyeceğine, hatalı bir adım yüzünden iş yerinde ihtar alınacağına inanılır.

Kahve falında çenenin yamulduğunu görüldüyse el üstünde tutulacağına, çok büyük üzüntülerin yaşanmasına sebep olacağına, yaşam kalitesinin ve hayat standartlarının da artacağına, yapılan çalışmaların daha çok kazanç sağlayacağına, onlarla gerek ticari olarak gerek de gönüllü olarak güzel işler yapacağına, yeni bir iş kapısının ya da uzun yıllardan beri askıda kalmış bir projenin üzerine güneş doğacağına delalet eder.

Kahve falında kopmuş çene görüldüyse maddi koşullarının çoğalması sayesinde maneviyatının da çoğalacağına, yeni yollara girileceğine, çalışıyor ise de yeni bir işe başlayacağına, çok daha mutlu olunacağına, özgüvenini yitirerek bir süreliğine iç dünyasına kapanarak yaşayacağına delalet eder.

Kahve falında çene sakalı görüldüğünde hiçbir kavga ve tartışmanın yaşanmayacağına, mümkün olduğunca mutlu olmak için uğraşacağına, uzun zamandır hiç olmadığı kadar mutlu ve rahat olacağına, üzülmesine dahi gerek olmayacağına, çok kötü günler geçirileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında çenenin düştüğünü görmek büyük mutluluklar yaşayacağı bir döneme gireceğine ve hayırlı bir kısmet ile karşılaşacağına, aile bağlarının günden güne daha da sağlamlaşacağına, yaşamının da eskisi gibi kolaylıklarla geçmeyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında çenenin bağlandığını görüldüyse enerjisinin ve verimliliğinin düşeceğine bu durumun çalışma hayatına olumsuz şekilde yansıyacağına, bir sebeple bazı zararlara uğranacağına, tüm sorunlarının biteceğine, kişinin uzun süre etkisinde kalacağı ve kafasından atamayacağı durumlarla karşı karşıya kalacağına, şansının ve kısmetinin açık olacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında çenede şişlik görüldüğünde başına çok güzel olaylar geleceğine, hayırlı kısmetler ile tanışıp gönül işlerine devam edileceğine, kendisini işine veremeyeceğine, yaşamını kendi istediği gibi yönlendirebileceğine ve yönetebileceğine, aile hayatında çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok büyük bir rahatlığa ereceğine, kendisini kötü yola sürmek ve kendisinden farklı şekillerde yararlanmak isteyen kötü kişilerden uzak duracağına ve daha huzurlu bir hayat süreceğine işaret eder.

Kahve falında çenede göz görmek hak yolunda bir yaşam süreceğine, iş konusunda kurduğu bir ortaklığın kısa süre içinde zarar getireceğine ve büyük üzüntüler yaşayacağına, kendisini mutlu edecek yeni şeyler edineceğine, çok büyük üzüntüler yaşanmasına sebep olacağına, bolluk içinde yaşayacağına, yaşayacağı tatsız ama önemsiz bir olayla karşı karşıya kalacağına yorulur.

Kahve falında üst çene görülmesi adının lekelemek için kurulmuş kumpaslardan kendini temize çıkaracağına, insanlara koşulsuz güveninin neticesinde zarar ziyana uğrayacağına, daha sonra işlerin kötüye gitmesi yüzünden bazı borçlar alınacağına, artık rahat bir nefes alacağına, ticarete adım atacağına yorumlanır.

Kahve falında çene kilitlenmesi görüldüğünde elinde kalan paranın yakın zaman içinde tükeneceğine, bilgili ve donanımlı kimse haline geleceğine, işlerinin iyi gideceğine, büyük miktarda ve helal kazanç elde edileceğine, rakiplerine ve düşmanlarına karşı büyük atılımlar yapacağına inanılır.

Kahve falında çenede sivilce görüldüğünde hayırlı bir kısmetle evlenileceğine, en yüksek makamlara oturacağına, onunla ortak pek çok noktası olduğunu göreceğine ve bu kişi ile ilerde hem iş ortaklığı yapacağına, kendisine destek olan insanları hiçbir zaman unutmayacağına, fesat kimselerin çıkacağına yorulur.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.