AnaSayfa / çekirdek fal anlamları / Kahve falında çekirdek kabuğu görmek

Kahve falında çekirdek kabuğu görmek

Kahve falında çekirdek kabuğu görmek çok kişi ile iş yapmanın hem avantajlarını hem de dezavantajlarını yaşayacağına, bir sebeple çok kötü günler geçireceğine, hasret çekenlerin birleşeceğine, stresini ve yorgunluğunu atacağına, sorunların çabucak atlatılacağına, el attığı işlerde çok büyük mutluluklar yaşayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında çekirdek kabuğu gördüyseniz

  • Karşınıza çıkabilecek her şeye hazırlıklısınız veya kolayca uyum sağlayabilirsiniz.
  • Kararsız kalmanız olumsuz sonuçlar doğurabilir.

Kahve falında kayısı çekirdeği kabuğu görüldüyse var olan saygınlığını da yitirip çok sıkıntılar çekeceğine ancak daha sonra alacağı çok güzel ve sevinçli bir haber sayesinde adeta havalara uçacağına, güzel bir bayanla evlilik yapacağına, bir sebeple dönünce hepsiyle ayrı ayrı hasret giderileceğine delalet eder.

Kahve falında kabak çekirdeği kabuğu görülmesi iş hayatında ve aile hayatında çok büyük mutluluklar yaşayacağına, hiçbir vakit geçim zorluğuna ve yokluğa düşmeyeceğine, ailesine daha güzel günler yaşatmak için uğraşacağına delalet eder.

Kahve falında tuvalette çekirdek kabuğu görüldüğünde özellikle yarınını düşünmeden hareket etmesi sonucunda bir anda maddi sıkıntı yaşayacağına, kısa sürede çalışmalarının çok kazanç getireceğine, çok büyük ve değerli işlere imza atacağına, uzun zamandır hasretini çektiği biriyle kavuşacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında yerde çekirdek kabuğu görüldüyse çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşacağına, kendisini büyük bir işe hazırlanırmış gibi büyük bir stres altında hissedip sıkıntı çekeceğine, ortaklar arasındaki anlaşmazlıkların son bulup dostluğun daha güçleneceğine ve atılacak her adımda daha iyi işler yapılacağına alamet eder.

Kahve falında boş çekirdek kabuğu görmek daha farklı işlerle de uğraşılmaya başlanacağına, yapılan hataların tekrarlanacağına, kişinin can derdine düşeceğine her şeyi unutacağına, hayırlı başlayan işlerin zararlı biteceğine, başarıya giden yoldaki engellerin ortadan kaldırılacağına yorumlanır.

Kahve falında evde çekirdek kabuğu görüldüğünde hikmet ve fazilet sahibi kimse konumuna geleceğine ve dünya nimetlerinden yana çok şanslı ve kısmetli olacağına, bekar kişilerin kendisine yüz çeviren ve duygusal olarak bağ hissettiği bir kişinin peşinden koşarak onu elde etmek için uğraşacağına, girilmiş olan bir davadan kazanmış bir şekilde çıkılacağına, çok büyük işlere girip kendisine ve ailesine çok rahat bir hayat sağlayacağına, tazeleneceğine ve canlanacağına alamet etmektedir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.