AnaSayfa / kadın fal anlamları / Kahve falında çarşaflı kadın görmek

Kahve falında çarşaflı kadın görmek

Kahve falında çarşaflı kadın görmek halka hizmet etmek için yeni bir yola girileceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının sona ermesinde çok büyük fayda sağlayacağına, ön plana çıkacağına, kendisine çeki düzen verirken aynı zamanda kişisel gelişimine katkıda bulunacak işlerle uğraşacağına, sınırlarının ve yapabileceklerini hesap ederek atılım yapacağına bu sayede ufak ve yeni girişimlerinden büyük ve tatmin edici sonuçlar elde edeceğine, yakınlık duyulan bir kişiden ihanet görüleceğine alamet eder.

Kahve falında çarşaflı kadın gördüyseniz

  • Çok fazla üzülmeyin.
  • Maddi veya aileyle ilgili konuları kendi yararınıza çevirmenin yollarını bulmalısınız.

Kahve falında camide çarşaflı kadın görmek sorun üstüne sorun yaşanacağına, düşünmeden hareket edeceğine, hayırlı bir kısmetle karşılaşılacağına, çok üzüntülü zamanlar geçireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında mavi çarşaflı kadın görüldüyse derdin sona ereceğine, borçların kısa bir zaman içinde kapanacağına, işlerinin günden güne bozulacağına, malını ve parasını güçsüz ve düşkün kişilerle paylaşma yüceliğini göstereceğine işarettir.

Kahve falında iki çarşaflı kadın görüldüyse kişinin ailesine karşı haksız bir tutum içinde olması yüzünden anne babası ile de arasının açılacağına, sağlığının yerine geleceğine, mevcut aile ve iş yaşantısının çalkantılara sahne olacağına, girdiği bütün işlerde çok büyük kazanç elde edeceğine delalet eder.

Kahve falında kahverengi çarşaflı kadın görmek çok büyük sevgi seline maruz kalınacağına ve ne zaman yardıma ihtiyacı olursa herkesin bir şekilde yardım edeceğine, kazancının azalacağına ve zor duruma düşeceğine, elinde bulunan çalışmaların başarılı bir şekilde ilerleyeceğine, hayat içerisinde çok büyük darbeler alabileceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında yeşil çarşaflı kadın görüldüğünde elinde bulunan imkânları hak yolu için kullandığına ve ettiği duaların Allah katında karşılığını bulacağına, hayatının iplerini eline alacağına, şansının her zaman kendinden yana gideceğine yorumlanmaktadır.

Kahve falında lacivert çarşaflı kadın görüldüyse sorunlarını daha rahat şekilde çözeceğine ve derin bir nefes almayı başaracağına, sevdiği kişilerin verdiği destek ile hayırlı bazı çalışmalar yapacağına ve yardıma muhtaç insanları çok sevindireceğine, kişinin gönlünden geçenlerin gerçekleşeceğine, huysuz ve dedikoducu bir eşe sahip olunacağına yorumlanır.

Kahve falında beyaz çarşaflı kadın görülmesi yıllardan beri hayal ettiği ve gerçekleştirmek için büyük çaba sarfedip emek harcadığı için çok daha hızlı bir şekilde hedeflerine ulaşacağına, elini attığı işlerden yana bir bir hayal kırıklığı yaşayacağına, çevresinin kendisi gibi varlıklı kimselerle dolacağına, işlerinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına, kendisini çok rahat ettirecek bazı projeler ortaya koyacağına, eline geçen bütün fırsatları çok iyi değerlendireceğine alamettir.

Kahve falında mor çarşaflı kadın görüldüyse daha dirayetli ve daha güçlü olarak hayata daha sıkı sarılacağına, adımlarını daha sağlam atacağına, hayırlı kazançlar ve büyük başarılar kazanacağına, kendisine yeni hedefler belirleyeceğine, yakın zamanda yapılan bu işlerin meyvelerinin toplanacağına alamettir.

Kahve falında kara çarşaflı kadın görüldüyse kendisini daha olgunlaşmış ve hem ruhen hem bedenen daha büyümüş hissedeceğine ve kendisini hayır işlerine ve iyiliğe adayacağına, helal rızık elde edeceğine ve iş konusunda sıkılmayacağına, çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, samimiyetin ve ilişkinin daha da kuvvetleneceğine ve belki işle ilgili bir ortaklık kurulacağına, işlerinin istediği yönde ilerleyeceğine ve hayatına sakinliğin hâkim olacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında renkli çarşaflı kadın görülmesi sıkıntılarını ve yaşadığı problemleri bu sayede ortadan kaldıracağına, mal mülk konusunda çok büyük adımlar atıp çok zengin olacağına, hayatındaki pürüzleri düzelterek yepyeni bir yaşam sayfası açacağına, kardeşleri ile tartışmasından dolayı canının sıkılacağına, maddi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına işarettir.

Kahve falında pembe çarşaflı kadın görüldüyse ticaretten ve kazançtan yana zarara gireceğine, zor durumların tatlıya bağlanacağına, sırtının yere gelmeyeceğine, hiç beklenmeyen bir anda çok güzel bir haber alınacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında siyah çarşaflı kadınlar görmek ancak karşısına çıkan bazı sevimsiz olaylar yüzünden etrafındaki insanlar ile tartışacağına ve sinirlerinin yıpranmış olmasından dolayı sevdiği kişileri biraz üzebileceğine, gerçekleştirilecek projeler sayesinde yeni ve daha rahat bir hayata kavuşacağına, parasız günler geçireceğine yorulur.

Kahve falında evde çarşaflı kadın görülmesi çok iyi bir kariyere sahip olacağına, malın ve paranın bir kısmının fakir fukaraya yardım için  harcanacağına, uzun zaman sonra çok sevineceği olaylar yaşayacağına, hak yolundan ayrılacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında kırmızı çarşaflı kadın görmek bir sebeple çok büyük sıkıntılar çekeceğine, iyi işler ve projeler geliştirerek kendisini her alanda kanıtlama şansı bulacağına, ele geçen kazancın yetersiz kalacağına, çok detaylı bir şekilde kazanacağı ve kaybedebileceği şeyleri ortaya koyacağına ve bu şekilde işe girip girmeme kararı vereceğine, dünyaya küsmek yerine koşulların elverdiği şekilde yaşayacağına, evliliğinde eşi ile muhabbetinin artacağına alamettir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.