AnaSayfa / cam fal anlamları / Kahve falında cam tabak görmek

Kahve falında cam tabak görmek

Kahve falında cam tabak görmek yolculuk yaparak bir hayra ermeye, rahat bir hayata adım atacağına, kişinin merhameti sayesinde her canlıya ihtimam göstereceğine, hırsla ve büyük bir inançla ilerleyeceğine, hayattan yana umudunun kırılacağına, hayattan daha zevk alacağına ve kendini çok daha iyi hissedeceğine delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında cam tabak gördüyseniz

  • Kendiniz ifade etmeniz yeterli olacaktır, aşırı derecede agresif davranmak ise bardağın taşmasına yol açabilir.
  • Size düşen yükümlülükleri yerine getirmeye çalışacaksınız.

Kahve falında kırılan cam tabak görüldüğünde yakınlık duyulan bir kişiden ihanet görüleceğine, aradığı çareleri bulacağına, parasal sıkıntılarının sona ereceğine işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında mavi cam tabak görmek bazı sağlık sorunlarının baş göstereceğine, iş hayatı içinde neredeyse bir sıkıyönetim ilan edeceğine, bir türlü kendine gelemeyeceğine, işveren pozisyonuna geleceğine, zor bir hayat sürmeye başlayacağına, bunun da işindeki verimliliğine olumlu şekilde yansıyarak ona büyük avantajlar ve fırsatlar getireceğine delalet ettiği söylenir.

Kahve falında cam tabak yediğini görmek helal rızıklara kavuşulacağına, layık olduklarına sahip olacağına, silkelenip üzerindeki ağırlığı atıp rahatlayacağına, hayallerine ve hedeflerine kavuşacağına inanılır.

Kahve falında cam tabak kırıldığını görmek kişinin bir müddet doğru karar vermek adına içinde bulunduğu ortamdan uzaklaşacağına, eline geçen bütün fırsatları ve yeteneklerini kullanarak işlerini daha iyi bir hale getireceğine, çok büyük kazançlar getireceğine, işlerinin çok büyük bir oranda aksayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında renkli cam tabak görülmesi mesleğinde istediği başarıyı elde edeceğine, çok büyük üzüntüler ve endişeler yaşanacağına, işlerin rast gideceğine, sorunların köklü şekilde ortadan kalkacağına, yollarını ayrıma kararı alacaklarına ve aralarına nefret gireceğine, çok zor zamanlar geçiren çok sevdiği birisine destek vereceğine ya da çok zor durumdaki bir kişiye büyük bir para yardımında bulunacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında yeşil cam tabak görmek aile içinde anlaşmazlıklar yaşayacağına, kurulu bir düzene kısa yoldan ulaşacağına, kariyer sahibi olacağına, yakın arkadaşlarından birinin büyük bir ihanetine kurban gideceğine yorumlanmaktadır.

Kahve falında kırık cam tabak görmek en güzelini ve en fazlasını nasip edeceğine, hayat boyu isteklerine ulaşacağına, evlilik kararı almak için beklemelerinin doğru olacağına, çalıştığı yerde ileri görüşlülüğü sayesinde iyi mevkilere geleceğine, ev alımı ile ilgili olarak gireceği bir işte kendisini kandırmaya çalışan bir kişi ile tartışmaya gireceğine, küslerin ve dargınların barışacağına işaret ettiği söylenir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.