AnaSayfa / cam fal anlamları / Kahve falında cam sürahi görmek

Kahve falında cam sürahi görmek

Kahve falında cam sürahi görmek huzurunun da yerine geleceğine, ancak yakın bir zaman içinde işlerinin düzeleceğine, bolluk ve bereket dolu bir yuvaya sahip olunacağına, dökülen alınterinin ileride fazlasıyla karşılığını bulacağına, kendisiyle de gururlanacağına, mutluluğunun ve konforunun da kaçacağına alamet etmektedir.

Kahve falında cam sürahi gördüyseniz

  • İkili ilişkilerinizde derinlik arayışı söz konusu olabilir.
  • Sürekli iş odaklı olmanız bazı kişilerin size olan ilgisini azaltabilir.

Kahve falında cam sürahi bardak görüldüğünde eğitim hayatında başarı kazanmaya ve ferahlığa çıkmaya, bundan sonra hep başarılı işler yapacağına, dinde ve ahlakta güzelleşeceğine delalet eder.

Kahve falında cam sürahide su görüldüyse yakın bir zaman içinde çok zor bir işin atlatılacağına, insanlara birşeyleri ispat etmeye çalışırken işlerin kötü bir hal alacağına, rahat bir hayata kavuşmak ve sevdiği kişiler ile çok mutlu olmak için büyük çaba harcayacağına inanılır.

Kahve falında cam sürahide süt görülmesi bir rahat yüzü görmeyeceğine, hem günahkâr olma hem de kazalara ve belalara yakın durma durumuyla karşı karşıya kalacağına, huzurlu ve sağlıklı olunacağına, uzun zamandan beri görüşülemeyen bir akraba ile karşılaşılacağına ve bir aile yemeğine katılıp çok güzel zaman geçirileceğine, azmi ve çalışkanlığı ile takdir toplayacağına, kazançlı işlere gireceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında yeşil cam sürahi görmek moralinin genel olarak yerinde olacağına, maddi ve manevi olarak çok sıkıntı çekeceğine, yapılan hataların telafi edileceğine ve hayırlı bir işi bitirmek için çıkılan yolda karşılaşılan engellerin aşılacağına, çalışma hayatının daha kolay bir hale geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında büyük cam sürahi görüldüyse kötü günlerinde bu kimselerin kendisine destek vereceğine, yanında başkalarını eğitecek ve onlara iş öğretecek yeterliliğe sahip olacağına, pek çok kişiye yanında iş vereceğine, eğitim aldığı branşa ve yeteneklerine göre bir işe gireceğine işaret eder.

Kahve falında mavi cam sürahi görüldüğünde gurbette iseniz vatanınıza döneceğinize, aile içinde bastırılması ve dışarıya sezdirilmemesini icap edecek bir gelişmenin yaşanacağına, işinde terfi edeceğine yorulur.

Kahve falında cam sürahi takımı görülmesi işlerinin kısa süre içinde hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, geleceği için doğru ve isabetli adımlar atacağına, aile hayatında ve iş hayatında çok büyük huzursuzlukların başgöstereceğine delalettir.

Kahve falında kırık cam sürahi görüldüğünde her çalışmanın büyük başarılar kazandıracağına, kariyer konusunda istenilen duruma ulaşıldıktan sonra evlilik yapılacağına, çok iyi bir kariyer edineceğine, hayallerine ve beklentilerine kavuşacağına, bunu şeref sayacağına delalet eder.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.