AnaSayfa / cam fal anlamları / Kahve falında cam şişe görmek

Kahve falında cam şişe görmek

Kahve falında cam şişe görmek kazancının artacağına ve sorunlarının çözüleceğine, farklı kişilerle tanışacağına, kazancının azalacağına ve zor duruma düşeceğine, çok büyük kazanç elde edileceğine, kendisini yalnız ve çok kötü hissedeceğine, ruhen çok büyük bir gelişme yaşayacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında cam şişe gördüyseniz

  • Beraber çalıştığın kimselerden bazı isteklerde bulunman sorunlara neden olacak.
  • İstediğiniz bir işe kavuşmak üzeresiniz.

Kahve falında renkli cam şişe görmek geleceğinin de başarılar ve zaferlerle dolacağına, mutsuz ve hasta olacağına, kırgınlıkların ve kızgınlıkların biteceğine ve çocuklarla ilgili bir iş yapılacağına, zorlukları aşacağınıza ve rahata ereceğinize, sıkıntılarını bu şekilde üzerinden atacağına, hayat içerisinde çok mutlu olunacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında cam şişenin kırıldığını görüldüğünde kazancının çok büyük bir bölümünü kaybedeceğine, rakipleri mağlup edeceğine, kırılmış olan özgüveninin toparlanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kırık cam şişe görüldüğünde dünyevi hayatını garanti altına alacağına, yatırımlardan büyük kazanç elde edeceğine bu sayede hem daha kolay bir hayat yaşama şansı elde edeceğine hem de bundan sonra çok daha rahat şekilde gelir kazanacağına, işlediği hayır nedeni ile çevresindekilerin taktirini kazanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında cam şişede parfüm görülmesi sevdiği kişiler ile kuracağı ortaklık sayesinde kendisini çok rahat hissedeceğine ve mutlu olacağına, gelişim içine gireceğine, kırgınlık yaşanacağına ve tartışmalı günler geçirileceğine, hayırlı ve sevinçli olaylar yaşayacağına, iş hayatı içinde yeni bir sayfa açılacağına, daha temkinli ve garantici olacağına bu sayede de başarısızlıktan çok başarı elde edeceğine delalet eder.

Kahve falında yeşil cam şişe görüldüğünde yoluna engel olarak çıkan kişileri kolaylıkla mağlup edeceğine, ondan kazanç elde edeceğine, dertlerin son bulacağına, pürüzlü durumları halletmek için aile üyelerini ikna etmek isteyeceğine, yıllardan beri hayal ettiği ve gerçekleştirmek için büyük çaba sarfedip emek harcadığı için çok daha hızlı bir şekilde hedeflerine ulaşacağına rivayet eder.

Kahve falında mavi cam şişe görmek ancak bir çıkış yolu bulamadığı için zor zamanlar geçireceğine, onlarla birlikte hareket edeceğine, sevdiği kişiler ile kazançlı bir işe gireceğine, bundan menfaat elde edeceğine ama yaptığı yanlış nedeni ile artık huzurunun kalmayacağına, haksızlığa uğrayan kişilere yardımcı olunacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında kırılan cam şişe görüldüğünde kısa bir flört döneminden sonra hazırlıklara başlanacağına, düzenbaz insanlarla tanışarak yanlış işlere girişeceğine, zaferlerle ve başarılarla dolu bir çalışma hayatı olacağına, uzun bir süre yalnız kalmak isteyeceğine, çok büyük sıkıntılar çekileceğine işaret eder.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.