AnaSayfa / çağ fal anlamları / Kahve falında çağ görmek

Kahve falında çağ görmek

Kahve falında çağ görmek bazı sıkıntılar içerisine gireceğine, halka hizmet etmek için yeni bir yola girileceğine, eşinin ve çocuklarının kendisine saygı ve sevgi göstereceğine, türlü sürprizler ve şakalar hazırlayacağına, işlerinin ve iletişiminin bozulacağına, sevilen bir kişinin düştüğü sıkıntıdan kurtulması için yardım edileceğine işaret eder.

Kahve falında çağ gördüyseniz

  • Daha çok sosyalleşmelisiniz.
  • Sorumluluklarınızı ihmal etmeyin.

Kahve falında çağla kayısı görülmesi sevilen kişiler ile tartışma yaşanacağına, epey zamandan beri yapmak istediği ve bu amaçla gece gündüz çalışıp çok emek verdiği şeylere yakın bir zamanda gerçekleştireceğine, yaşamını kendi istediği gibi yönlendirebileceğine, fal kapatanın hayatının kolaylaşacağına tabir olunur.

Kahve falında küçük çağla görülmesi olması için Allah’a yalvardığı bir işin gerçek olacağına, eğitimle ilgili olarak büyük bir sıçrama yaşanacağına, herşeyin iyi olması için mücadele edeceğine ve bu yolda bir an olsun yorulmayacağına, maddi ve manevi olarak sorunlarla boğuşulacağına, hanesindeki birlik ve beraberliğin artacağına, yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan herşeyden büyük bir oranda kopacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında çağla çekirdeği görmek kararlı ve isabetli adımlarının yüzünü güldürecek sonuçlar vereceğine, saygınlığının artacağına ve aldığı zaferlerle dikkat çekeceğine, sevdiği kişilerden birinin hasta olması sebebiyle çok büyük üzüntüler yaşayacağına ve zor günler geçireceğine alamettir.

Kahve falında dalında çağla görmek kişinin eski yaşantısına dönerek yeniden mutlu günlerin keyfini sürmeye başlayacağına, bugüne değin görmezden geldiği duygularını ortaya çıkaracağına, hane içindeki huzurunun bozulacağına, önüne çıkan engelleri kolayca aşmasını bileceğine bu sayede gerçek mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, uzun bir süre boyunca rahatsızlık yaratacak bir kişinin iş hayatında sürekli fal kapatanın karşısına çıkacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında çağla yediğini görüldüğünde çok büyük maddi sorunların yakın bir zamanda işleri çok kötü etkileyeceğine, işinde dar boğaza gireceğine, aralarında yaşanabilecek sorunları çok kısa zamanda ortadan kaldıracağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında büyük çağla görüldüyse aile hayatında ve iş hayatında çok büyük huzursuzlukların başgöstereceğine, çok üzüleceğine ve mutsuz olacağına, gittiği yerde çok iyi işler gerçekleştireceğine, yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına, dostlarınızla birlikte geçireceğiniz güzel günlere işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında çağla çiçeği görüldüğünde sorunlu bir ilişkinin sona erdirileceğine, çok yüklü miktarda bir kazanca sahip olacağına, kişinin bu zayıf durumunun da fırsat kollayan düşmanlarının işine yarayacağına, ağız tadına ve keyfe kavuşacağına, kalifiye elemanlar arasına gireceğine delalet eder.

Kahve falında erik çağla görüldüyse hayırlı haberler getireceğine, zararlı alışkanlıkların sona erdirileceğine, eğlence ve renk geleceğine, ticaretinde ehil kişiler arasına gireceğine delalettir.

Kahve falında taze çağla görülmesi kazandığı paraları ve malları uğradığı zararları ortadan kaldırmak için son kuruşuna kadar harcayacağına, kederlerinin son bulacağına, kendisine yatırım getirecek işlerden istediği sonucu alamayacağına, herkesten ırak bir şekilde yaşayacağına, rahatlık ve ferahlık bulacağına delalet eder.

Kahve falında badem çağla görüldüyse çok rahat bir şekilde insanlara iş yaptırabileceğine, kendilerini toparlamaları ve işlerini düzeltmeleri için destek vereceğine, mevcut durumundan çok daha iyi koşullarda yaşayacağına, makamında en yüksek noktaya erişeceğine, evlilik kararı verilip aynı çatı altına girileceğine alamettir.

Kahve falında çağla yemek görüldüyse kardeşiyle arasındaki sıkı muhabbetin bozulacağına, işlerinin çok iyi gideceğine, sorunlarına karşı destek istediği kişilerden destek göremeyeceğine tabir olunur.

Kahve falında çağla meyvesi görülmesi hayatındaki fırtınaların durulacağına, koyu sohbetler edeceğine, düşmanlarını yenilgiye uğratıp pek çok kişiyi de kıskançlık duygularına sevk edeceğine, kendisini ve başarılarını kıskanan insanlarla tartışma yaşayacağına, fal kapatanın aile bireylerden birinin vefat edeceğine, sağlık içinde yaşanacağına alamettir.

Kahve falında erik ve çağla ağacı görmek uzun yıllardan beri hayal ettiği herşeye yakın bir zaman içinde herhangi bir zorluk çekmeden kavuşacağına, fal kapatanın sadece iyi olmaktan ve şifa bulmaktan başka bir şey düşünmeyeceğine, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı durumların sona ereceğine ve mutlu olunacağına delalettir.

Kahve falında mevsimsiz çağla görmek çok büyük ve üst düzey bir mevkiye terfi edileceğine ve kariyerinde çok büyük bir adım atacağına, parasal olarak tüm sıkıntılarının sona ereceğine, gürültüden ve patırtıdan uzak yaşayacağına, zamanının boşa gideceğine ve şansının da kapanacağına, işlerinin kısa süreli de olsa sekteye uğrayacağına, büyük işlerin ortaya konulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında çağla dalı görüldüğünde bazı sebeplerden ötürü mutsuz olan bir kişinin yüzünün güldürüleceğine, kısmetin bir dönem için değil daimi olacağına, hayatı boyunca hep yeni birşeyler daha öğrenmenin çabasında olacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında iri çağla görmek yaptığı başarılı işler sayesinde adının herkes tarafından bilineceğine ve takdir edilen bir iş sahibi olacağına, yapılan hataların büyük belalar getireceğine, maddi durumda meydana gelen sorunların düzeleceğine, arzularının yerine geleceğine delalet ettiği söylenir.

Kahve falında çürük çağla görmek aile hayatında büyük bir mutluluğun yaşanacağına, çok büyük üzüntüler yaşanmasına sebep olacağına, karşısına hayırlı bir kişinin çıkacağına, hayırlı bir kısmet ile tanışıp üzüntülü ve sorunlu ruh halinden kurtulup yine gülmeye ve eğlenmeye başlayacağına ve hayatına kaldığı yerden devam edeceğine delalet ettiği söylenir.

Kahve falında kayısı çağla görülmesi ruhunun esenlik bulup aydınlanacağına, dünya nimetlerinden sonuna kadar yararlanacak olan fal kapatanın rızkında azalma olmadan müreffeh bir hayat sürdüreceğine, yanlış yapan arkadaşlarını uyararak yardımcı olacağına, işinin gücünün rast gideceğine ve karşısına kazancının çoğalmasını sağlayacak hayırlı ve güzel kısmetlerin çıkacağına, şansının ve kısmetinin de açılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında çağla elma görüldüğünde başına türlü işler geleceğine, atılan doğru adımlar sayesinde itibar sahibi olunacağına, elinde avucunda ne varsa hepsini satmak zorunda kalacağına ve çevresindeki kişiler tarafından desteklenmeyeceğine tabir olunur.

Kahve falında birinin çağla verdiğini görülmesi sadece bu dünya için bir şeyler yapmakla kalmayacağına, parasal durumun düzeltileceğine, elini attığı her işten alnının akı ile çıkacağına, eşinin her zaman kendisine saygı göstereceğine işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında çağla bahçesi görüldüğünde bol kazançlı günlere kavuşacağına, karlı işlere gireceğine, kişinin iş yaşamındaki istikrarı sağlayarak daha sakin bir yaşama kavuşacağına, kısa süre içinde problemlerini bitireceğin ve sevdiği kişiler tarafından başka insanlara örnek olarak gösterileceğine, eğitimle ilgili verilecek bir karar üzerine yurt dışına çıkılacağına delalettir.

Kahve falında yeşil erik ve çağla görüldüyse kendisini çok kötü ve yalnız hissedeceği bir döneme gireceğine, yeni insanlarla tanışacağına, kardeşler arasına kıskanç birisi tarafından nifak tohumu ekileceğine ve uzun süre toparlanılamayacağına, can derdine düşeceğine ve bu nedenle de çok mutsuz olacağına, işlerin çok büyük kazanç sağlayacağına delalettir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.