AnaSayfa / tas fal anlamları / Kahve falında büyük taş görmek

Kahve falında büyük taş görmek

Kahve falında büyük taş görmek hiç istemediği halde birçok zorlukla karşılaşacağına, maddi açıdan büyük bir rahatlama geleceğine, herkesin hayal ettiği ve imrendiği bir yaşam süreceğine, edilen duaların ve yapılan yardımların Allah katında karşılığını bulacağına, özel hayatında mutluluğu yakalamasına, huzurunun ve mutluluğunun yerinde olacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında büyük taş gördüyseniz

  • Hadsiz cümleler kuran veya ölçüsüz istekleri olan kişilere politik davranmakta zorlanabilirsiniz.
  • Belli bir işi halletmek için ne gerekiyorsa yapmanız gerekiyor.

Kahve falında büyük taşlı yüzük görmek ruhsal olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine, haram ile helali ayıran bir bakış açısıyla hareket edileceğine ve asla yanlış yollara sapmadan yaşanacağına, sahip olduklarının kıymetini bileceğine, çalışmaların büyük getirileri olacağına, sağlığının ve ağız tadının yerinde olacağına, maddi ve manevi kaynakların kısa süreli olarak zarara uğrayacağına delalettir.

Kahve falında dağda büyük taşlar görülmesi ayrıca geçim derdi nedir bilmeyeceğine, huzura ve sıhhate kavuşacağına, yeteri kadar kazanç elde ettikten kendi işini kurmak için adım atacağına ve rahata ereceğine inanılmaktadır.

Kahve falında yuvarlak büyük taş görüldüyse yatırım yapılabilecek kadar para tasarrufunda bulunulacağına, eşler arasındaki soğukluğun yakın zamanda ortadan kalkacağına, yaşadıklarının kendisi için ders niteliği taşıyacağına, yaşamının her anlamda iyileşeceğine, yanlış kararlar alınması suretiyle maddi konularda büyük kayıplar yaşanacağına, başının derde gireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında elinde büyük taş görmek yakın bir zaman içinde alacağı kötü bir haberden ötürü büyük bir zorluk çekeceğine, kendisiyle daha fazla ilgilenmek suretiyle sosyal yaşantısını güçlendireceğine, hiçbir şeyin dozunu kaçırmayacağına, zahmet verici bir işin kısa zamanda düzeltileceğine, yakın bir akrabanın yaşadığı sağlık sorununun tedavisi için çaba gösterileceğine, toplumda sözü geçen ve ağırlığı olan kimse haline geleceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında beyaz büyük taş görüldüğünde işlerin kötü gidişatına dur denileceğine, hata üstüne hata yaparak tüm şimşekleri üzerine çekeceğine, hem istediği her şeyi gerçeğe çevireceğine hem de ailesini mutlu edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında renkli büyük taş görüldüyse sorunların çözümü için başka yolları ve çözümleri de inceleyeceğine, çok güzel günler görüleceğine, üzüntü verici bir durumdan dostların yardımı sayesinde zarar görmeden kurtuluşa erileceğine, kızgınlıkların ve kırgınlıkların biteceğine ve hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yolda büyük taşlar görülmesi yapılan bir toplantıdan olumlu bir sonuç çıkarılacağına, hayırlı bir iş için aile büyükleri ile biraraya gelineceğine ve zararlı bir kişi ile yaşanan bir tartışmadan galip çıkılacağına, elinde bulunan birkaç kuruşu bu sebeple harcayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında denizde büyük taşlar görülmesi büyük sevinçler ve mutluluklar yaşayacağına, ruhunun ve bedeninin iyileşeceğine, yaptığı çalışmaların heba olacağına, çok büyük başarılar elde edileceğine yorulur.

Kahve falında siyah büyük taş görülmesi çalışma hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine ve tecrübesiz bir kişiye akıl hocalığı yapılacağına, büyük miktarlarda para kazanılacağına, iç huzurunun yerinde olacağına, büyük bir maddi kayba uğranacağına, çalışmada çıkan bir sorun yüzünden baş ağrısına sebep olacak bir kişiden öneri alınacağına ve deyim yerindeyse bu kişinin gevezeliklerinin ve boş boğazlıklarının çekileceğine inanılmaktadır.

Kahve falında bahçede büyük taş görmek geleceği için doğru ve isabetli adımlar atacağına, etrafındaki insanları şaşırtacak bazı kararlar vereceğine, bir sebeple işlerinde zamanlama hatası yapacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında büyük taşların yuvarlandığını görülmesi çok sıkıntı çektiği ve üzüldüğü konularda kendisini ferahlatacağına, sosyal bir kişi olunmasından dolayı iş konusunda çok başarılı olunacağına, çok kötü günler geçirip dedikodu çıkaran kişi ya da kişiler ile büyük bir tartışma yaşayacağına, eğlenceli ortamlara gireceğine yorumlanmaktadır.

Kahve falında tarlada büyük taş görüldüğünde ancak çok büyük bir sabır göstererek ve azmederek bu durumda kendi başının çaresine bakacağına, sadece toplumda gözden düşmekle kalmayacağına, işlerlik kazanıp insanla dolacağına, ferah ve gösterişli bir ev satın alacağına, etrafındaki insanlardan herhangi bir şekilde yardım görmeyeceğine ve bu duruma yalnız başına göğüs germek zorunda kalacağına inanılır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir