AnaSayfa / dalga fal anlamları / Kahve falında büyük dalga görmek

Kahve falında büyük dalga görmek

Kahve falında büyük dalga görmek çok büyük işlere adın yazdıracağına, kazancı ile ailesini çok rahat şekilde geçindirebileceği gibi çevresindeki pek çok kişiye de faydalı olacağına, sorunsuz bir kişi ile arkadaş olunacağına, gelirinin çok verimli ve bereketli olacağına, bir süre hayattan aldığı zevki alamayacağına, sıkıntılarının en kısa süre içinde sona ereceğine alamettir.

Kahve falında büyük dalga gördüyseniz

  • Çevrenizdeki birisinin beklenmedik tavırları ya da hareketleri nedeniyle zorlanabilirsiniz.
  • Aşk hayatınızda gelişmeler var.

Kahve falında deniz büyük dalga görüldüyse takıntılı bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına, iş hayatı içinde çok üst noktalardaki mevkilere çıkılacağına, hayatındaki kasırgaların ve fırtınaların dineceğine, hasta ise iyileşeceğine delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında boyundan büyük dalga görüldüyse ticaret sektörüne atılacağına, aile hayatı için çok hayırlı ve güzel bir karar vererek hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ve çocuk sahibi olacağına, başarılı atılımlar ve girişimler yapacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında aşırı büyük dalga görüldüğünde kazançlı işlere girileceğine, düşmanlarını alt edeceğine ve bu sayede önündeki en büyük engelleri kaldırarak yoluna bakacağına, büyük sıkıntılar yaşayacağına, bir şeyden zarar görmeye, hırsızlık ve yolsuzluk yapmayacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında büyük dalga deniz görüldüyse çok büyük ve sıkıntılı durumlar ile karşılaşacağına, özlediği birisi varsa eğer yakın bir zamana içinde kavuşacağına, maddi gücünün yerine geleceğine bu durumun özel ve sosyal hayatına da olumlu yönde etki edeceğine, çok büyük üzüntü yaşayacağına delalettir.

Kahve falında mavi büyük dalgalar görüldüyse yapılan tartışmaların olumlu sonuç vereceğine, çok mutlu olacağı ve kendisini çok iyi hissedeceği bir döneme gireceğine, güzel ve refah bir geleceğe kavuşacağına ve problemsiz geçim süreceğine inanılır.

Kahve falında havuzda büyük dalga görmek eline geçen fırsatları hayırlı ve güzel bir şekilde kullanacağına, herkesin takdir ettiği ve saygı duyduğu bir kişi olunacağına, aile içinde geçiminin zorlaşacağına, kişinin eline geçecek olan büyük bir fırsata, bereketli günler geçirileceğine delalet ettiği söylenir.

Kahve falında büyük dalga geldiğini görülmesi tövbelerinin ve dualarının da kabul olacağına, yüklü miktarda kazanç getireceğine, çok mutlu olacağına ve çok sevineceğine delalet etmektedir.

Kahve falında siyah büyük dalgalar görüldüyse daha sonra bu kişiden birkaç kez özür dileneceğine, daha iyi bir eve çıkılacağına, gayrimenkul veya taşınmaz bir mülk sahibi olacağına, sevilen bir kişi ile yapılan bir ortaklığın kısa zamanda bozulacağına, üzüntülerden ve musibetlerden alınan hayır duaları sayesinde kurtuluşa erileceğine işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında gemide büyük dalgalar görüldüyse falı kapatan kişinin alacağı kararların kendisi için hayır getireceğine, sorunlarının ve üzüntülerinin artacağına, hayırlı bir birlikteliğin adımlarının atılacağına, hastalandıktan sonra aklının başına geleceğine, sağlık içinde yaşanacağına alamet etmektedir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.