AnaSayfa / bebek fal anlamları / Kahve falında büyük bebek görmek

Kahve falında büyük bebek görmek

Kahve falında büyük bebek görmek sorunlarının yakın bir kişiden alacağı destek sayesinde biteceğine, fal kapatanın de bu durumun bir parçası olacağına, hayallerinin de yarım kalacağına, kötü huylara sahip olan bir kadından uzaklaşmaya ve ayrılmaya, çok severek gireceği bir çalışmada büyük zararlar göreceğine, kendisine kefil olan tanıdıklarını da zor durumda bırakacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında büyük bebek gördüyseniz

  • Bir yerden ya da bir insandan ayrılmak zorunda kalabilirsiniz.
  • Bazı işleri başkalarına emanet etmeniz durumunda sıkıntı yaşanabilir.

Kahve falında ayakları büyük bebek görülmesi doğruyu ve doğru olan insanları terk edeceğine, fal kapatanın yeni ve güzel olan hayır ve bereket kapılarının önünde açılacağına, hayatında kolaylıkların meydana geleceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük destekler vereceğine ve borçlarından kurtulmasına yardımcı olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kafası büyük bebek görmek geçim kaygısı ve sıkıntısı yaşamayacağına, onurlu bir hayat süreceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine ve kişinin emellerine ulaşmayı başaracağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında başı büyük bebek görülmesi herkese yardım etmek suretiyle bolca dua alınacağına, bir süre kendini herkesten izole etmesine neden olacağına, haksız ve güvensiz kişiler ile muhatap olunması gerekeceğine, çok hayırlı kişiler ile irtibata geçip işlerini büyüteceğine, elini attığı bütün işlerde çok kazanç elde edeceğine inanılır.

Kahve falında burnu büyük bebek görüldüyse kırmızı kostüm kiralamak ise alınacak kötü bir haber nedeniyle uzun süre sıkıntı içine düşüleceğine, huzursuz bir ortamdan çıkılacağına, doğru kararlar alarak iş hayatında değişiklikler yapacağına, girmek istediği işlere sorgulama yapıp ölçüp biçtikten sonra gireceğine, anne babanın hayır dualarının alınacağına delalet eder.

Kahve falında gözü büyük bebek görülmesi çok büyük mutluluk duyacağına ve aile hayatında da huzurlu ve sakin bir döneme gireceğine, maddi durumunu biraz daha düzeltebilmek için farklı işlere başvuru yapacağına, yardım isteyen arkadaşa elden gelen desteğin verileceğine, bazı sırların açığa çıkacağına, çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine, büyük sorunlar ve üzüntüler yaşayacağına rivayet eder.

Kahve falında kulağı büyük bebek görüldüyse uzun zamandan beri hayal ettiği bir şeye kavuşacağına, karar verme yetkisine ve hakkına sahip olacağına, gerekse aile hayatında fikir ayrılıkları içine gireceğine, zor zamanların geride kalacağına yorulmaktadır.

Kahve falında parmak büyüklüğünde bebek görüldüğünde sıkıntıların kısa bir zamanda bitip yerini sevince bırakacağına, zahmetli bir işin hızlı ve kolay bir şekilde nihayete erdirileceğine, aksi şekilde daha da kamçılayacağına işarettir.

Kahve falında ağzı büyük bebek görülmesi herkesin göremeyeceği şeyleri görüp algılayacağına ve bununla da kalmayarak mesleğinde profesyonelleşeceğine, eski kırgınlıkların geçmişte kalacağına, kudret sahibi olacağına ve tabiri caizse hiç kimsenin kendisiyle gerek meslekteki uzmanlığı gerekse maddi gücü bakımından boy ölçüşemeyeceğine, uzun zaman önce askıya alınmış olan bir projenin başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine ve mutlu olunacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında elleri büyük bebek görüldüyse şansın ve kısmetin açılacağına, bekarların evlenmesi için ön ayacak olunacağına, kendini iyi ve şanslı hissedeceği kadar güzel bir dönem geçireceğine işaret ettiğine inanılır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.