AnaSayfa / ay fal anlamları / Kahve falında büyük ay görmek

Kahve falında büyük ay görmek

Kahve falında büyük ay görmek onlar hakkında nasıl da yanıldığını anlayacağına, sonrasında ise bu olayların bıraktığı etkileri üzerinden atacağına, sıkıntıların ve dertlerin başgöstereceğine, sıkıntıdan tırnaklarını yiyeceğine, insanlar tarafından sevileceğine, ailesi ile birlikte oturabileceği bir ev alacağına yorulur.

Kahve falında büyük ay gördüyseniz

  • Ekonomik, hukuki, duygusal veya vergiler v.b ile ilgili konularda sabrınız taşabilir, sabretmekte veya öfke kontrolü yapmakta zorlanabilirsiniz.
  • Sizinle aynı amaçlara sahip kişiler veya daha iyi bir ev ortamı için zaman harcamalısınız.

Kahve falında siyah büyük ayı görüldüyse ahlakını ve iyi niyetini bozmadan hareket edeceğine, kişinin yeryüzünde ne isteği varsa hepsinin teker teker gerçekleşeceğine, hayata ve işine dört elle sarılacağına ve bu mutlu halini diğer insanlara da geçireceğine, çok zarar edeceği bazı olaylar yaşayacağına, alternatif kazanç ve gelir kapıları bulunacağına, sahip olunan şartlardan memnuniyet duymadığı için sinirli ve agresif bir tavır içinde olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında beyaz büyük ayı görmek büyük özgüven kazanacağına, çok rahat edeceği bazı işler gerçekleştirip ferahlığa çıkacağına, zor bir durumun üstesinden gelmeye delalet etmektedir.

Kahve falında gökyüzünde büyük ay görülmesi hayırlı kişilerle bir araya geleceğine, hareketlerinin ve çalışmalarının beğenilip kademe kazanacağının ve üst mevkilere gelip kendisine yardımı dokunan insanlara haklarını vereceğine, işinde geniş yetkilerle donatılacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların günden güne artacağına, yakın bir zaman içinde tanışılacak bir kişi ile dünyaevine girileceğine, yaptığı iyiliklerin kişinin hayatında olumlu karşılıklar bulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kahverengi büyük ayı görmek maddi anlamda hiçbir zaman dara düşmeden yaşanacağına, kötü yollardan ekmek sahibi olmayacağına, elinde bulunan mal mülkü sermaye olarak ortaya koyarak kendisi için hayırlı olacak bir iş kuracağına, yapılan dedikodulara malzeme olması sebebiyle insanlardan uzak duracağına, kendisini mesleğinde ilerletmek ve daha başarılı olmak için büyük ve önemli fırsatlar elde edeceğine rivayet eder.

Kahve falında oyuncak büyük ayı görülmesi hikmetli ve asil insanlardan olacağına, kendini yiyip bitireceğine, evinin kapısının her zaman sevdiği kişilere açık olduğuna ancak bazı kötü niyetli kişilerin bu durumu istismar edeceğine, yeniden doğmuş gibi olacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında büyük ayı yıldızını görüldüğünde kendisini iyi hissetmeyeceğine, dış görünüşünün etkileyiciliği ile çok sayıda aşığı olacağına, geçim sıkıntısının ve para derdinin olmayacağına, tez zamanda duyulacak hayırlı bir habere, maddi olarak kıskanılacak düzeye geleceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir