AnaSayfa / Kahve falında burs görmek

Kahve falında burs görmek

Kahve falında burs görmek aksiliklerin ortadan kaldırılacağına, sırta kambur olan bir kişinin hayattan uzaklaştırılacağına, göstereceği üstün yeteneklerin takdire layık görüleceğine, ruhunu ve bedenini dinlendireceğine, yeni bir ilişkiye başlamaya, beklemediğiniz bir yerden elinize geçecek paraya yorumlanmaktadır.

Kahve falında burs gördüyseniz

  • Sağlık açısından formunuzu korumak için klasik yöntemlerin dışına çıkarak daha ilginç sporlar yapabilirsiniz.
  • Sizi kontrol altında tutmaya çalışan kişileri belli bir mesafede tutabilirseniz bazı olayları, kursları ya ad mücadeleci bir ortamı faydaya çevirebilirsiniz.

Kahve falında burs alacağını görüldüyse işlerinde büyük zararlara uğrayacağına, hareketli ve hoş günler geçireceğine, çok büyük kazanç elde edeceğine, adeta dünyaya yeni bir pencereden bakmaya başlayacağına, dileklerinin kabul olacağına, uğranılan zararın paylaşılacağına inanılmaktadır.

Kahve falında burs çıktığını görüldüğünde yaptığı çalışmaların büyük ses getireceğine, kimseyle konuşmaz olacağına, sorunsuz geçecek bir çalışma yapılacağına, bekar ise karşısına çıkacak bir kısmete kalbini kaptıracağına, aile içindeki huzurunu ve iyi halini kaybedeceğine, seçkin ve ayrıcalıklı bir yaşam süreceğine alamet eder.

Kahve falında burs kazandığını görülmesi aile hayatını renklendirecek bir kişi ile ortaklık kurulacağına ve hayırsever bir arkadaşın yardım isteğine cevap verileceğine, kendisi gibi iyi niyetli insanlarla karşılaşacağına, onlarla tabiri caizse kıran kırana dövüşeceğine ve bunu sonunda kaybetme olasılığının kazanma olasılığı ile eşit olacağını bile bile yapacağına, aile bireyleri ilgili olarak sevinçli bir haber alınacağına, en olunmaz yaralarının kapanacağına, hayatına anlam katacak şekilde yaşamaya başlayacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında burs verildiğini görülmesi hayırlı işlere imza atacağına, öğrencilerin ders dışında zararlı alışkanlıklar edineceğine, maddi açıdan çok zor duruma düşüleceğine, kazancını arttırıp mal ve mülk sahibi olacağına, elinde avucunda olanı yitireceğine alamet eder.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir