AnaSayfa / deniz fal anlamları / Kahve falında bulanık deniz görmek

Kahve falında bulanık deniz görmek

Kahve falında bulanık deniz görmek sıkıntılara neden olacağına, kötü düşünceli bir kişinin tüm çabalarına rağmen büyük bir işte başarılı sonuçlar alacağına, iyiliğe ve güzelliğe ulaşacağına, işindeki verimliliğin düşeceğine, yokluk ve fakirlik içinde olacağına, kurulu düzeninin olacağına ve tüm beklentilerinin birer birer gerçekleşeceğine delalet ettiği söylenir.

Kahve falında bulanık deniz gördüyseniz

  • Sevdiğiniz insanın çevresiyle alakalı bir takım problemleri olabilir.
  • Belli bir plan, taslak ya da düzenlemenin karşılığı olup olmadığı ya da karşılığını alıp alamayacağınız konusunu irdelemeniz gerekiyor.

Kahve falında bulanık deniz suyu görüldüyse doğru işler yapacağına, kimseden yardım almadan veya kimseye el açmadan hayatın tamamlanacağına, ancak işin ilerleyen aşamalarında ortak olduğu kişinin pek güvenilir biri olmadığını anlayacağına, kişinin gülen yüzünün solacağına ve çok zor bir dönem geçireceğine, hasretle sarılacağına ve ayrı kaldığı yılların özlemini gidereceğine delalettir.

Kahve falında hafif bulanık deniz görüldüyse deyim yerindeyse krallar gibi bir hayat yaşayacağına, çok büyük ve derin değişimler geçirileceğine, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına ve sağlıkla ilgili olarak yaşanan bir sorunun düzeltileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında bulanık denizde yüzdüğünü görülmesi lüks ve rahat şekilde yaşayacağına, çekilen zahmetin çoğalacağına, elinde bulunan imkânlara zarar verilmeye çalışılacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında durgun bulanık deniz görüldüyse bir sebeple bu kişiyle aranın açılacağına, çok sevineceği ve hayatını farklı bir yöne götürecek bazı olaylar yaşanacağına, hiç para sıkıntısı da yaşamayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında bulanık denizde balık görüldüğünde dik durmaya çalışacağına, anne ve babasının dualarını alarak sırtının yere gelmeyeceğine, sorunların kısa bir zaman içinde çözüleceğine, asık yüzlerin güleceğine, kişinin hayatında olumlu gelişmeler ve hayırlı yenilikler yaşanacağına alamettir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir