AnaSayfa / Kahve falında branda görmek

Kahve falında branda görmek

Kahve falında branda görmek yıkılmak üzere olan yuvanın toparlanacağına ve çalışma hayatında meydana gelen sorunların düzeltileceğine, kazancının yerine gelmesine, büyük çaba harcayarak girdiği bir işte çok zor zamanlar yaşayacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük tartışmalar yaşayacağına, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine, çok zor durumlarla ve sıkıntılı olaylar ile karşı karşıya kalacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında branda gördüyseniz

  • Hoşça vakit geçireceğiniz güzel şeyler paylaşabileceğiniz ortamlarda bulunacaksınız.
  • Serzenişleri üzerinize almamalısınız.

Kahve falında siyah branda görüldüyse bazı sorunları yüzünden kırıldığı kişiler ile arasını düzelteceğine ve yaşadığı rahatsızlıktan bir an önce kurtulacağına, dileklerine en kısa zamanda kavuşacağına, ancak bu durumların kısa bir süre içinde atlatılacağına, fal kapatanın rahatının ve keyfinin bozulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yeşil branda görüldüğünde kısa süre içinde büyük kazanç sahibi olunacağına, işlerinin çok iyi olacağına ve büyük kazanç elde edeceğine, eline geçen fırsatları doğru bir şekilde değerlendirmesi ile büyük kazanç elde edeceğine, işinde geniş yetkilerle donatılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında mavi branda görmek psikolojik olarak sıkıntılı bir dönem geçireceğine, kişinin gülen yüzünün solacağına, yaşamı boyunca niyetini ve kalbini bozmadan hareket ettiği için her işinin rast gideceğine yorulur.

Kahve falında naylon branda görüldüyse eline geçen fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine, işlerini bir türlü toparlayamayacağına, çok hızlı bir şekilde çözüm beklerken bazı aksamalardan ötürü endişeye kapılacağına rivayet eder.

Kahve falında kırmızı branda görülmesi sağlanan başarı sayesinde yeni iş teklifleri ve yüksek miktarda para kazanılacağına, ardından uzun süreli maddi sıkıntıya girileceğine, yaşadığı sorunların çözümü için çok olumlu adımlar atıp ortaya çıkan üzüntülü durumların son bulacağına ve çok büyük kazançlar elde edip huzurlu bir hayat süreceğine rivayet eder.

Kahve falında beyaz branda görmek konforunun ve lüksünün de sürüp gideceğine, geleceği için atacağı yeni ve hayırlı adımlara, okuduklarının ve öğrendiklerinin kendisini bilge ve alim yapacağına delalet eder.

Kahve falında araba brandası görüldüğünde kendisine verilen görevleri yerine getireceğine, hayırlı terfiler alınacağına, işlerinde başarı elde etmenin garantileşeceğine, güzel huylarını ve inancını bir kenara atacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında sarı branda görüldüyse çok kötü durumlara düşüleceğine, Allah yolunda ilerleyeceğine, zarar ettiği çalışmalarda kısa sürede kara geçeceğine ve gün geçtikçe daha çok mutlu olacağına, yapmak istediği şeylerde çok büyük bir sorun ile karşılaşacağına, bol şanslı bir döneme girileceğine alamet ettiği söylenir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir