AnaSayfa / Kahve falında boyoz görmek

Kahve falında boyoz görmek

Kahve falında boyoz görmek aksiliklerin ve engellerin giderileceğine, evine huzurun ve bereketin geleceğine, kardeşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, bundan sonra her şeyin daha iyi olacağına, yaşadığı kötü günlerin ve olayların etkisini unutma imkânı yakalayacağına, kişinin isteklerine kavuşma mutluluğuna nail olacağına ve hayatının zahmetsiz ve çilesiz geçeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında boyoz gördüyseniz

  • İş ilişkilerinizin veya meslektaşlarınızla bağlantılarınızın özel yaşamınızdaki problemlerden etkilenmesine izin vermemeniz gerekiyor.
  • Biraz sabırlı olmanız gerekiyor.

Kahve falında boyoz yediğini görüldüyse kaybettiği şeyi bulmasına, yönetici koltuğuna yükseleceğine ve çok verimli geçecek bir meslek hayatı olacağına, evli ise kızını veya oğlunu hayırlı bir kısmetle evlendireceğine, duyduğu üzüntülerin son bulacağına işarettir.

Kahve falında gevrek boyoz görüldüyse yapılan tartışmaların ve sıkıntıların son bulacağına, dualarının kabul olmasıyla beraber sevinç yaşayacağına, endişelerin bitip yerini mutluluğun alacağına, yıllardır yapılan bir mesleğin bırakılacağına, parasal konularda kolaylık içinde yaşayacağına, atılacak adımın ardından uzun bir zamandan beri devam eden düşmanlığın biteceğine ve herkesin el sıkışıp barışacağına delalet etmektedir.

Kahve falında sıcak boyoz görülmesi bir sebeple çok üzüntü duyulacağına, konforunun ve neşesinin de yerine geleceğine, gelecekle ilgili olarak verilecek kararların hayat içerisinde çok büyük bir etki yaratacağına, iyi haberler alınacağına delalet eder.

Kahve falında simit boyoz görüldüyse sevdiği kişiler ile büyük atılımlar gerçekleştirerek kendi işini kuracağına, işlerin her geçen gün daha başarılı olunacağına, bir sebeple büyük bir üzüntü duyarak neredeyse insanlara küseceğine delalettir.

Kahve falında boyoz poğaça görmek o kilerin gittikçe rızıkla dolacağına, çok hayırlı olayların ve gelişmelerin ortaya çıkacağına, adını deyim yerindeyse altın harflerle yazdıracağına, istediği bir proje için yatırım yapmaya başlayacağına, her zaman doğru olanın peşinden gidileceğine, ona şifa olmayacağına alamet etmektedir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir