AnaSayfa / koç fal anlamları / Kahve falında boynuzlu koç görmek

Kahve falında boynuzlu koç görmek

Kahve falında boynuzlu koç görmek yaptığı çalışmaları kısa bir zaman içinde çok büyük bir zarar yüzünden iptal edeceğine, kötü olayların birbiri ardına yaşanacağına, onunla birlikte uzun soluklu olacak bir aile hayatının ilk adımlarının atılacağına, iş hayatında maddi zarara uğranacağına, gereksiz yere kendisini üzecek ve manevi olarak zarar getirecek bir yola gireceğine, elinden gelen herşeyi yaparak işlerini daha iyi bir hale getireceğine yorulur.

Kahve falında boynuzlu koç gördüyseniz

  • Faydalı kişilerle tanışabilir veya arkadaşlarınızla faydalı programlar yapabilirsiniz.
  • Ortada kalmamak için, başkalarının sorunlarına dahil olmamamnızda fayda var.

Kahve falında iri boynuzlu koç görüldüğünde alınacak kararları en iyi ve dikkatli şekilde hayata geçireceğine ve muhtaç insanlara ettiği yardımlar sayesinde çok mutlu olacağına, elinde bulunan imkânları kaybedeceğine ve ortak olarak gireceği bir işten türlü sorunlar yaşayarak çıkacağına, böylece kafa olarak ve duygusal olarak çok daha rahat olacağına, onlara galip geleceğine, kesin olarak yani geri adım atılmamak üzere kopmaların yaşanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında altın boynuzlu koç görüldüğünde yapılan bir toplantıdan olumlu bir sonuç çıkarılacağına, sıkıntılarının çözümü için önayak olacağına, tüm evlatlarının da kendisi için çok hayırlı olacağına, beğendiklerini kolaylıkla alabileceğine inanılır.

Kahve falında siyah boynuzlu koç görmek aynı zamanda bu kişilerin birbirleri ile iş yapmalarını sağlayacağına, tabir yerindeyse bir lokma kuru ekmeğe muhtaç olacağına, güvenilir bir kimse olduğuna ve kişiyi her daim kollayacağına, yapılan çalışmalarda kazanılan paranın fakir fukara için de harcanacağına, yeni bir şehirde yeni bir işe girip yeni bir hayata başlayacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında büyük boynuzlu koç görülmesi temiz ahlakından yaşadığı olaylar ve düşünceleri doğrultusunda ödün vereceğine, sonu hüsranla bitecek bir ilişkiye başlanacağına, alınacak hayır duaları sayesinde kısmetin açılacağına, böylece imkânsız denilen kavramı da kafasında yıkmış olacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında beyaz boynuzlu koç görmek geçim kolaylığı yaşayacağına, sıkıntıların bir anda biteceğine, mutlu olacağına deyim yerindeyse adeta ayaklarının yerden kesilmiş gibi hissedeceğine, akrabaların vereceği destekler sayesinde mutlu olunacağına, atılan adımların istenmeyen sonuçlar doğuracağına işarettir.

Kahve falında çift boynuzlu koç görülmesi yapılan projelerin çok bereketsiz olacağına, kendisini yalnız hissettiğinde yanında kimseyi bulamayacağına, para ve makam sahibi olacağına işarettir.

Kahve falında kurbanlık boynuzlu koç görüldüğünde huzurlu ve sağlıklı bir hayata merhaba diyeceğine, sorunlu kişiler ile iş yapmak zorunda kalınacağına, verilen sözlerin yerine getirileceğine, bir sebeple uzun zamandan beri yaptığı işinden olacağına, aile hayatında çok kötü ve tartışma dolu günler geçireceğine ve endişe ettiği problemlerin çözüme ulaşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında uzun boynuzlu koç görüldüyse Allah’ın izni ile büyük bir ilim sahibi olacağına, ticaret hayatıyla ilgili yaptığı planların kendisine hayır getireceğine, evliliklerde de sudan bahanelerle çıkacak tartışmalara ve kişinin sinirlerine hakim olmakta zorlanacağı bir süreç yaşayacağına, çok kötü ve üzüntülü bir döneme gireceğine, iş hayatında büyük bir kriz yaşanacağına delalet eder.

Kahve falında tek boynuzlu koç görmek ticaretinin ilerlemeye başlayacağına, sevdikleriyle beraberliklerinde kavgalar oluşacağına, hayatının da deyim yerindeyse güllük gülistanlık hale geleceğine alamettir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.