AnaSayfa / boy fal anlamları / Kahve falında boy görmek

Kahve falında boy görmek

Kahve falında boy görmek hanedeki ve işyerindeki bereketin azalacağına, mutlu günlerin yakında olduğuna, yapılan bazı çalışmalar sayesinde büyük başarılar kazanılacağına, sporla ilgili bazı aktivitelerin gerçekleştirileceğine, konfor içinde olacağına, yeni bir şehre ya da ülkeye taşınacağına ve evleneceğine yorulur.

Kahve falında boy gördüyseniz

  • Bazı olaylara veya kişilere yaklaşımınızı değiştirebilirsiniz.
  • Daha önce denemediğiniz şeyler deneyebilir, görmediğiniz yerlere gidebilir ya da seyahat planları yapabilirsiniz.

Kahve falında bir kişinin boyunun kısaldığını görmek gönül hoşluğunu yakalayacağına, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı ve üzüntülü durumların sona ereceğine, çok büyük zorluklar çekildikten sonra işlerin hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine delalettir.

Kahve falında ölen kişinin boyunun kısaldığını görüldüğünde tatsız günlerin geride bırakılacağına, neredeyse bir lokma ekmeğe muhtaç olacak duruma geleceğine, aniden hayatına girecek bu insan sayesinde duygularında pek çok değişimi aynı anda yaşayacağına, yapmak istediği işlerde bir türlü dikiş tutturamayacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında uzun boylu erkek ve kadın görülmesi uzun bir süre bu hastalıkla savaşacağına, vebalı ve ince hastalık vermeyeceğine, içinde bulunduğu sıkıntılardan herhangi bir zorluk çekmeden kurtulacağına, hayatın güzelliklerini görme ve yaşama fırsatı elde edeceğine, kaçırılan fırsatların tekrar elde edileceğine alamet eder.

Kahve falında uzun boylu erkekle sevgili olduğunu görüldüğünde büyük rızka ve nimetlere kavuşacağına, mutluluğunun özel hayatına olumlu yönde yansıyacağı gibi iş hayatındaki verimliliğinin de çoğalmasına vesile olacağına, üzerine atılan kara bir lekeyle çok uzun süreler uğraşmak zorunda kalacağına, rakiplerin kazanılacak her başarı sayesinde daha da üzüleceğine ve hayalleri gerçekleştirme yolunda birkaç adım atılacağına, büyük bir projenin başına geçileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında yakışıklı uzun boylu erkek görüldüğünde maddi olarak büyük bir fırsatın ayağına geleceğine, çok büyük ve kazançlı çalışmalar elde edeceğine, üzerine düşen bazı çalışmaları yakın zamanda gerçekleştireceğine, işlerinin rast gideceğine, parasını dikkatli harcayacağına, çok hayırlı işlere atılacağına yorulur.

Kahve falında sevdiğin kişinin boyunu kısa görüldüğünde çok güzel günler görüleceğine ve en yakın zamanda çok mutlu bir haber alınacağına, istenmeyen olayların yaşanacağına, parasal sorunların sürmesi ve durumların kötüye gitmesinden ötürü borcun ödenemeyeceğine ve bu yüzden maddi açıdan büyük parasal sıkıntıya girileceğine ancak bu durum yüzünden istenmeyen yollara sapılacağına tabir olunur.

Kahve falında ölmüş eşinin boyunun uzadığını görülmesi ev içinde yaşayacağı bazı sorunlar nedeni ile zor günler geçireceğine, karlı yatırımlarının da kendisine büyük kazanç getireceğine, aksi şekilde daha da kamçılayacağına, zarar edilen işlerin yoluna gireceğine, evliyse eşiyle arasındaki anlaşmazlıkları çözerek daha sağlıklı bir aile hayatına kavuşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında uzun boylu genç erkek görüldüğünde çok hayırlı ve büyük bir kazanç elde edeceğine, hayatının ve geçiminin daha kolay hale geleceğine, sıkıntılarından kurtulup huzura kavuşacağına yorulur.

Kahve falında kardeşimin boyunun kısaldığını görmek ancak herhangi bir sorun yaşamadan olayların yatışacağına, sahip olunan şartlardan memnuniyet duymadığı için sinirli ve agresif bir tavır içinde olacağına, başarılarının sürekli olacağına ve hiçbir zaman dara düşmeyeceğine, rakipleri mağlup edeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir süre içinde ve herhangi bir zarar görmeden kurtulacağına, elini attığı her işi yerine getireceğine işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında zayıf uzun boylu erkek görmek işlerin kısa bir süre için bile olsa büyük bir zarara uğrayacağına, büyük anlaşmazlıklar yaşayacağına, büyük bir projenin başına geçileceğine, hanesine bolluk geleceğine ve geçiminin kolaylaşacağına yorumlanır.

Kahve falında yeğeninin boyunun uzadığını görüldüyse yaptığı kötülüklerin cezasını çekmesi için elinden gelen herşeyi yapacağına, bir sebeple cimriliği ile çevresinin dikkatini çekeceğine, çok iyi bir kariyere sahip olacağına, kendini büyük bir çıkmazın içinde bulacağına işarettir.

Kahve falında ölen birini kısa boylu görüldüğünde uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kısa zamanda ulaşacağına, işinize ve hanenize bereket geleceğine, sağlıkla ilgili sorunların yakın zaman içinde tedavi edileceğine tabir olunur.

Kahve falında tanıdık birinin boyunun kısaldığını görüldüğünde sorunlarından kurtulup huzurlu ve mutlu olacağına, zararlı bir kişi ile bağların koparılacağına, malını ve parasını kaybedeceğine, ancak fal kapatanın kendisini yardım işlerine adayacağına, çok hayırlı şeylere, özellikle yasal sorunlar yaşanılan kişilerle mahkeme karşısında hesaplaşacağına işaret eder.

Kahve falında erkek çocuğunu uzun boylu görüldüyse sağlıkla ilgili olarak önemli bir sorunla karşı karşıya kalınacağına, sağlık sorunları ile ilgili olarak kısa bir tedavi sürecine girileceğine, yaşadığı kötü olaylar yüzünden ruhunda oluşan yaraları sarmak için çok büyük bir çaba sarfedeceğine, rahatın kaçacağı sıkıntılı bir haber alınacağına, kendisini kapana kısılmış gibi hissedeceğine, çok hayırlı ve kazançlı işlere gireceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında boyunu uzamış görüldüyse başarılı işler sayesinde fal kapatanın her zaman daha çok ve daha az zahmet çekerek kazanacağına, onu kendinden uzaklaştırmayı başaracağına, rahat bir hayat yaşanacağına işarettir.

Kahve falında eski sevgilinin boyunu kısa görmek malının da hiç olacağına, iş hayatında ve sosyal hayatında çok zor durumlara düşeceğine ve zarara uğrayacağına, hiç beklenmeyen bazı sıkıntıların başgöstereceğine, maddi konularda kayıplar olacağına alamet eder.

Kahve falında bir insanın boyunun uzadığını görülmesi başarı elde edeceğine, yaptığı işlerde kazanacağı başarılar ve dürüst ve namuslu bir kişi olmasından ötürü insanlar tarafından sevileceğine, sorunlarının yakın bir zamanda Allah’ın izni ile son bulacağına, bahtının açık olacağına delalet eder.

Kahve falında uzun boylu birinin kısa olduğunu görüldüyse yatırımlarının ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına, kendisini üzen şeylerin sona ereceğine, işlerin içinden çıkılmaz bir hal alacağına, işlerin her daim hayırlı bir şekilde yürüyeceğine, ardından dikkatli bir şekilde davranılacağına yorulur.

Kahve falında eski sevgilinin boyunun kısaldığını görmek hesap etmeden büyük ve önemli işlere atılacağına, kendisini üzen ve kıran kişileri hayatından çıkaracağına, dünya yaşantısında çok rahat edeceğine, sorunlarını çözüme kavuşturup daha yeni ve farklı çalışmalara girerek insanları şaşırtacağına ve bu sayede kazanç elde edeceğine, günden güne daha artan başarılar kazanacağına, kendisini ailesine vereceğine yorumlanmaktadır.

Kahve falında boyunun küçüldüğünü görüldüğünde güzel bir evliliğe, onlarla profesyonel olacağı işlere atılacağına, eline geçen her işi hayırlı bir şekilde gerçekleştireceğine, sıkıntıların bitip ferahlığa çıkılacağına, ailesini hem gururlandıracağına rivayet etmektedir.

Kahve falında çok uzun boylu görülmesi içinin kıpır kıpır olacağına, sevdiği bazı kişileri kıracağına ve bu yüzden uzun bir süre boyunca üzüntü çekeceğine, rahatsızlık veren durumları ortadan kaldırılacağına, şansının ve bahtının döneceğine, kendini özgür ve arınmış hissedeceğine delalettir.

Kahve falında sarışın uzun boylu erkek görüldüyse sevip saydığı bir birey olunacağına, karlı işlere gireceğine, sıkıntıların kısa süre içinde biteceğine, kıtlık ve yokluk çekmeyeceğine, aile işlerinin başına geçeceğine, bir sağlık sorunu yüzünden uzun bir süre boyunca hayata ara verileceğine işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında çok uzun boylu insan görüldüyse elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, yapılan tüm işlerin boşa çıkmasından ötürü maddi durumun bozulacağına, çok büyük mutluluklar yaşatacak bazı adımlar atacağına, sıkıntılarından ve üzüntülerinden kısa bir zaman içinde kurtulacağına rivayet eder.

Kahve falında boyunu olduğundan kısa görüldüyse hakkını kimseye yedirtmeyeceği gibi kimsenin de deyim yerindeyse bir iğnesine dahi tenezzül etmeyeceğine, geleceğinin hayır ve güzellik getireceğine, elinde bulunan imkanları kullanmaya çalıştığında birçok sorunla karşılaşacağına, mutsuz ve hasta olacağına delalettir.

Kahve falında tanıdık birinin boyunun uzadığını görüldüğünde zor durumlarda kalacağına, kendisi için neyin doğru neyin yanlış olduğuna karar veremez olacağına, işlerinin uzunca bir süre ters gideceğine, parasal olarak büyük sıkıntılar yaşanacağına, önemli kişi haline geleceğine ve toplumda itibar sahibi ve önde gelen kişiler arasında yer alacağına yorulur.

Kahve falında ölmüş birinin boyunu kısa görülmesi engellerin ortadan kalkacağına, geçim sorunuyla karşılaşacağına, aile hayatı ile ilgili çok güzel bir haberin alınacağına işaret etmektedir.

Kahve falında eski eşini uzun boylu görülmesi karşısına çıkacak başka gelir kapıları sayesinde birikim yapma imkânı elde edeceğine ve bu sayede ileriye yönelik hayırlı yatırımları olacağına, hem huzur hem de lüks içinde bir hayat geçireceğine, rutin bir şekilde ilerleyen işlerin aynı şekilde devam edeceğine, uzun bir süre boyunca kendisine gelemeyeceğine ve insanlardan uzak bir yaşam sürmeye başlayacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında ölen birini uzun boylu görmek tedbirsiz davranışların sonucunun depresif bir ruh haline varacağına, atılan adımların ferahlığa çıkacağına, yaşanacak üzüntü ve stresten ötürü sağlık sorunları ile uğraşılacağına işarettir.

Kahve falında boyuna sarılmak görülmesi orada meslek erbabı ve ticaret ehli kişilerle tanışacağına, yatırımların işlerini büyütmek için gerekli miktara kavuşacağına, yaptığı çalışmaların boşa gideceğine inanılmaktadır.

Kahve falında boy ölçmek görmek işlerin büyük kazanç sağlayacağına, ancak bu kötülüğü yakınlarının desteği sayesinde kolaylıkla atlatacağına, büyük bir başarı kazanılması ve daha üst bir mevkiye terfi edilmesi ile çok daha hayırlı işlere girileceğine, iş değişikliğine gidileceğine, parasal ve ruhsal olarak kötü bir döneme girileceğine, yakın bir dostla ters düşüleceğine delalet eder.

Kahve falında boyu kadar kar görüldüyse iş sahibi olacağına, varılan noktaya hayal edilmiş olan birçok şeye kavuşulacağına, çok üzüntülü bir döneme girileceğine, eski neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine alamettir.

Kahve falında birinin boyunun uzun olduğunu görüldüğünde önemli atılımlar yapacağına ve bütün bunların kendisine hem şöhret hem de para getireceğine, gözünün hiçbir şeyde kalmayacağına, huzur ve şifa bulacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında uzun boylu mavi gözlü erkek görüldüğünde çok mutlu ve huzurlu bir kişi olacağına, manevi açıdan da gönül ferahlığı yaşayacağına, koşulların her geçen gün düzeleceğine, işlerinin baltalanacağına ve sıkıntılı günler geçireceğine, yüksek mertebeye geleceğine, dileklerinin de kabul olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında sevdiğin kişiyi uzun boylu görülmesi kazanılan başarılar sayesinde iş dünyasında büyük bir prestije sahip olunacağına, sürekli yeni kimselerle tanışarak hayat deneyimlerini artıracağına, bazı konularda anlaşamadığı insanlar ile çok uzun konuşmalar sonunda orta yolun bulunacağına, bekârsa da evli bir kadınla birlikte olacağına, kötü günlerini arkasında bırakacağına inanılır.

Kahve falında ölmüş birinin boyunu uzun görmek hayallerini yerine getirmeyi başaracağına, hayırlı haberler alarak çok kısa zamanda rahata erileceğine, atılan adımlar sayesinde işlerin büyük kazançlar sağlayacağına inanılır.

Kahve falında boyu uzun birini kısa görmek esenliğe ve gönül hoşluğuna kavuşacağına, rahat bir hayata sahip olacağına, eline geçen kazanç sayesinde rahata kavuşacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında sevdiğin birinin boyunun uzadığını görüldüğünde gülen yüzünün solacağına, cesaretini toplayarak kendini üzen ve korkutan şeylerin üzerine gideceğine, bir sebeple uzunca bir süre insan içine çıkamayacağına, evinde maddi konular nedeni ile sorunların ve anlaşmazlıkların çıkmayacağına, yardıma ihtiyaçları olduğu zaman elinden geleni yapacağına, kaynak bulunduğunda çok başarılı bir çalışma ortaya konulacağına işaret eder.

Kahve falında sevdiğin kızı uzun boylu görüldüğünde üzerindeki baskıdan kurtulmak için harekete geçileceğine, her türlü iş pürüzünü yok ederek geleceğe daha umutlu bakacağına, kendisine bir çiftlik evi alacağına işaret etmektedir.

Kahve falında boyu kısalmış görülmesi işlerini yoluna koyarak ailece mutlu günler geçireceğine, kendisine çeki düzen verirken aynı zamanda kişisel gelişimine katkıda bulunacak işlerle uğraşacağına, yaşanan memnuniyetsizliğin bir süre daha devam edeceğine, düşmanlıkların ve nefretin yok olacağına delalet eder.

Kahve falında kısa boylu birini uzun görüldüğünde hiç beklemediği sıkıntılar yaşayacağına, bekârsa da evli bir kadınla birlikte olacağına, üzüntülerin son bulacağına ve sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, yaşadığı sıkıntılardan v sorunlardan en kısa zamanda kurtulacağına inanılmaktadır.

Kahve falında uzun boylu çarşaflı kadın görmek verilen bir karardan ötürü pişman olunacağına, çok hızlı bir şekilde müdahale etmesine rağmen sorunun bir türlü çözülememiş olduğuna ancak daha sonra biraz daha sabır ve gayret ile sorunu tamamen ve hiçbir zarara uğramadan ortadan kaldıracağına, daha başarılı ve kazançlı olacağına inandığına ve bunun da kendisine gerçek bir başarı getireceğine, gerçek mutluluğu ve huzuru yaşama şansına nail olacağına, eşine değerli hediyeler alacağına, böylece kendisini kötü durumlara düşürmek isteyen insanları şaşırtıp kendisinden uzaklaştıracağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında boy ölçüşmek görüldüğünde zarar edeceği bir işe girmek zorunda kalacağına, çok büyük üzüntüler ve stres yaşanan bir döneme girileceğine, hayırlı fırsatlar yakalayacağına, ailenin dağılmasına veya ciddi hasar görmesine, eğer yaşanan durum hastalıksa gereken herşeyi yapacağına hatta organ bağışında bulunacağına, evli ise çocuk sahibi olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kendini olduğunu uzun boylu görüldüyse çok büyük ve çok hayırlı çalışmalar gerçekleştirileceğine, doğru seçimler yapacak olan fal kapatanın hangi işe el atarsa atsın son derece başarılı olacağına, evlatlarının hayrını göreceğine, işlerinin çok sıkıntılı bir duruma düşeceğine, neredeyse göz göre göre çok büyük bir sorunlara yelken açılacağına, dertlerinin günden güne artacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kocasının boyunun uzadığını görmek hayır getirecek bir işin sıkıntı yaratacak bir hal alacağına, yeteneklerinin ve deneyimlerinin dışında bir işe girmek zorunda kalacağına, yol yordam öğretileceğine ve bazı konular hakkında bilinen şeylerin anlatılarak tecrübe sahibi olması sağlanacağına inanılmaktadır.

Kahve falında eski eşinin boyunun uzadığını görülmesi bütün aksiliklerin arka arkaya geleceğine, elindekilerle yetinmeyi bileceğine, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde sona ereceğine işaret eder.

Kahve falında ölmüş birinin boyunun kısaldığını görüldüğünde daha sonra bu kişi ile dünyaevine gireceğine, hiç beklemediği bir anda aile hayatında deyim yerindeyse bir deprem olacağına, yardımı ile onlara ilaç ve şifa olduğunu görerek çok mutlu olacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında uzun boylu güzel kadın görmek sahip olduğu mal varlığının alıp yürüyeceğine ve herkesin isteyeceği bir hayatı olacağına, kişinin fırtınalı günler yaşamaya başlayacağına, yapılan işte büyük başarı sağlanacağına, endişeli ve üzüntülü günlerin geride kalacağına, beklemediği kadar büyük zararlar edeceğine, maddi olanaklarını daha iyi hale getirmek için çaba göstereceğine inanılır.

Kahve falında bir kişinin boyunun uzadığını görülmesi sevdiklerine ihanet etmeyeceğine, yakın bir zamanda çok büyük kazançlar elde edilerek iş kurma konusunda adım atılacağına, güzel evlatlar yetiştireceğine alamettir.

Kahve falında eski sevgiliyi kısa boylu görmek sorunların çözümü için sürekli kendisine danışılacağına, ömür boyu kazanç getirecek bir işinin olacağına, arkadaştan ya da eş dosttan medet umacağına, moralinin ve sağlığının da bozulacağına, ticari faaliyetlerinin artacağına delalet ettiği söylenir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.